Netflix Bloodline - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
"Onlar kötü insanlar değiller, fakat kötü bir şey yaptılar."

Televizyonculuğu bambaşka bir noktaya taşıyan Netflix'te iddialı bir yeni dizi daha başladı.

Friday Night Lights ile Emmy kazanan Kyle Chandler ve unutulmaz dizi Freaks and Geeks'in yıldızı Linda Cardellini'nin başrollerinde yer aldığı dizi eleştirmenlerden ağırlıklı olarak olumlu yorumlar aldı.

Bir Netflix klasiği olarak 13 bölümü birden yayınlanan diziyle ilgili yorumları sezon boyunca burada yapabilirsiniz...

Bloodline-News-2015-750x400.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Bu diziden çok umutluydum. Çok seveyim en sevdiğim diziler arasında adını anayım istiyordum ama hayal kırıklığı oldu ilk bölüm.

İlk bölüm gerçekten aşırı ağır işliyor. Ağır oluşu bakımından Olive Kitteridge'e benzettim aslında ama o dizide ağırlıkla beraber hoş bir çekicilik vardı kendini izlettiriyordu ama bu dizi ilk bölümde hiç öyle bir şey hissettirmedi maalesef.

Konu ilgi çekici gelmedi, Linda Cardellini çok az vardı...

Şimdilik beklemeye aldım. Dizinin IMDb puanı 8.6 ve ödüllerde falan da iddialı olması bekleniyor. Forumda seven çıkarsa ya da diziyle ilgili güzel övgüler duyarsam devam ederim ama pek hevesim kalmadı. :(

Sevmediğim diziyi önermek biraz tuhaf oluyor ama en azından ilk bölüme bakın sizler de ben de ona göre hareket edeceğim. :):) @destere @sürgünüm @xemrexxx @sokak sanati ve diğer herkes. :):)

4/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1

Bu diziden çok umutluydum. Çok seveyim en sevdiğim diziler arasında adını anayım istiyordum ama hayal kırıklığı oldu ilk bölüm.

İlk bölüm gerçekten aşırı ağır işliyor. Ağır oluşu bakımından Olive Kitteridge'e benzettim aslında ama o dizide ağırlıkla beraber hoş bir çekicilik vardı kendini izlettiriyordu ama bu dizi ilk bölümde hiç öyle bir şey hissettirmedi maalesef.

Konu ilgi çekici gelmedi, Linda Cardellini çok az vardı...

Şimdilik beklemeye aldım. Dizinin IMDb puanı 8.6 ve ödüllerde falan da iddialı olması bekleniyor. Forumda seven çıkarsa ya da diziyle ilgili güzel övgüler duyarsam devam ederim ama pek hevesim kalmadı. :(

Sevmediğim diziyi önermek biraz tuhaf oluyor ama en azından ilk bölüme bakın sizler de ben de ona göre hareket edeceğim. :):) @destere @sürgünüm @xemrexxx @sokak sanati ve diğer herkes. :):)

4/10
bu puandan sonra izleyecek birini bulmak mümkün olurmu dersin :)

@xemrexxx birde senin ilk bölüm yorumunu görelim sonra başlayayım diziye ozan diziyi gömdü şimdiden :)

@OzaN bu dizi ne zaman başlıyor jared leto oynuyormuş dizide 2014 yapımı diyor ama dizide yayınlanan bölümd aha yok sanırım ?

Into the Wild

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
bu puandan sonra izleyecek birini bulmak mümkün olurmu dersin :)

@xemrexxx birde senin ilk bölüm yorumunu görelim sonra başlayayım diziye ozan diziyi gömdü şimdiden :)

@OzaN bu dizi ne zaman başlıyor jared leto oynuyormuş dizide 2014 yapımı diyor ama dizide yayınlanan bölümd aha yok sanırım ?

Into the Wild
Yine karıştırdın bir şeyleri herhalde Jared Leto'nun herhangi bir dizide oynayacağını sanmıyorum. :):)

Dene ya böyle dizilerde başkasının yorumuna bakmamak lazım. Netflix, HBO, Showtime yaptıysa en azından ilk bölüme bir bakmak gerek. :) Hatta AMC ve FX'i de ekleyebiliriz bu gruba. :) The Americans'ta da benzer bir tepki vermiştim mesela ben. Hatta diziyi izlerken o geldi aklıma en son onda bu kadar sıkıldım diye. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yine karıştırdın bir şeyleri herhalde Jared Leto'nun herhangi bir dizide oynayacağını sanmıyorum. :):)

Dene ya böyle dizilerde başkasının yorumuna bakmamak lazım. Netflix, HBO, Showtime yaptıysa en azından ilk bölüme bir bakmak gerek. :) Hatta AMC ve FX'i de ekleyebiliriz bu gruba. :) The Americans'ta da benzer bir tepki vermiştim mesela ben. Hatta diziyi izlerken o geldi aklıma en son onda bu kadar sıkıldım diye. :):)
Into the Wild

bu adrese tıkladınmı @OzaN :) yukardada aynı adresi verdim ama pas geçmişsin jared leto var :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk bölüme bakacağım. Yada daha iyi yorumlar gelince başlarım. Vazgeçtim.:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
nereden açtım ilk bölümü.ss 30.dk den sonra bazı yerleri atlayarak gittim marco polo ya da homeland bile bu ka sıkıcı değildi tam @destere lik dizi:)
bunun izleyen 174 bölüm yaprak dökümü de izler :D
bu arada kyle chandlera neden hep orta yaşlı-örnek-amerikan erkeği rolü geliyor anlamıyorum @Çiğdem- lerin ilgisiin çekmek için zaar:)))
neyse 2.bölüm de böyleyse izlemem ben :) ilk bölüme 4 point @OzaN @sokak sanati

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
nereden açtım ilk bölümü.ss 30.dk den sonra bazı yerleri atlayarak gittim marco polo ya da homeland bile bu ka sıkıcı değildi tam @destere lik dizi:)
bunun izleyen 174 bölüm yaprak dökümü de izler :D
bu arada kyle chandlera neden hep orta yaşlı-örnek-amerikan erkeği rolü geliyor anlamıyorum @Çiğdem- lerin ilgisiin çekmek için zaar:)))
neyse 2.bölüm de böyleyse izlemem ben :) ilk bölüme 4 point @OzaN @sokak sanati
daha demin övüyordun bizide heveslendirdin sonra dizinin içine ettin yorumunla :)

İlk bölüme bakacağım. Yada daha iyi yorumlar gelince başlarım. Vazgeçtim.:F
bu gidişle iyi yorum geleceği yok @OzaN la @xemrexxx diziyi kalaylayıp bıraktı artık kendimizi ya ateşe atıp başlayacağız ya da vazgeçeceğiz :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@destere burada Ozan ve Emre'nin izledikleri azınlıkta hoşuma gider benim. Yinede umutsuz değilim bence sen bir bak.:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. bölüm

demekki yorumları dikkate almamak lazımmış :) @OzaN la @xemrexxx diziyi yorumlarıyla katledince çekinerek başladım diziye:) ama çokda severek ayrıldım diziden karakterleri sevdim anında ray donovan dizisini çağrıştırdı bir aile dramı ailede işi gücü rast giden 3 kardeş ve devamlı problemler yaşayan danny adlı en büyük dördüncü kardeş le ailenin yaşadığı problemler .. bu tarz dramları her zaman sevmişimdir onun için @sokak sanati diziyi mutlaka izle dizideki tek eksiklik temponun biraz düşük oluşu umarım devamında tempo ve heyecan dahada artar ..
dizi bu şekliyle @sürgünüm ün seveceği bir dizi gibi duruyor..

bölüm çok güzel bir sahneyle bitti diziye devam edeceğim

ilk bölüme puanım = 7.5

Giriş iyiydi gerçekten keşke aynı güzellikte ayrılabilseydik. :):)
devamıda güzeldi benlik gibi duruyor :) umarım ilerki bölümlerde daha fazla tempo ve aksiyon gelir konu süper :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1. bölüm

demekki yorumları dikkate almamak lazımmış :) @OzaN la @xemrexxx diziyi yorumlarıyla katledince çekinerek başladım diziye:) ama çokda severek ayrıldım diziden karakterleri sevdim anında ray donovan dizisini çağrıştırdı bir aile dramı ailede işi gücü rast giden 3 kardeş ve devamlı problemler yaşayan danny adlı en büyük dördüncü kardeş le ailenin yaşadığı problemler .. bu tarz dramları her zaman sevmişimdir onun için @sokak sanati diziyi mutlaka izle dizideki tek eksiklik temponun biraz düşük oluşu umarım devamında tempo ve heyecan dahada artar ..
dizi bu şekliyle @sürgünüm ün seveceği bir dizi gibi duruyor..

bölüm çok güzel bir sahneyle bitti diziye devam edeceğim

ilk bölüme puanım = 7.5

devamıda güzeldi benlik gibi duruyor :) umarım ilerki bölümlerde daha fazla tempo ve aksiyon gelir konu süper :)
Bende sevebileceğimi düşünüyorum, hiç olmasa Oz'dan iyidir. Başlıyorum şimdi izlemeye. :)