Diğer Black 1.Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa ben geride kaldım diye ilk 2 bölümü izledim ama sizinde 2.Bölüm yorumları yok
:F :F :F

Şimdi 1.Bölüm geçiş bölümü gibiydi açıkcası ilk bölümü beğenmedim ve biraz kaygılandım dizi adına :A Ama son sahnesi
Azrailin morgtan uyanması
2.Bölüm için bana umut aşıladı :A

2.Bölüm ise Baştan sona beğendim komedisi çok iyiydi özellikle :F
Adam çıplak dolaşıyor Paltosu altında başka bir şey yok birde kızların önüne öyle çıkıyor :F

Şu güçleri olan kadınıda sanırım yalayan köpek @destere :F Ama son sahneyi pek anlamadım o ölmüş adamın karşısına başka tuhaf bir adam daha çıktı kim di :A

Aaa sizin sayenizde diş fırçalama ve kusma sahnelerinde hep tetikte bekleyip oraları geçip izlemekten kurtuldum uyarınız için sağolun :Z:Z:Z @destere @Forumdash

S01B02 izledim
Hem komik bi bölümdü hem de kafa kariştiriydi @Çiğdem- @destere
Joon görünümlü adamın hem aksiyonu iyiydi hem de tavırları:X Çıplak dolaşip kimseyi umursamaması güldürdü :A

Hem joon görünümlü oldu hem de kendi vucuduna büründü anlamadım. Bu adam neyin nesi? Kızın babası neden kim öldürdü? Kafalar karişik.

O sondakı adam polis adammıydı bende başka birisi sandım :F

Onun görünümüne de bürünüyor. O sondaki keskin nişancı neydi onu da anlamadım. @destere Altered Carbon da bile beynim böyle yanmamişti:F

nihayet ikinci bölümü izlemişsiniz artık gönül rahatlığıyla devam edebilirim yeni bölüme durum eşitlendi :)
anlamadığınız yerlerin çoğunda bende bişey anlamadım sanırım o kısımlar sonra açıklığa kavuşacak :)
dedektif han ı bilerek dürbünlü silahla vuran kimdi? eskiyle bağlantılı bir durum sanırım birde bu bölüm başında bir trafik kazası oluyordu orda kadın yaralıyken adam ölüyordu yandan bir vatandaş yaklaştı yaklaşan insan görümümlü varlıkta o ölen adama yerleşmiş olabilir :)
dedektif han ın eski ismi joon muş? şu anda moo gang han olmuş nasıl olmuş ve gerçekten neden ha-ram ı hatırlayamadı o kısımlar karanlıkta
doktorla han ilişkisi bile net değil bunlar evlimi nişanlımı sevgilimi ne iş ? neyse forumdash ın dediği gibi çok fazla şey sormadan izleyelim belki çözeriz durumu :)
birde ha-ram ın babasını kim öldürdü sorusu var bakalım işler nereye gidecek ?

ikinci bölümde dedektif han ın içine giren azraille kişilik değiştirip dalbaşak dolaştığı sahnelerde kahkaha atmıştım oralar süperdi :)

Anime konusu la bu bildiğin. :A Anime konusundan dizi yapmışlar ilginçmiş. İzler miyim şu aşamada sanmıyorum. Pazar gecesine kadar 6 7 film izleyeceğim. Yoğun bir hafta sonu beni bekliyor. :A
zaten bu dizideki konuşmalarda shingeki no kyojin i çağrıştırıyor :)
dizide bir mikasa yok gerçi ama buda güzel bir dizi :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
nihayet ikinci bölümü izlemişsiniz artık gönül rahatlığıyla devam edebilirim yeni bölüme durum eşitlendi :)
anlamadığınız yerlerin çoğunda bende bişey anlamadım sanırım o kısımlar sonra açıklığa kavuşacak :)
dedektif han ı bilerek dürbünlü silahla vuran kimdi? eskiyle bağlantılı bir durum sanırım birde bu bölüm başında bir trafik kazası oluyordu orda kadın yaralıyken adam ölüyordu yandan bir vatandaş yaklaştı yaklaşan insan görümümlü varlıkta o ölen adama yerleşmiş olabilir :)
dedektif han ın eski ismi joon muş? şu anda moo gang han olmuş nasıl olmuş ve gerçekten neden ha-ram ı hatırlayamadı o kısımlar karanlıkta
doktorla han ilişkisi bile net değil bunlar evlimi nişanlımı sevgilimi ne iş ? neyse forumdash ın dediği gibi çok fazla şey sormadan izleyelim belki çözeriz durumu :)

ikinci bölümde dedektif han ın içine giren azraille kişilik değiştirip dalbaşak dolaştığı sahnelerde kahkaha atmıştım oralar süperdi :)

eee artık 5 bölümde bir gelir yorumlarsın:A oscara gecikme ama:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben sadece tek diziye yoğunlaşıyorum sizin gibi çorba yapmıyorum:) jessica başlayana kadar bununla oyalanırım işte :)
Niye bizim içmeye çaliştiğimiz çorbalardan sen de içmeye çalişiyorsun ki:X Lucifer geri dönmüş, Gotham geri dönmüş:A Napıcaksın?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Niye bizim içmeye çaliştiğimiz çorbalardan sen de içmeye çalişiyorsun ki:X Lucifer geri dönmüş, Gotham geri dönmüş:A Napıcaksın?
gotham ile lucifer haftada tek bölüm günceldeyiz onlar bize vız gelir :) ama jessica için mesai harcamam lazım bayağı yoracak bizi olsun ama değer :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
gotham ile lucifer haftada tek bölüm günceldeyiz onlar bize vız gelir :) ama jessica için mesai harcamam lazım bayağı yoracak bizi olsun ama değer :)
Sen haftalık dizilerde başka dizilerde izliyordun. Bir tek this is us'ı hatırlıyorum:X Ama onu da ekle yoğun takvmine:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen haftalık dizilerde başka dizilerde izliyordun. Bir tek this is us'ı hatırlıyorum:X Ama onu da ekle yoğun takvmine:F
bak onu hatırlatman iyi oldu (this is us ) :) nerde kalmıştıkkki orda güncel gidiyordum sonra ara girmişti sanırım :) tabi sen paket yapıp yaza ertelemiştin :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bak onu hatırlatman iyi oldu (this is us ) :) nerde kalmıştıkkki orda güncel gidiyordum sonra ara girmişti sanırım :) tabi sen paket yapıp yaza ertelemiştin :)
Maşallah zehir gibisin hatırlıyorsun :A Evet ben paketliyorum. Başka var mı senle ortak böyle haftalıklardan?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Maşallah zehir gibisin hatırlıyorsun :A Evet ben paketliyorum. Başka var mı senle ortak böyle haftalıklardan?
vardırda hatırlamıyorum şu an bazılarına rastlayınca aaa bunuda izliyordum diyorum sonra başka bir diziye dalıp onu unutuyorum öylece bir daha denk düşene kadar o öyle kalıyor :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
vardırda hatırlamıyorum şu an bazılarına rastlayınca aaa bunuda izliyordum diyorum sonra başka bir diziye dalıp onu unutuyorum öylece bir daha denk düşene kadar o öyle kalıyor :)
Benimde aklıma gelmiyor:X Zaten bu sene güzel bişey cıkmadı netflix haricinde.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Diğer diziler başladı. Hem yogunum diyorsun hem de bizden hızlı gidiyorsun :A @Çiğdem- oklavayı kafana çok vurdu galiba :A
3.Bölümüde izlerim yorumumu yaparım bu gece :A

Ama şöyle söyliyim 2.Bölümle diziye ısınmıştım ve 3.Bölümle diziye tutuldum diyebilirim :A Gerçekten süper çok ilgi çekici bir bölümdü yorumumda değinirim yine :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Ama şöyle söyliyim 2.Bölümle diziye ısınmıştım ve 3.Bölümle diziye tutuldum diyebilirim :A Gerçekten süper çok ilgi çekici bir bölümdü yorumumda değinirim yine :A
Ne ara izledin bee? Gideyim ben de izlim bari bir bölümcük. Yarın izlerim Luci ve Arrow illetini :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

diziyi seveceğini biliyordum gittikçe fantazikleşiyor :)
beni geçtiysen hemen üçüncü bölümü izlemeye gidiyorum artık burda beni kimse tutamaz :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
diziyi seveceğini biliyordum gittikçe fantazikleşiyor :)
beni geçtiysen hemen üçüncü bölümü izlemeye gidiyorum artık burda beni kimse tutamaz :)
Ne ara izledin bee? Gideyim ben de izlim bari bir bölümcük. Yarın izlerim Luci ve Arrow illetini :A
Hahah Aaa evet 3.Bölüm çok iyiydi gerçekten sizi geçtim :A :A :A

Yorumumu yapayım unutmadan :F
Bu polisin nasıl öldüğü falan detaylıca gösterildi , Azrail neden onun bedenini seçti oradan kaçan birini arıyor bu arada ekip muhteşem o sihirbaz şapkalı adam salak oğlan ve Azrail güzel ekip kurmuşlar :A :A :A Gölgeleri gören gücü olan kızı aradığını bulması için kullanıcak Azrail ama aradığı o kızmı acaba :A

Bu arada aynı bedende 2 kere ölürsen hafızan siliniyormuş neden birbirlerini hatırlamadıklarıda anlaşıldı :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,607
Puanı
1,061
çok ağır geliyorsunuz 4 günde iki bölümmü olur :))

Bu polisin nasıl öldüğü falan detaylıca gösterildi , Azrail neden onun bedenini seçti oradan kaçan birini arıyor bu arada ekip muhteşem o sihirbaz şapkalı adam salak oğlan ve Azrail güzel ekip kurmuşlar :A :A :A Gölgeleri gören gücü olan kızı aradığını bulması için kullanıcak Azrail ama aradığı o kızmı acaba :A

Bu arada aynı bedende 2 kere ölürsen hafızan siliniyormuş neden birbirlerini hatırlamadıklarıda anlaşıldı :F
kız bildirimlerinize bakın sizi kinize 80-100 tane gönderdim 1 saatte sırf sağda solda sevişip forumun adını çıkarmayın diye:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Kalbini önceden vereyim de SPN başlamiş diyip şok edeyim seni ve gidip izlim:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,607
Puanı
1,061
Dün demiştinya yarın var diye oyüzden onuda izledim şansına küs :F Ama efsane bölümdü oda :A :A :A

@destere Kaçmış bende sana yakalandım başa gelen çekilir bakacam @xemrexxx :F
yok kız daha birkaç dk önce fatih konusunda leyla tanları konuştuk hayret kıskançlık dedektörlerin çalışmadı mı senin:A
upload_2018-3-3_1-35-4.jpeg