Birol Güven'den Yeni Komedi Dizisi!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Birol Güven'den Yeni Komedi Dizisi!

birol-guven-717.jpg

Yaptığı projelerle çok konuşulan Birol Güven'den yepyeni bir komedi dizisi geliyor!

En Son Babalar Duyar, Çocuklar Duymasın, Arka Sıradakiler, Zengin Kız Fakir Oğlan, Papatyam, Doksanlar ve dün final bölümüyle ekrana gelen Seksenler gibi başarılı projelerin yapımcılığını ve senaristliğini üstlenen Birol Güven'den yepyeni bir komedi dizisi geliyor. Yazı aşamasını yazın hazırlayıp yeni sezonda çekecek olan ünlü yapımcı dizide yakın gelecekte insanoğlunu bekleyen hayatı, 2030 gibi teknolojik çağı ekrana getirecek.

Dizinin kanalı ve oyuncuları ise henüz belli değil.
Orijinal formatta oku

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konu iyi hoşta Birol Güven becerir mi o muamma.:)

Oyunculuk yaptı mı bu adam. Ünlü oyuncu demişsin konuda @Yiğitt (b)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Seksenler,Doksanlar bitti 2030`lar başladı).İlk bölümler meraktan izlenir ama sonrası meçhul.Bu adamın sıcak aile tablosu olayından başka becereceği bir şey yok ben artık ikna oldum buna.Aynı şeyi ısıtıp ısıtıp sun ne güzel.

Konu iyi hoşta Birol Güven becerir mi o muamma.:)

Oyunculuk yaptı mı bu adam. Ünlü oyuncu demişsin konuda @Yiğitt (b)
evet oynamıştı galiba kendi dizisinde ÇD`de konuk olarak hatırlıyorum öyle bir şey.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Seksenler,Doksanlar bitti 2030`lar başladı).İlk bölümler meraktan izlenir ama sonrası meçhul.Bu adamın sıcak aile tablosu olayından başka becereceği bir şey yok ben artık ikna oldum buna.Aynı şeyi ısıtıp ısıtıp sun ne güzel.

evet oynamıştı galiba kendi dizisinde ÇD`de konuk olarak hatırlıyorum öyle bir şey.

Ünlü olduğu kısım oyunculuk değil ama.:A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Abi yine sit-com yapacak kesin. Eski tadı kalmadı artık kaleminin. Bundan sonra sadece yapımcılık yapsa daha iyi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Böyle haber çıkar ama bir bakarız gelecek sezon Seksenler yeniden başlamış. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Birol Güven iyi yapar ama dizi tutarsa 4-5 yıl sürdürür, işin suyunu çıkarır. Biraz tadında bırak abi işlerini ya, ne bu iki kuruş daha kazanayım diye diziyi mahvetmek?