Biri Bu Kadını Durdursun

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,229
Puanı
1,061
@xemrexxx biri bence senide durdursun :)
durmak yok yola devam :A

bu güzellik yarışmalarında neye göre seçiliyorlar gerçekten çok merak ediyorum özellikle türkiyede seçilen kişilere bakıyorumda siyah saç kara göz deve gibi boy iiskelet gibi bir vucut ayoll brakın güzel olmayı sexsilik bile yok hortlak gibi gulyabani gibi bir şey :kiki::kiki::kiki::kiki: yani çok sıradan olan kişiler seçiliyor nedense şu haberdeki kadındada iş yok mesala halada anlayamadığım tek şeydr neye göre seçildikleri o_Oo_Oo_Oo_O
eee işte bazıları anlamadığı için onlar seçiliyor :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
durmak yok yola devam :A

eee işte bazıları anlamadığı için onlar seçiliyor :A
kıskançlık yaptığımı düşünebilirsiniz belki ama ben 1.seçilen kadınlarda hiç ama hiç güzellik göremiyorum çok sıradan bir yüz ve gulyabanigibi bir vucut sexsilik bile yok :kiki::kiki::kiki:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Fark_ı Meryem.Zaten beklenen sonuç alıştık artık meryemin üstünlüklerini görmeyi türkiye değil bütün dünya görüyor.Muhteşem Yüzyıl Hürrem karakteriyle bu kadar çok konuşulduysa kösemle dönerse ekrana dünyayı sallar.MY dünyada en çok izlenen türk dizisi ama kösem meryem olursa my ı da geçer daha fazla ülkeye satılır ah timur ah biraz mantıklı olsan meryemi kösem yaparsın ahhhhhhh.