Biri Bizi Favoriliyor-1.Hafta Söyleşisi

Puanınız Kaç?

• 3

Oy: 0 0.0%
  • 4

• 5

• 6

• 7

• 9

• 10

• 13

• 14

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,563
Puanı
1,061
xemrexxx: Hoşgeldiniz sevgili konuklar. Yarışmamızın ilk söyleşisi birazdan başlıyor.İlk hafta yarışmacılarımız yarışma ile ilgili değerlendirmeler yapacak.Stüdyodaki konuklarımız da isterse katılabilecekler.Evet ilk sorumuz:
-Kendinizi yarışmada favori görüyor musunuz?

Billy Kane,Orçun_22,berkann,cookies ve Revan kendilerini favori görmediklerini söylediler. Bakalım diğer yarışmacılarımız kendilerini neden favori görmüş?

KayıpSehir:
Elbette görüyorum çünkü saygıma ve içtenliğime güveniyorum.

S.G.A.T.:Evet.bu işi becereceğime bütün kalbimle inanıyorum.Ama diğer yarışmacıların da şansı var,tabi.Yarışacağım ve kazanacağım.

denizz19:Kendime her zaman güvenmişimdir. Özgüvenim fazlasıyla olduğu için elbette ki kendimi favori olarak görüyorum.

rengarenk:
En favori ben miyim bilmem ama kendimi en az diğer yarışmacılar kadar favori görüyorum.

Reytinger:Evet. Çünkü 'Favori Üye'yim. Favori oluyorum direk.

xemrexxx: Evet,Reytinger'in bu esprisi üzerine mecburi müzik arası veriyoruz.Birkaç dakika sonra tekrar sizlerleyiz.

xemrexxx: Tekrar hoşgeldiniz sevgili izleyenler!
dizi kolik: bu neydi şimdi Justin Bieber şarkısı yok muydu hiç?
xemrexxx: Justin sana bi ''hi'' bile demezdi.Neyse 2.sorumuza geçelim.Yarışmacılarımıza kimleri kendinize rakip görüyorsunuz diye sorduk bakalım ne cevap vermişler?

xemrexxx: Gelelim 3.soruya yarışmacılarımıza bu kez yarışmada görmeyi garipsedikleri isimleri sorduk.

S.G.A.T: Bazı isimleri rakip görmüyorum ne alan söyleyeyim illa bir isim verilecekse WesTxCoasT diyorum.

WesTxCoasT: Aman tırttttt ben de seni çok önemsiyordum.

KayıpSehir:çok zor bir soru hepsini tanıyorum ama kötü niyetli olmayarak rengarenk diyorum.

beyazsoy:kötü niyetli değilmiş ben de inandım.

RevaN: Evet sen Didem Uzel'in dublör kullandığına da inanmıştın.

beyazsoy:sen atlamasan olmaz sanki.

RevaN: Sen beniğm muhattabım değilsin.Bu arada ben de WesTxCoasT'u garipsedim biraz.

beyazsoy: ben saksı değilim bana saksı muamelesi yapamazsın.

xemrexxx:
sayın seyirciler biz bu tartışmaya bitirtmeye çalışırken siz de son günlerde forumda özlemi çekilen 90'lı günleri izleyebilirsiniz. 4 dakika sonra sizlerleyiz.

xemrexxx:
Tartışmadan dolayı çok vakit kaybettiğimizden diğer üyelerin kimleri garipsediğini isim olarak geçeceğiz:

Reytinger: cookies,çünkü genelde katılmaz
RüzgarGülü:rengarenk
hayret bi şey: S.G.A.T.
cookies: kendimi garipsemiyor değilim ama isim de vermek gelmiyor içimden.
Billy Kane: WesTxCoasT
Orçun_22: kendim tabi ki.
rengarenk: hayret bi şey'in ne işi var demekten alıkoyamıyorum kendimi.

xemrexxx: Bu arada bir noktayı açıklığa kavuşturalım. WesT ilk haftaki sorularımıza yanıt gönderemedi malesef. Jürilerimiz bunu da değerlendirecektir oy verirken. Bu arada izleyicilerimizden pompy söz istiyor.

pompy: WesTxCoasT ana caddeler dizisinin çekimlerinde. Ekibiyle birlikte Taksim'de göstericilere ateş açan başbakanı yakalamaya gitti,çatışma sürüyormuş. Dudu Peri ve Perihan Peri de gökyüzünden destek veriyor.

xemrexxx:Peki. Sıra geldi 4. soruya bakalım hangi yarışmacı kendine kimi yakın görüyor.

cookies: RevaN ve hayret bi şey çok cana yakın isimler.

rengarenk: Revan ve KayıpSehir şu an dostum ikisi de umarım rakip olmak zorunda kalmayız.

beyazsoy: Aman bu ne böyle Türk filmi gibi bu kadar saf olmayın hele ki Revan içinde bir Vasfiye Teyze var onun,inanmayın.

Revan: Ne çektim be senden bir sus! Bu arada ben S.G.A.T. diyorum.

S.G.A.T.:
Çok teşekkür ederim benim için yerin ayrı senin,cansın. Senin dışında Reytinger ve RüzgarGülü var kendime yakın hissettiğim.

Reytinger: Benim aklıma gelen ilk isim berkann.

beyazsoy: ne çektin be berkann yarışmadan önce kulis kurduğunu saklamak için.

berkann: Ne kulisi ya biz sadece arkadaşız hem stratejik olarak düşünürsem adanın Bozok'u RüzgarGülü demem lazım sorunun cevabına ama ben Reytinger diyorum.

xemrexxx:
Gerginleşen ortamı yumuşatmak için yine ara veriyoruz sizlerden özür diliyerek.Yaz için TVen'e hazırladığım 2 dizinin fragmanları ile sizleri başbaşa bırakıyorum.

xemrexxx: Evet son reklamımız da bitti. Gelelim en son ve çarpıcı sorumuza. Yarışmacılarımıza sorduk...
haluk792: 2. videoda foxhomede yazıyor benden izin alındı mı?
xemrexxx: Bir dahaki sefere o da olur inşallah. Neyse yarışmacılarımıza sorduk:

-Yarışmayı kazanmak için neler yaparsınız?
Orçun_22: Soru cevaplarım.

Reytinger:
Burada esprileri ben yaparım.

Orçun_22:
Bu da bize rakip çıktı şimdiden.

rengarenk:Benliğimden ve kişiliğimden taviz vermediğim sürece her şeyi yaparım. Pis oyunlar içine girmeye niyetim yok ama yarışma beni kirletirse yapacak bir şey yok.
Saygılar, sevgiler. Jüriye en kokulu öpücüklerimle
Dipnot: Yağcılığı hiç sevmem

Forumdash: Bu kadar açık yalakalık olmaz ::(

Billy Kane: Bu soruyu es geçiyorum.

hayret bi şey:Bir şey yapnama gerek yok Zaten şampiyon benim.

Fks14: Hayrettin bu cevabına hayret ettim resmen.

hayret bi şey: Şakaydı bu ha.

Orçun_22: Bu yarışma beni bitirecek her yerden rakip çıkıyor espri konusunda.

cookies:Elimden gelen her seyi yapacagım.Gerekirse entrika bile çeviririm
berkann:İyi şeyler yapmayacağım kesin. Aslında 1. olmak gibi hedefim yok sadece yarışmada uzun kalmak istiyorum. İyi geçinmeye çalışacağım yarışmacılarla.
denizz19:Elimden gelenin en iyisini hayatımda da bir felsefe olarak yapmak isterim. O yüzden bunun bir sınırı yok. Yapabileceklerimin üzerinde işler yapmayı severim.
RüzgarGülü:Kendim olacağım yarışma için başka biri olmaya gerek yok.(sanırım bu daha kötü birşey oldu )
Reytinger:Elimden ne gelirse.
Revan:Sadece olduğum gibi kalmam yeterli. Ekstradan bir şey yapacağımı sanmıyorum.
S.G.A.T:tek cümle:Benliğimi korumak şartıyla herşeyi yapabilirim.
. Teşekkürler.
KayıpSehir:Kazanmak için her şeyi yaparım tabiiki bunu saygımı bozarak yapmam . Birinciliği saygı çerçevesinde alabilirim

xemrexxx: Yarışmacılarımız birbirinden iddialı cevaplar verdi.Bakalım istediklerine ulaşabilecekler mi? Haftaya yeni bir söyleşide görüşmek üzere.

NOT: Yarışmacıların sorulara verdiği cevaplar dışındaki kısımlar kurgulanmıştır. Yarışmacılar dışında konuşan herkes stüdyodaki seyircilerdir.

Moderatörün son düzenlenenleri:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
beni etiketlemezsen sevinirim okumuyorum TAKMIYORUM anlatabildim mi zaten saçma bişeye benziyo

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Daha sonra okuyacam. :D Gülücükleri de koysaydın keşke, çok ciddi konuşmuşum gibi duruyor. :D

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,563
Puanı
1,061

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061
Enfes olmus :D Video secimleride harika olmus.. özellikle 80/90'lar videosu :D

10/10 veriyorum :D

Dipnot: Nurbanu tanitim fragmani hic olmamis bence..

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
Çok beğendim.:D 15.:D
Tabi göndermeler olmasa.:winkk:
berkann: Ne kulisi ya biz sadece arkadaşız hem stratejik olarak düşünürsem adanın Bozok'u RüzgarGülü demem lazım sorunun cevabına ama ben Reytinger diyorum. @berkann :D Karşılıklı.:D

Orçun_22: Soru cevaplarım.

Reytinger:
Burada esprileri ben yaparım.

Orçun_22:
Bu da bize rakip çıktı şimdiden.

Rakip değil.:D Takip ediyoruz.:D @xemrexxx @Orcun_22