'Bir Zamanlar Çukurova'da' Hangi Filmden Esinleniyor?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,972
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Bir Zamanlar Çukurova'da' Hangi Filmden Esinleniyor?

a1bb2de6-cd4d-4b76-a7b5-ce328a391059.jpg

ATV'nin Tims&B imzalı dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da, çekimlere başlamak için gün sayıyor.

Başrollerini Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Burak Sarımola'nın üstleneceği; kendilerini kardeş olarak tanıtıp bir çiftlikte mevsimlik işçi olarak çalışmaya başlamalarıyla gelişen olayları konu alacak olan yapım, Terrence Malick'in 1978 yapımı 'Days of Heaven' (Cennet Günleri) adlı filminden esinleniyor.

Orijinal filmin konusu şöyle:
"Ağır sanayi işçileri Bill ve Abby güneye doğru daha iyi bir iş bulmak için yola çıkarlar. Yanlarında manevi kardeşleri saydıkları Linda da bulunmaktadır. İki kardeş olduklarını söyleyen Bill ve Abby büyük bir çiftlikte mevsimlik işçi olarak çalışmaya başlarlar. Toprak sahibinin Abby'ye olan duygularının farkında olan ve onun ölümcül bir hastalığa sahip olduğunu şans eseri öğrenen Bill, zengin olmanın yolunu bulduğunu düşünür. Gerçekten de kardeş gibi davranarak çiftlikte kalan ve ardından toprak sahibi ile evlenen Abby, bir süre sonra Bill ve eşi arasında kalmaya başlar. Abby'ye aşık olan Bill ise gün geçtikçe bu evlilikten rahatsızlık duyacak ve olmadık işlere başvuracaktır."

Bir Zamanlar Çukurova'da, yakında ATV'de başlıyor!
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,051
Puanı
1,060
Artık git gide özgün senaryolu diziler yazılmamaya başlanıyor

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Özlemiştim Çukurovada çekilen dönem dizilerini. Merakla bekliyorum.:bhr:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,649
Puanı
1,060
Martta başlatmak gibi bi delilik yapmamışlarsa dizi tutar gibi.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,957
Puanı
1,060
Bu dizinin ismini gördükçe diğer hep çalkantılı haberlerle gündeme gelen diziyle karıştırıyorum :F

Çukurderemiydi o ne ? (b)

Bu sezon çukurlarla gidiyor :A