ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. BÖLÜM

Harika bölümdü, dizi çok hızlı akıyor. Maşallah kaç bölüm sonra olur dediklerimin hepsi ilk üç bölümde oldu, senariste kocaman alkış. Nasıl gidecek dizi, çok merak ediyorum. :Z

Yılmaz'ı İstanbul'a götürdüler, Züleyha ile konuşmaları da gitti artık. Keşke ikiliyi biraz daha bu saf halleriyle izleyebilseydik. :( Demir, Züleyha'ya evlilik teklifi etti. Züleyha son sahnede kendini suya bırakarak intihar etti.

Fedik ve Saniye'ye ayar oluyorum, ne kadar kıskandılar Züleyha'yı. :eek: Neyse, hanım ağamız hepinizi yollayacak. :Z

Dizinin en iyisi de Gülten, çok tatlı. :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3. BÖLÜM

Harika bölümdü, dizi çok hızlı akıyor. Maşallah kaç bölüm sonra olur dediklerimin hepsi ilk üç bölümde oldu, senariste kocaman alkış. Nasıl gidecek dizi, çok merak ediyorum. :Z

Yılmaz'ı İstanbul'a götürdüler, Züleyha ile konuşmaları da gitti artık. Keşke ikiliyi biraz daha bu saf halleriyle izleyebilseydik. :( Demir, Züleyha'ya evlilik teklifi etti. Züleyha son sahnede kendini suya bırakarak intihar etti.

Fedik ve Saniye'ye ayar oluyorum, ne kadar kıskandılar Züleyha'yı. :eek: Neyse, hanım ağamız hepinizi yollayacak. :Z

Dizinin en iyisi de Gülten, çok tatlı. :bhr:

Gülten tam sinsi. Fadik saf ve iyi bence :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ay madem izliyorsun yorum da yapsana, iyice kereste oldun. :ppp:
bölümleri tv den takip etmiyorum netten sonra izliyorum reklamsız öyle olunca geç izlemiş oluyorum sıcak sıcak yapılan yorumları kaçırmış oluyoruz haliyle :)
mesela daha üçüncü bölümü izleyemedim :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
bölümleri tv den takip etmiyorum netten sonra izliyorum reklamsız öyle olunca geç izlemiş oluyorum sıcak sıcak yapılan yorumları kaçırmış oluyoruz haliyle :)
mesela daha üçüncü bölümü izleyemedim :)
Ben de tv'den izlemiyorum, netten izliyorum. En azından genel bir bölüm yorumu yapıyorum. :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben de tv'den izlemiyorum, netten izliyorum. En azından genel bir bölüm yorumu yapıyorum. :Z
ilk iki bölümü genel anlamda yorayım o zaman
en sevdiğim karaktter gaffur dizinin olmazsa olmazı nasılki hanımın çiftliğinde asıl işi yüklenen kabakla ramazandıysa burdada gaffur ve ailesi
dizinin diğer öenmli karakteri ise çiftliğin hanımı :)
diğer renkli karakterler gaffurun karısı ve kızkardeşleri ve alzheimerli nene
en itici karakter yılmaz malı :)
züleyha ise devamlı 333 der gibi büzüşen tahriş edici dudaklarıyla oyuncu olarak olmasada görsel açıdan benim favorim :)
unutmadan ayyaş doktor ve karısının olduğu sahnelerde hoşuma gitti :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ilk iki bölümü genel anlamda yorayım o zaman
en sevdiğim karaktter gaffur dizinin olmazsa olmazı nasılki hanımın çiftliğinde asıl işi yüklenen kabakla ramazandıysa burdada gaffur ve ailesi
dizinin diğer öenmli karakteri ise çiftliğin hanımı :)
diğer renkli karakterler gaffurun karısı ve kızkardeşleri ve alzheimerli nene
en itici karakter yılmaz malı :)
züleyha ise devamlı 333 der gibi büzüşen tahriş edici dudaklarıyla oyuncu olarak olmasada görsel açıdan benim favorim :)
unutmadan ayyaş doktor ve karısının olduğu sahnelerde hoşuma gitti :)
Vaay, demek benim favori işim Hanımın Çiftliği'ni de izledin. :bhr: Ah ah, onun gibi gelmez...

Benim favorim de Yılmaz, maşallah çok tatlı. Demir de fena sayılmaz. :bhr: