Bir Mucize Olsun - Tanıtım Fragmanı | FOX - Yeni Dizi

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

Bir Mucize Olsun - Tanıtım Fragmanı | FOX - Yeni Dizi

Adsız-2.jpg

FOX'un yeni dizisi 'Bir Mucize Olsun'un merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı!

Pastel Film'in yapımcılığını üstlendiği başrollerini Furkan Palalı ve Su Kutlu'nun paylaştığı oyuncu kadrosunda Ahu Sungur, Ayşegül Günay, Meral Çetinkaya, Dilhan Aras, Anıl İlter ve Cihan Ünal gibi isimlerin yer aldığı dizi çok yakında FOX'ta başlıyor!

İlk tanıtım:

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fragmana bakılırsa Türk halkının seveceği bir dizi geliyor, daha dizi başlamadan yaşanmış olan tüm olumsuzluklara rağmen dizinin tutacağını düşünüyorum.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Çok iyi! Tutacaktır, Pastel Film doğru yeri buldu, atv'de neydi zaten ya?. :Z :innocent:

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ahu'nun tokatları efsane olmuş suya düşürdü kızı. :A Güzel olmuş fragman, tempolu bir iş Cuma'ya yeni heyecan olabilir. :bhr:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,051
Puanı
1,060
Aman allahım totallik tüm oyunlar dizide mevcut:A:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,205
Puanı
1,060
Ben tanıtıma bayıldım Furkan çok iyi duruyor Su kutlu ile hala uyumlu bulmasamda iyi duracaklar gibi duruyor tutacak bence bu dizi:D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,051
Puanı
1,060
Ahu sungura taktim ben saçlarını da sarıya döndürmüş nasıl yapıcaklar ki acaba

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,649
Puanı
1,060
Ahu Sungur diziden ayrılmamış mıydı? 5. bölümde öldürmek gibi bir saçmalığa girmezler umarım. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,972
Puanı
1,061
Gülizar (konuları benzediği için söylüyorum) niye tutmadıysa bu dizi de ondan tutacak. Üvey anne kötü, kız sevgiyle büyümek yerine tokat manyağı oluyor, müzik gibi ilgi çekici bir damar yerine ucuz ötesi Total numaraları var. Su Kutlu, Arkadaşlar İyidir ve Aile Arasında'yla kalite çıtasını yükseltmişken böyle bir işte rol almamalıydı. Dizinin adı da 5. bölümün hashtag'iymiş gibi duruyor, Çukurdere daha iyiydi.

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Gülizar (konuları benzediği için söylüyorum) niye tutmadıysa bu dizi de ondan tutacak. Üvey anne kötü, kız sevgiyle büyümek yerine tokat manyağı oluyor, müzik gibi ilgi çekici bir damar yerine ucuz ötesi Total numaraları var. Su Kutlu, Arkadaşlar İyidir ve Aile Arasında'yla kalite çıtasını yükseltmişken böyle bir işte rol almamalıydı. Dizinin adı da 5. bölümün hashtag'iymiş gibi duruyor, Çukurdere daha iyiydi.

Beğenmemişler Su'yu zaten meraklısı değiliz ama tutarsa reyting görecek hayatında. :A Zeynep Çamcı burada olabilirdi. :A @Dosi @Forumdash

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Karagül - O Hayat Benim karışımı birşey. :F

DemirAdam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45
Puanı
40
Su kutlu ne cirkin kizsin be agzinin kirislari ne oyle igrenc biri yuzu cilli agzi kiris sac rengi igrenc furkan nasil bu diziye evet dedi sanki dizi yokmus ekranda:d: dizinin ismide berbat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu ne ya? FOX kendine gel. Bizim Hikaye ve Kadın dizilerinin efsaneliğinin ardından Nerdesin Birader, Yasak Elma şimdi de bu? :eek: Aşırı basit geldi, zaten ekip dağıldı? Meral Çetinkaya şu an Mehmed'in kadrosunda. Ahu Sungur bildiğim kadarıyla ayrıldı tamamen.

Tutabilir mi tutabilir, şans vermeyeceğim maalesef. Yazık olacak...

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bu ne ya? FOX kendine gel. Bizim Hikaye ve Kadın dizilerinin efsaneliğinin ardından Nerdesin Birader, Yasak Elma şimdi de bu? :eek: Aşırı basit geldi, zaten ekip dağıldı? Meral Çetinkaya şu an Mehmed'in kadrosunda. Ahu Sungur bildiğim kadarıyla ayrıldı tamamen.

Tutabilir mi tutabilir, şans vermeyeceğim maalesef. Yazık olacak...

Stok bölümler bitene kadar Mehmed biter. :A Ahu'yu ikna ederler. :A

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ahu gelmez bir daha, o kadın lafının eri birisi. O kadar lafın ardından yapımcı ne diye arayıp ikna etsin? :A

Meral reis gelmez diziye bir daha. :D

Su Kutlu da tokat yiye yiye bir hal oldu? :eek:

Bulur Pastel tutarsa dizi hepsinin yerine birini Yeşim Ceren yerine Oya Başar iyi olmuştu OHB'de. :A

O tokat çekmişti ilk fotoğraf geldiğin zaten diziye araya atv girmeseydi. :A