Beyoğlu Sineması'nı Yaşatacak Proje Başladı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Beyoğlu Sineması'nı Yaşatacak Proje Başladı!

beyoglu-sinemasi.jpg

Türkiye'nin kültürel değere sahip sanat mekanlarından Beyoğlu Sineması'nı kurtarmak için çalışmalar başladı.

1989'dan bu yana hizmet veren ve mali sebepler nedeniyle 30 Haziran'da kapanacağı açıklanan sinemayı hayata döndürmek için sosyal medyada, sinema yazarı Cem Altınsaray'ın önderliğinde başlatılan kampanya kısa sürede büyük ilgi gördü. Dün gerçekleşen basın toplantısında ise yeni Sadakat Kartları izleyicilerin satışına sunuldu.

1 Haziran 2018'e kadar geçerli olacak kartların detayları ise şöyle:
  • 100 TL'lik Öğrenci Kartları: Sadece öğrencilerin satın alabileceği bu kartlar, sahiplerine 10 adet film izleme fırsatı veriyor.
  • 250 TL'lik Sadakat Kartları: 250 TL tutarında satışa sunulan bu kartlar, sahiplerine 15 adet film izleme fırsatı veriyor.
  • 500 TL'lik Sadakat Kartları: 500 TL tutarında satışa sunulan bu kartlar, sahiplerine 30 adet film izleme fırsatı veriyor.
  • 1000 TL'lik Özel Sadakat Kartları: 1000 TL tutarında satışa sunulan bu kartlar ise sahiplerine sınırsız film izleme fırsatı veriyor.
Kartları sinema gişesinden ve http://www.beyoglusinemasikarti.com/ sitesinden talep edebilirsiniz.
Orijinal formatta oku

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yakınlarında olsam alırdım. Bağımsız sinemaların sayısı sıfıra yaklaşmaya başladı, desteklenmeli. Bence başarıya ulaşacak. Ne kadar borcu var bilmiyorum ama 1000₺'yi 1000 kişi verse 1 milyon lira yapıyor ki illa çıkar o kadar kişi. Sanatçılar falan da destek olur neticede...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yakınlarında olsam alırdım. Bağımsız sinemaların sayısı sıfıra yaklaşmaya başladı, desteklenmeli. Bence başarıya ulaşacak. Ne kadar borcu var bilmiyorum ama 1000₺'yi 1000 kişi verse 1 milyon lira yapıyor ki illa çıkar o kadar kişi. Sanatçılar falan da destek olur neticede...
üniversitedeki arkadaşlarım oturduğum yerde arap dolu