Beyaz Show'un 3 Ocak 2014 Konukları

monacolu

Üye
Reaksiyon puanı
105
Puanı
124
Cok iyi konuklar. ozellikle tolga cevik ve ezgi mola varsa, cok eglenceli bir program bekliyor bizleri :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
Diger konuklarda cok iyiymis. Medcezir'den sonra göz atarim büyük ihtimal :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben yazdığımda konuklar belli değildi,Beyaz'a yakıştıramıyorum artık bu tür hareketleri daha dur adam yeni başladı programa aceleleri ne ki.
Böyle yapıp sürekli milletin gözüne sokup bilmiyorlarki ilerde Arkadaşım Hoşgeldin Yüz eskimesiyle 4-5 reytinglere düşecek.
Beyaz bu sözleri hiç haketmeyen tek şovmen.

İzledin mi bilmiyorum yüzlerce diğer kanalların diğer dizilerini konuk aldılar üstüne bir de şu kanalda şu dizi şu gün şu saatte yayınlanıyor dediler bir de reklamını yaptılar dizinin. Daha bu sene aklıma gelen bir dizi Fatih Harbiye var. FOX TV`de Cumartesi akşamları 19.45`te yayınlanıyor dedi.

Bence bu sözleri hakedecek birisi varsa o da Starın programları. Dön dolaş aynı isimleri çağırıyorlar kanaldan. Acun, Burcu, Oğuzhan, Murat Boz, Gökhan, Ebru, Hadise, Hülya Avşar, Alp Kırşan, Eser, İbrahim daha da uzar gider bu liste.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Beyaz bu sözleri hiç haketmeyen tek şovmen.

İzledin mi bilmiyorum yüzlerce diğer kanalların diğer dizilerini konuk aldılar üstüne bir de şu kanalda şu dizi şu gün şu saatte yayınlanıyor dediler bir de reklamını yaptılar dizinin. Daha bu sene aklıma gelen bir dizi Fatih Harbiye var. FOX TV`de Cumartesi akşamları 19.45`te yayınlanıyor dedi.

Bence bu sözleri hakedecek birisi varsa o da Starın programları. Dön dolaş aynı isimleri çağırıyorlar kanaldan. Acun, Burcu, Oğuzhan, Murat Boz, Gökhan, Ebru, Hadise, Hülya Avşar, Alp Kırşan, Eser, İbrahim daha da uzar gider bu liste.

İnsan sevdiğini yerden yere vururmuş,Beyaz'ı sevdiğimiz için İrfan Şahin Veya Kanal D'nin kuklası olmasını istemiyoruz.Kendi kanalında oynayan dizilerin oyuncularına dizilerinden bahsetmeleri için sınırsız süre tanıyor,iş Fatih Harbiye'den Neslihan Atagül'e gelince dilinin ucuyla gece 1.30'da soruyor.
Hazal Kaya Aşk dizisiyle katıldığında senin daha önce hiçbir dizin yayından kaldırılmadı diyor eee Son Yaz'ı neyapıcağız.
Aynısını Kayıp Şehir'den Gökçe Bahadır için söylemişti ama unutuyordu onunda Show Tv'den yeni dizisi ekrandan kaldırılmıştı.

Star'ın programlarını biliyoruz zaten,konuşmaya değmez.