Beren Saat Ekranlara Geri Dönüyor!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
mrt-06 yeni bir haber konusu açtı

Beren Saat Ekranlara Geri Dönüyor!

beren-saat-20.jpg

Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alan oyuncu Beren Saat hayranlarına müjdeyi verdi!​

Hatırla Sevgili, Aşkı Memnu, Fatmagül'ün Suçu Ne, İntikam gibi çok sayıda dizide yer alan Beren Saat'e beş dizi teklifi geldiği ve oyuncunun sunulan teklifler arasından beğendiği, içine sindiği projeyi seçtiğini gazecilere şu sözlerle açıkladı; "Sevdiğim projeyi seçtim, reddedilenleri konuşmaya gerek yok!"​

Bu açıklamayla Beren Saat'in bu sezon ekranlara ara vereceği haberleri de yalanlanmış oldu.​
Orijinal formatta oku

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok havalı cevap yaa. Videoyu izlemek istiyorum.:bhr: Belki film olarakta demiş olabilir. Murat Yıldırım yada Buğra uyumlu olur Beren'in yanında. Bekliyoruz.:Z

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Beren Saati pek hatırlamıyorum ama romantik komedi tarzında görmeyi tercih ederim bir seferlik. Genelde hep dramada hatırlıyorum ben.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
inşallah becerebileceği bir rolü seçer :D

partner olarak da @destere uygundur en azından rolünü mükemmel oynar:A @Çiğdem- de çatlar:A
Sosyal medya gazıyla oyuncu seçen yapımın sözcüsü Beren'e laf atamaz bi kere :F zamanında Meryem'i seçen tiurdu diye övünüyordu. Kösemde gördük sosyal medya destekli oyuncu alımı yapıyor:F bkz:Nurgül de öyle oldu. Paramparçadaki destek sayesinde :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,599
Puanı
1,061
Sosyal medya gazıyla oyuncu seçen yapımın sözcüsü Beren'e laf atamaz bi kere :F zamanında Meryem'i seçen tiurdu diye övünüyordu. Kösemde gördük sosyal medya destekli oyuncu alımı yapıyor:F bkz:Nurgül de öyle oldu. Paramparçadaki destek sayesinde :A
meryemi timur tek başına seçmedi.ss lşaflarımı çarpıtma

ayrıca sosyal emdya gazına bakılsa canan ergüder gelirdi köseme:D kösemde bir öykü karayel seçildi sosyal medya isteğiyle gerçi o da seçilmek denir mi bilemem ülkede ünlü kadın oyuncu sayısı az my de oynamayan:D

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
diriliş 3.sezona katılmamış kadın niye çöksün:A
Ay espri yaptı gülün hadi:T: aşkı memnu ve fatmagulle parladı intikam ve kosemle çöktü. Aslen kadınin oyunculuğuyla şöhreti arasinda tezat var amma gurban olduğum mevlam bazılarının rızkını bol eyliyor işte yatsın kalksın sukretsin:F. Aşkı memnu ve fatosta da senaryo ve kadronun geri kalanı çok iyiydi ondan tuttu dizi:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,599
Puanı
1,061
Ay espri yaptı gülün hadi:T: aşkı memnu ve fatmagulle parladı intikam ve kosemle çöktü. Aslen kadınin oyunculuğuyla şöhreti arasinda tezat var amma gurban olduğum mevlam bazılarının rızkını bol eyliyor işte yatsın kalksın sukretsin:F. Aşkı memnu ve fatosta da senaryo ve kadronun geri kalanı çok iyiydi ondan tuttu dizi:A
ayol beroşun bir kaybı yok kösemde bölüm başı 90 bin aldı bu sene yeni diziden daha fazlasını alarak devam edecek :D ayrıca kadın Birleşmiş Milletler tarafından pakistan-afganistanda kadınları bilinçlendirme kampanyasına seçilmiş, pakistanda ortadoğuda reklamları dönüyor oralara ait şirketlerin reklamları,teee okyanus ötesinden şiliden en iyi kadın oyuncu ödülü almış yani kösemin ya da intikamın türkiyedeki reytinglerine bakmıyor artık beroşun kariyeri:D

Çok havalı cevap yaa. Videoyu izlemek istiyorum.:bhr: Belki film olarakta demiş olabilir. Murat Yıldırım yada Buğra uyumlu olur Beren'in yanında. Bekliyoruz.:Z

Dizi demişler yahu illa konumu sabote edecen. :A

ock ayınamı gelecekmiş @sokak sanati na hayırlı olsun ne diyelim bari aksiyon dizisi seçse
:F :F :F

Beren Saati pek hatırlamıyorum ama romantik komedi tarzında görmeyi tercih ederim bir seferlik. Genelde hep dramada hatırlıyorum ben.

Kariyerinde cokuse devam :A
kadroyu kurup timurcuğuma attım :F bir haftaya sonuç belli olur :F @vadikızı @cookies @eskici @Aserat
gfbgfbgfbfg.png

Son düzenleme: