Benim Albümüm / Yarı Final Haftası Oylama Başladı

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- gündüz okulda olduğum için internetim de yoktu bu sıkıntıdan dolayı şarkıyı yollayamadım kusura bakma.
önemli değil cnm malesef -5 vermek zorunda kaldım dün akşam yollayabilme ihtimaliniz vardı çünkü diğerlerine haksızlık olmasın diye :( neyseki bully şarkını biliyormuş oylama akşama kalmadan hallettik :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
önemli değil cnm malesef -5 vermek zorunda kaldım dün akşam yollayabilme ihtimaliniz vardı çünkü diğerlerine haksızlık olmasın diye :( neyseki bully şarkını biliyormuş oylama akşama kalmadan hallettik :F
Çok konuşma da recapları yolla hadi özelimize.ss

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,084
Puanı
1,061
Bu sezon Yüksek Sosyete, Bodrum Masalı, Kara Sevda, Eşkıya, Hangimiz Sevmedik, Kiralık Aşk, Paramparça ve Hayat Şarkısı izliyorlar sanırım babamla birlikte :D
Annen ve babana hemen kanım ısındı, sonuçta Hayat Şarkısı'nı izliyorlarmış. :bhr:

Bence Vatanım Sensin'e de başlat, çünkü hayran kalacakları kesin. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
içerde yokmu başlat onada :A :A :A
Annem sevmez pek o tarz dizileri babama ilk bölümü izlemesi için baskı yaptım ama devam etmedi annem ne derse o oluyor bizim evde :A

Annem oyuncuya önem verir Bensu Soral ve Damla Colbay yerine adam akıllı isimler olsaydı izlerdi aslında.ss

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Annem sevmez pek o tarz dizileri babama ilk bölümü izlemesi için baskı yaptım ama devam etmedi annem ne derse o oluyor bizim evde :A

Annem oyuncuya önem verir Bensu Soral ve Damla Colbay yerine adam akıllı isimler olsaydı izlerdi aslında.ss
aa Eşkiyayı izliyormus gerçi izlesinde :A Ertuğrulumuda severlerdi bence :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Annen ve babana hemen kanım ısındı, sonuçta Hayat Şarkısı'nı izliyorlarmış. :bhr:

Bence Vatanım Sensin'e de başlat, çünkü hayran kalacakları kesin. :A
Evet özellikle Mahir'i çok seviyorlar :A

Vatanım Sensin'e bakarlar herhalde haftaya, beğenirlerse devam ederler :D

aa Eşkiyayı izliyormus gerçi izlesinde :A Ertuğrulumuda severlerdi bence :A
Ertuğrul'da annemin ilgisini çekecek ne var be :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,084
Puanı
1,061
Evet özellikle Mahir'i çok seviyorlar :A

Vatanım Sensin'e bakarlar herhalde haftaya, beğenirlerse devam ederler :D

Ertuğrul'da annemin ilgisini çekecek ne var be :A
Mahir'i kim sevmez ki zaten? Hülya'ya bayıldıklarına, Filiz'den ise nefret ettiklerine eminim. :A

Bu arada anne ve babana söylesen de Poyraz Karayel'i de bir izleseler. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Mahir'i kim sevmez ki zaten? Hülya'ya bayıldıklarına, Filiz'den ise nefret ettiklerine eminim. :A

Bu arada anne ve babana söylesen de Poyraz Karayel'i de bir izleseler. :A
Poyraz'ı tabii ki izlettim onlara ara sıra bakıyorlardı ama tercihleri Kara Sevda'dan yana oldu maalesef.ss Tam kadın dizisi o da yani annemin ilgisini çekti :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

aa bu arada annende benim gibi kalitesiz kadın oyunculardan anlıyor demek o yönden anlaşıcaz gibi görünüyor :A :A :A