Benim Adım Khan Tv`de İlk Kez TRT 1`de!

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
My Name Is Khan Televizyonda İlk Kez TRT Ekranlaarında

Son zamanların en çok konuşulan filmlerinden "Benim adım Khan" Yarın Akşam saat 21:05`de TRT 1`de.

my.jpeg

Ekli dosyalar

• my.jpeg
    my.jpeg
    8.6 KB · Hit: 636

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Ben açacaktım dün de unutmuşum sonra. Sana kısmetmiş S.G.AT. :D

TV'de ilk olacağı için iyi izlenebilir. :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Adını çok duydum izlemeyi erteledim sürekli ama yine ertelerim internetten izlerim. :D İyi oranlar alabilir..

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
İzliyorum sonuna geldik galiba.Hiç böyle bir film olacaağını düşünmemiştim.Her yönüyle İbret alınacak bir film.İzlemeyenler iyi bir hayat öyküsü izlemek istiyorlarsa izlesinler.Müslüman olmak Amerika`da çok zormuş o dönem.Bize bu zorlukları yaşatanlara diyecek bir keilme bulamıyorum.Filmin başrolündeki Shahrukh Khan favori yabancı oyuncularımdan biri artık.çok uçuk bir karakter.Bir çok aktör altında ezilir:Yüzde sekseni "deli karakter" gibi oynar.Ama aslında "Khan" tam başka bir karakter.Psikolojiyi bilmediğim için bilmiyorum.Özet olarak Çok etkileyiciydi.

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Ve Bitti.Alkışlar Filimin senaristineyönetmenineoyuncularına

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Güzel filmdir. Zaten bollywood güzel işler çıkarıyor.

Hint filmi seviyorsanız kesinlikle "Black"i izleyin görün hayat hikayesi nasıl olur. :) Yanınıza mendil falan da alın. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Lordly post: 1379336' Alıntı:

Hint filmi seviyorsanız kesinlikle "Black"i izleyin görün hayat hikayesi nasıl olur. :) Yanınıza mendil falan da alın. :)

O da harika filmdir bu filmi sevenler onu da çok sevecektir. :)

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Lordly post: 1379336' Alıntı:

İzlicemhayat hikayesi varsa izlenir:)

- - - Ekleme - - -

sokak sanati post: 1379333' Alıntı:
Geçen sene izlemiştim baya etkilemişti beni...
etkilenmeyecek gibi değil ki

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
S.G.A.T. post: 1379305' Alıntı:
İzliyorum sonuna geldik galiba.Hiç böyle bir film olacaağını düşünmemiştim.Her yönüyle İbret alınacak bir film.İzlemeyenler iyi bir hayat öyküsü izlemek istiyorlarsa izlesinler.Müslüman olmak Amerika`da çok zormuş o dönem.Bize bu zorlukları yaşatanlara diyecek bir keilme bulamıyorum.Filmin başrolündeki Shahrukh Khan favori yabancı oyuncularımdan biri artık.çok uçuk bir karakter.Bir çok aktör altında ezilir:Yüzde sekseni "deli karakter" gibi oynar.Ama aslında "Khan" tam başka bir karakter.Psikolojiyi bilmediğim için bilmiyorum.Özet olarak Çok etkileyiciydi.

Aynen harika bir filmdi. İlk basta baglayici degil film ama sonra acaip oluyor. Özellikle Cocuk öldükten sonra bambaska bir film oluyor. Cok etkilendim. Harika bir filmdi.

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Yakamoz-Asi post: 1379349' Alıntı:
Aynen harika bir filmdi. İlk basta baglayici degil film ama sonra acaip oluyor. Özellikle Cocuk öldükten sonra bambaska bir film oluyor. Cok etkilendim. Harika bir filmdi.
evet yakamoz.özellikle "khan" karakterini çözmek mükün gibi değil.adam öyle bir oynmaış ki.Deli değil kesin fakat normal de değil bu da kesin.eşke bu tarz filmler Türkiye`de de olsa...