'Ben Bu Cihana Sığmazam'da Sürpriz Ayrılık! | ATV

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,342
Puanı
860
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and Alemdar

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,087
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Senarist değişikliği diziye iyi geldi, geç bile kaldılar bu karakteri çıkarmak için. Sezon sonuna doğru heyecanı iyice artırmaları gerek.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,964
Puanı
1,060
Abla @serhatt bizi tehdit etti tahtını yıkmak istediğimiz için 😂

Halbuki kendisi şöyle demeli ; Ben yaşlandım, gençlere yerimi bırakmam lazım, ya da, bak bak demek ki en büyüğüm ki zirveyi istiyorlar... Ama neredeeeee 😂
Tehdit etmedim sadece tebliğ ettim. :A

En büyük Allah'tır. :bhr:

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Abla @serhatt bizi tehdit etti tahtını yıkmak istediğimiz için 😂

Halbuki kendisi şöyle demeli ; Ben yaşlandım, gençlere yerimi bırakmam lazım, ya da, bak bak demek ki en büyüğüm ki zirveyi istiyorlar... Ama neredeeeee 😂
Aşağıdaki mesajları okudum. Ufak ufak yine sürtüşmeler olmuş. Sorun yok. Geldiklerinde ölüm onları bekliyor olacak. (Mecazi liderlik anlamında) :)

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,934
Puanı
310
Tehdit etmedim sadece tebliğ ettim. :A

En büyük Allah'tır. :bhr:
Tamam tamam artık şakanın dozu kaçmasın artık :F Ortam güzelleşti bir anda kötüleşmesin :A

@serhatt Babacım korkup kaçtı deme ha 😂 Ne haddimize bizim sizin yerinizi almamız, siz eskiler var olduğunuz sürece biz yeni(den) gelenler yükselicez ⭐️

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Tamam tamam artık şakanın dozu kaçmasın artık :F Ortam güzelleşti bir anda kötüleşmesin :A

@serhatt Babacım korkup kaçtı deme ha 😂 Ne haddimize bizim sizin yerinizi almamız, siz eskiler var olduğunuz sürece biz yeni(den) gelenler yükselicez ⭐️
Aman ne korkucaz onlardan sadece istediğimiz zaman birlesebiliriz onu bilsinler yeter. Yoksa bir şey dediğimiz yok. 😅

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,964
Puanı
1,060

Haddini ve kendini bilen insanları severim. :A

Benim açımdan problem yok. :Z