Beşiktaş - Olympique Lyon | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Rövanş Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu (2017)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
besiktas-lyon-maci-ne-zaman-saat-kacta-hangi-kanalda--8969824.Jpeg

Siyah-beyazlılar, UEFA Avrupa Ligi çeyrek final rövanş maçında bu akşam Fransa temsilcisi Olympique Lyon'u konuk edecek.

Saat 22.05'te başlayacak karşılaşma TRT 1'den naklen yayınlanacak.

Muhtemel 11'ler

Beşiktaş
: Fabri, Gökhan, Mitrovic, Tosic, Adriano, Atiba, Oğuzhan, Quaresma, Talisca, Babel, Cenk

Lyon: Lopes, Jaller, Mbiwa, Rybus, Morel, Gonalons, Tolisso, Cornet, Fekir, Valbuena, Lacazette

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Bu gece BJK - LYON maçında PKK- FETO-THKP-C işbirliği ile gösteri yapılacak....

Fetocular eliyle Sorostan temin edilen parayla her protestocuya hem bilet hemde 200 lira harçlık verildi.

Bu işbirliğine katılan vatan hainlerine destek veriyor demektir....

DİKKATLİ OLALIM!

Son düzenleme:

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
Bu gece BJK - LYON maçında PKK- FETO-THKP-C işbirliği ile gösteri yapılacak....

Fetocular eliyle Sorostan temin edilen parayla her protestocuya hem bilet hemde 200 lira harçlık verildi.

Bu işbirliğine katılan vatan hainlerine destek veriyor demektir....

DİKKATLİ OLALIM!
Bu Soros mu?

tayyip-i-kim-basa-getirdi-sorunsali_600369.jpg

Abi komedi gibiler ya her olumsuzluğu kötülüğü terör örgütüne olmadı dış mihraklara bağlamak. :F Ben çok iyiyim süperim hiç hata yapmam hep arkadaşlarım kötüye döndü olay. :D

Galatasaray'lıyım ama Beşiktaş'a sonsuz başarılar umarım çıkarlar yarı finale. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bugün favori olarak Beşiktaş'ı görüyorum ben. Deplasmanda Lyon'a (Roma'ya 4 gol atan Lyon) 2-1 gibi bir skorla yenilen bir Beşiktaş var ortada, kaldı ki ikinci golü Fabri'nin hatasından dolayı yediler. Vodafone Arena'da Beşiktaş'ın Lyon'u elemesi sürpriz olmaz. Galatasaray'lıyım ama bugün gönlüm Beşiktaş'ın tur atlamasından yana, başarılar Beşiktaş. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
İnşallah bu Fransızlara güzel bir ders verip eli boş evlerine göndeririz. Bunu yürekten istiyorum. BJKli olduğum için değil sadece, Türk olduğum için.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Merakla bekliyoruz maçı. Başarılar Kartal'a. Taraftarının da desteğiyle yarı finale çıkacak inşallah Beşiktaş :)