Beşiktaş - Medipol Başakşehir | STSL 12. Hafta Maçı | Haber ve Yorumlar

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Beşiktaş - Medipol Başakşehir | STSL 12. Hafta Maçı | Haber ve Yorumlar

besiktas-medipol-basaksehir-maci-ne-zaman-saat-kacta-hangi-kanalda-8058979.jpeg

Spor Toto Süper Lig 'in 12. haftasında Beşiktaş , Vodafone Arena'da lig lideri Medipol Başakşehir 'i ağırlıyor.

19.00'da başlayacak mücadelenin ilk 11'leri belli oldu.

Beşiktaş: Fabri, Marcelo, Atınç Bek, Gökhan İnler, Atiba, Quaresma, Oğuzhan, Cenk Tosun, Aboubakar.

Başakşehir: Volkan, Ferhat, Epureanu, Yalçın, Uğur, Emre Belözoğlu, Mossoro, Mahmut, Visca, Cengiz Ünder, Mehmet Batdal.
Orijinal formatta oku

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Nadiren yaptığım bir şeyi yapıyorum. Fenerbahçe maçı dışında bir STSL maçı izliyorum. Beşiktaş'a uğursuz gelirim inşallah. :A

Başakşehir acayip gol kaçırdı. :(

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Başakşehir akın akın saldırıyor Bjk'ye sahayı dar ettiler :A

Nadiren yaptığım bir şeyi yapıyorum. Fenerbahçe maçı dışında bir STSL maçı izliyorum. Beşiktaş'a uğursuz gelirim inşallah. :A

Başakşehir acayip gol kaçırdı. :(

Başakşehir Bjk'den daha tehlikeli görünüyor, maç berabere bitsin Gs ve Fbliler için en iyisi o :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Başakşehir akın akın saldırıyor Bjk'ye sahayı dar ettiler :A

Başakşehir Bjk'den daha tehlikeli görünüyor, maç berabere bitsin Gs ve Fbliler için en iyisi o :A
Doğru aslında da Beşiktaş bu maçı kazanırsa çok fena hava yakalar bir daha tutulamaz. Başakşehir tecrübesiz, bir noktada tökezlemeye başlayabilirler. :):)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çok iyi takım bu Başakşehir. Cengiz boş kaleye atmayıp acemilik ve çakallık yaptı kırmızı penaltı alırım diye. Ama gitti daha zorunu attı çok ilginç cidden. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Doğru aslında da Beşiktaş bu maçı kazanırsa çok fena hava yakalar bir daha tutulamaz. Başakşehir tecrübesiz, bir noktada tökezlemeye başlayabilirler. :):)
Adamlar Bjk'nin sahasında bildiğin tek kale maç oynuyorlar. Ne kadar sürdürebilirler bilmiyorum ama şu ana kadar inanılmaz işler başardılar :)

@MEnes izle sen de bu maç kaçmaz :D

Edit: izliyormuşsun zaten :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ama bu kadarını da beklemiyordum Beşiktaş daha doğru dürüst kaleye gidemedi. Çok iyi kapatıyor adamlar.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adamlar Bjk'nin sahasında bildiğin tek kale maç oynuyorlar. Ne kadar sürdürebilirler bilmiyorum ama şu ana kadar inanılmaz işler başardılar :)

@MEnes izle sen de bu maç kaçmaz :D

Edit: izliyormuşsun zaten :A
Sıvacı ruhumuz birmiş iyi rastladı. :A

Sağlam forvet alırsa Başakşehir bu sene açık ara yapabilirler.
Taş gibi takım ya adamlar içerde dışarda fark etmiyor yine aynı oyunu oynuyorlar.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Battal'ı küçümseme burada baya büyük oynuyor. Çok geliştirmiş kendini. Takımın da sistemine çeşitlilik katıyor hem yerden hem havadan oynayabilmelerini sağlıyor. Pektemek onun yaptığı işi yapamazdı bence.
Pektemek enazından çalım atabiliyor top tutuyor Batdal boş kaleye kaçırdı.