Beşiktaş Aradığı Forveti Buldu

Turkuazz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
besiktasin-avrupa-ma-11c37b3bf1c75008e8e0_1.jpg

Beşiktaş sezon sonunda şampiyonluğu hedefliyorken bir yandan da önümüzdeki sezon için kadro kurmayı planlıyor.Siyah Beyazlı ekipte Teknik direktör Şenol Güneş önümüzdeki sezonda oldukça geniş bir kadro planlamayı istiyor.
Beşiktaş takımı önümüzdeki sezon kadroya katmak amacıyla forvet arayışlarını sürdürüyor.Bu oyuncunun da Bundesliga 2 liginden Hannover takımının forvet oyuncusu Kenan Kahraman olduğu bildirildi.
0x0-1495092102530.jpg

Oyuncuyla daha önce ön protokol olarak bir anlaşma yapıldığı bildirildi.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu adam hakkinda ne düsünüyorsun @sürgünüm
İlk olarak oyuncu forvet pozisyonunda oynamıyor. Mevkisi sol ön, yani Babel'in mevkisi. Bu sezon 1545 dakika süre alıp 6 gol 6 asit ile oynamış. Bana oyuncuyu tarif et dersen Olcay Şahan'ın kopyası. Hannover'dan asıl alınacak adam Salif Sane.

Yoksa parayı sokağa atmasınlar. Aras geldi de ne oldu? Kenan da Beşiktaş'ta ilk 11 oynayacak bir oyuncu değil. Oynayamaz da zaten. Babel'i mi kesecek, yoksa seneye kadroya dönen Gökhan Töre'yi mi? Sağ tarafa Quaresma yallah Çin'e giderse yıldız oyuncu alınacak zaten. :)

Atiba yaşlandı, onun mevkisine genç bir orta saha alınmalı. Önelik tabii her zaman olduğu gibi sol stoper. Devre arasında Mitrovic'e 4.5 milyon Euro'yu sokağa attık malesef. Şimdi öncelik yeni ve yeniden Vida. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
İlk olarak oyuncu forvet pozisyonunda oynamıyor. Mevkisi sol ön, yani Babel'in mevkisi. Bu sezon 1545 dakika süre alıp 6 gol 6 asit ile oynamış. Bana oyuncuyu tarif et dersen Olcay Şahan'ın kopyası. Hannover'dan asıl alınacak adam Salif Sane.

Yoksa parayı sokağa atmasınlar. Aras geldi de ne oldu? Kenan da Beşiktaş'ta ilk 11 oynayacak bir oyuncu değil. Oynayamaz da zaten. Babel'i mi kesecek, yoksa seneye kadroya dönen Gökhan Töre'yi mi? Sağ tarafa Quaresma yallah Çin'e giderse yıldız oyuncu alınacak zaten. :)

Atiba yaşlandı, onun mevkisine genç bir orta saha alınmalı. Önelik tabii her zaman olduğu gibi sol stoper. Devre arasında Mitrovic'e 4.5 milyon Euro'yu sokağa attık malesef. Şimdi öncelik yeni ve yeniden Vida. :)

İşte ben böyle adam istemiyorum takımda. Umarım gelmez. :T: