Babil - Teaser | Star TV - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,338
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Star TV'nin iddialı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yeni dizisi Babil'in ilk tanıtımı yayınlandı!

1576520989349.png

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın, senaristliğini Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel'in üstlendiği; başrollerini Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay ve Mesut Akusta gibi usta isimler paylaşıyor.

'Babil' yakında Star TV'de! İşte tanıtım fragmanlarıı:

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
E bu tanıtım zaten MIPCOM tanıtımı değil mi. Boşuna bekledik o kadar. :A
Tanıtım aynı, yeni bir konuya gerek yok bence...

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Kadro efsane. Kadrodaki herkes ayrı ayrılıkta başrol oynadı. Ancak böyle yıldızları toplayan diziler nedense genellikle tutmuyor. Umarım TV'de yayınladıkları için pişman olmazlar. Zira 180 dakikalık Zerrin'in değimiyle "Ağla ağla içim çıktı kıııızz" dizilerinin izlendiği TV'de, böyle kaliteli diziler iş yapmıyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,088
Puanı
1,061
MIPCOM fragmanının kırpılmışı olduğu için yorum yapmayacağım ama bu kadro kesinlikle boş işe imza atmaz o yüzden merakla bekliyorum. :Z

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Ben ilk kez izledim fragmanı. Çok iyi duruyor. Kadro zaten son yıllardaki dizilerden sadece Muhteşem Yüzyıl ile kapışır. O derece iyi.
Muazzam bir iş geliyor. :Z

• Harika
Reactions: Angelica

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,325
Puanı
264
Fragman daha önce de yayınlanmış sanırım MIPCOM için ama ben de ilk kez izledim. Baya etkileyici olmuş. Her ne kadar dijital için hazırlanmış işlerin TV de tutunma olasılığı düşük olsa da, kadro ilgi çekebilir diye düşünüyorum. Umarım başarılı olur da içinde şive ve töre olmayan adam akıllı bir şeyler izleyebiliriz.

• Beğendim
Reactions: EmreCan

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Demek beklenen durum gerçekleşti. Bu dizinin bu kadrosu, konusu ve yönetmeni sebebiyle kesinlikle dijitalde yayınlanması gerekiyordu ama olmadı. Muhtemelen iki saatlik hale getireceklerdir, ama umarım gelmez ve dijitale planladıkları gibi kısa süreli bölümler izleriz. Planlandığı süre sayısına ulaşınca da bitirirler...

yirmisekizk

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
4
Yeni Dizi Babil Konusu Oyuncuları Ne zaman ve Hangi Kanalda ?

Önizle kanalını ziyaret ederek diğer içeriklerede göz atabilirsiniz.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Süresi kısa olması gerekiyor bu dizinin. Tv'ye geçti diye süresini ve senaryo kurgusunu bozarlarsa işin tadı kaçacaktır. Bilemiyorum nasıl yapacaklar ama bir şekilde bu işi çözmeleri gerekiyor. Tv'de olmasından rahatsız olduğum ve deneklere kurban gitmesini hiç istemediğim bir iş. Bakalım sonu ne olacak...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,338
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E bu tanıtım zaten MIPCOM tanıtımı değil mi. Boşuna bekledik o kadar. :A
Tanıtım aynı, yeni bir konuya gerek yok bence...

Süresi kısa olması gerekiyor bu dizinin. Tv'ye geçti diye süresini ve senaryo kurgusunu bozarlarsa işin tadı kaçacaktır. Bilemiyorum nasıl yapacaklar ama bir şekilde bu işi çözmeleri gerekiyor. Tv'de olmasından rahatsız olduğum ve deneklere kurban gitmesini hiç istemediğim bir iş. Bakalım sonu ne olacak...

Demek beklenen durum gerçekleşti. Bu dizinin bu kadrosu, konusu ve yönetmeni sebebiyle kesinlikle dijitalde yayınlanması gerekiyordu ama olmadı. Muhtemelen iki saatlik hale getireceklerdir, ama umarım gelmez ve dijitale planladıkları gibi kısa süreli bölümler izleriz. Planlandığı süre sayısına ulaşınca da bitirirler...

Artı birkaç kişi daha var . :A
Aslı Enver'im yeter. :Z

Televizyonda yayınlandığı icin söyleyebiliriz bu dizi yılın dizisi ve en iyi kadroya sahip dizisi diye. Uluç Bayraktar dijitale çekseydi eminim iyi izlenirdi, ivme yapardi ama televizyonda da kötü gitmez. Çarpışma ayarında gitse reytingleri sezonunu çıkarır zaten.

AB de iyi gider gibi sadece.

MIPCOM fragmanının kırpılmışı olduğu için yorum yapmayacağım ama bu kadro kesinlikle boş işe imza atmaz o yüzden merakla bekliyorum. :Z

Kadro efsane. Kadrodaki herkes ayrı ayrılıkta başrol oynadı. Ancak böyle yıldızları toplayan diziler nedense genellikle tutmuyor. Umarım TV'de yayınladıkları için pişman olmazlar. Zira 180 dakikalık Zerrin'in değimiyle "Ağla ağla içim çıktı kıııızz" dizilerinin izlendiği TV'de, böyle kaliteli diziler iş yapmıyor.

Otobüs detayı harika olmuş. :D

Mipcom tanıtımının kısaltılmışı gibi.

Star logosunu beklediniz:A foxta olacak diye ara gaz veren fenolara selam olsun:A

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Aserat and cookies

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,452
Puanı
1,060
Bu da Total'e yönelik olmuş biraz 2. tanııtım yani.. ama yine de ab de daha çok iyi gider

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,088
Puanı
1,061
Halit Ergenç kendini oyuncu sanan hanzolara tekrar ders vermeye geliyor. Çok iyi görünüyor çabuk başlasın. :Z