'Babil' Dizisinin Yeni Egemen'i Belli Oldu! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,206
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EgGaGKDWkAA6d7a

Onur Saylak 'Babil' dizisinde!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Halit Ergenç, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay ve Mesut Akusta'nın paylaştığı yapımın kadrosuna 'Çarpışma' ve 'Kuzgun' gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu Onur Saylak dahil oldu.

Saylak, dizinin kadrosundan ayrılan Ozan Güven'in canlandırdığı Egemen karakterine hayat verecek.

'Babil ' yeni sezonuyla yakında Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçen de yazmıştım, 'Egemen' rolüne hem tip hem hal/hareket anlamında en yakışan isim açık ara Onur Saylak olacaktı. Eğer anlaşma sağlanırsa çok güzel olur, role tam da oturur.

Tabi 'Egemen' karakteri değil de başka bir karakterle de girebilir diziye, tam bilmiyorum. Her türlü dizi adına iyi bir isim ve yakışacak bir isim. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,006
Puanı
1,061
Yakışır aslında ama umarım Egemen değil de kardeşi ya da akrabası tarzı bir karakterle girer çünkü Ozan Güven kadar iyi bir Egemen olabilmek mümkün değil. Halit Ergenç'le olan uyumu malum ama Vatanım Sensin 2020 gibi olacak bu sefer de. Neyse hayırlısı olsun.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Başından beri görmek istediğim isim, ne kadar diziden artık soğusam da Onur adına çok sevindim. Umarım Egemen değil de başka bir karaktere hayat verir.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yakışır aslında ama umarım Egemen değil de kardeşi ya da akrabası tarzı bir karakterle girer çünkü Ozan Güven kadar iyi bir Egemen olabilmek mümkün değil. Halit Ergenç'le olan uyumu malum ama Vatanım Sensin 2020 gibi olacak bu sefer de. Neyse hayırlısı olsun.
Bu sezon izlenmez Babil maalesef, yeni yılı göreceğini pek sanmıyorum..

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,206
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konu düzenlendi, oyuncu dizinin kadrosuna Egemen karakteri ile dahil oldu.
Geçen de yazmıştım, 'Egemen' rolüne hem tip hem hal/hareket anlamında en yakışan isim açık ara Onur Saylak olacaktı. Eğer anlaşma sağlanırsa çok güzel olur, role tam da oturur.

Tabi 'Egemen' karakteri değil de başka bir karakterle de girebilir diziye, tam bilmiyorum. Her türlü dizi adına iyi bir isim ve yakışacak bir isim. :D

Başından beri görmek istediğim isim, ne kadar diziden artık soğusam da Onur adına çok sevindim. Umarım Egemen değil de başka bir karaktere hayat verir.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
En sevmediğim şey birinin yerine oyuncu gelmesi başka bir karakter olarak gitseydi daha iyidi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,006
Puanı
1,061
Ozan Güven'in kişiliği malum ama Egemen olarak çok iyi bir performans çıkardı. Onur Saylak'ta da o damarın olduğunu Vatanım Sensin'de görmüştük ama aynı karakteri başkasının canlandırması dizilerin ciddiyetine zarar veriyor. Neyse yine de bu şartlarda verilebilecek en doğru karar olmuş bekliyoruz bakalım.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,006
Puanı
1,061
Yasak Elma’nın oyuncu değişiklikleriyle dalga geçen @Aserat ın sevdiği dizide oyuncu değişikliği olması şoku. :A @alperuz @Dosi
Of bu konuyu açacağından o kadar emindim ki. :A Buradaki durum oradakiyle aynı olmadığı için istediğini söyle ama Elma'nın amatörlüğü geçmeyecek. :A