Babam ve Ailesi'nin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Ben de pazartesi gününe Vatanım Sensin'i bekliyordum ama bu sürpriz oldu. Hafta sonu olmayacağına göre ya bu dizi tutmadığı takdirde onun yerine koyacak veya eski dizilerden biri gün değiştirecek.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@denizz19 hani bunu izleyecektin :A @Çiğdem- KÇ'ye bye bye diyin:A
@Çiğdem- vatan hainini nereye koycak bunlar la :eek:
Kiz @Çiğdem- donu zillisi yine yanildin :F vatan haini perşembe o zaman işler kizişacak canu dere ya da kivançin dizi de gelirse :A
salı hayat şarkısı var , çarşamba poyraz perşembe bodrum masalı cuma arka sokaklar ee vatan haini hafta sonu olmayacağına göre @Yiğitt senin kanalın ne yapmaya çalısıyor :A

acaba budamı kenan gibi ertelenme durumu var ama kadrosu bile açıklandı nerdeyse :F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
salı hayat şarkısı var , çarşamba poyraz perşembe bodrum masalı cuma arka sokaklar ee vatan haini hafta sonu olmayacağına göre @Yiğitt senin kanalın ne yapmaya çalısıyor :A

acaba budamı kenan gibi ertelenme durumu var ama kadrosu bile açıklandı nerdeyse :F
Hafta sonu niye olmuyor o ne alaka :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hafta sonu niye olmuyor o ne alaka :D
böyle aksiyon dizileri hafta sonu olmaz komedi dizileri olur hafta sonu ayy zaten bu bülentin dizisi 5 bölümde biter kanal d neden zorluyorki kırgın çiçekler için iyi oldu orası ayrı :A

diğer dizilerden gün değişikliği olucaksa hayat şarkısı hafta sonuna gider ama eşkiyam ezer vatan hainini :A :A :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
böyle aksiyon dizileri hafta sonu olmaz komedi dizileri olur hafta sonu ayy zaten bu bülentin dizisi 5 bölümde biter kanal d neden zorluyorki kırgın çiçekler için iyi oldu orası ayrı :A

diğer dizilerden gün değişikliği olucaksa hayat şarkısı hafta sonuna gider ama eşkiyam ezer vatan hainini :A :A :A
Güllerin Savaşı da aksiyondu ama Cumartesi çok iyiydi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aynımı vatan hainiyle güllerin savası olur hafta sonu ama kırgın çiçekler eşkiya kurtlar vadisi diriliş ertuğrul bu tarz diziler olmaz kiralık aşk hatta poyraz bile cumartesi olabilir ama ezel olmaz karadayı olmaz aşkı memnu olmaz hiçç öyle dizileri hafta sonu görmedim ama biz kendimize bakalım tabi bu diziyide kırgın çiçekler yer şuan tek rakibimiz içerde dizisi kaldı gerçi içerdeyede avantaj oldu bu durum dizinin tutma ihtimali şuan artış yaşadı :F :F :F

aynımı vatan hainiyle güllerin savası olur hafta sonu ama kırgın çiçekler eşkiya kurtlar vadisi diriliş ertuğrul bu tarz diziler olmaz kiralık aşk hatta poyraz bile cumartesi olabilir ama ezel olmaz karadayı olmaz aşkı memnu olmaz hiçç öyle dizileri hafta sonu görmedim ama biz kendimize bakalım tabi bu diziyide kırgın çiçekler yer şuan tek rakibimiz içerde dizisi kaldı gerçi içerdeyede avantaj oldu bu durum dizinin tutma ihtimali şuan artış yaşadı :F :F :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Pazar olur diyordum, hatta emindim. Şaşırdım şu an. :eek:

Pazartesi şansı zor bence.

Kanal D'm ne yaparsa doğrusunu yapar. :A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Vatan Haini / Sevgisi için sanırım haftaici dizilerinin performansına bakılacak hangisi istenilen orana ulasamazsa onun yerine yerlestirilecek.