'Babam ve Ailesi' Final Yapıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Babam ve Ailesi' Final Yapıyor!

images.jpg

Kanal D'nin sevilen yapımı Babam ve Ailesi'nden kötü haber geldi.

Başrollerini Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düzenli, Erdem Akakçe, Sercan Budur, Caner Şahin, Sera Kutlubey, Emel Göksu ve Sinan Tuzcu'nun paylaştığı, yapımcılığını ise Gold Film'in üstlendiği; bu hafta 12. bölümü yayınlanan dizinin gelecek bölüm ile birlikte ekranlara veda edeceği açıklandı. Bilindiği gibi ilk haftalarda iyi reytingler elde eden yapım son birkaç haftadır ilk 10 dışında kalmaya başlamıştı.

Babam ve Ailesi, final bölümüyle Pazartesi 20.00'de Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bence kadroya yazık edildi. Açıkçası diziyi izlemek isterdim ama Kırgın Çiçekler vardı. Yani senaryo nasıl işliyor şu ara bilemiyorum ama bence çok kötü değil oranları henüz. Tatlı İntikam çok daha kötü oranlarla devam etmişti. Bence dizinin günü Cumartesi olmalı.

Kırgın Çiçekler artış yaşama ihtimali var @denizz19.
Çok rahat şekilde alabilir kitleyi bakalım neler olacak. Gerçi Paramparça ve Bana Sevmeyi Anlat'a da kayabilir seyirci belli olmaz.

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Zor gundu ama imkansiz degildi..Iceride ile ayni gun basladi ama izleyici pek cekemedi.Ayca Bingolu cok begeniyorum Ceydayida oyle .Yollari acik olsun

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ayrıca Ayça Bingöl için üzüldüm. 2 dizisi de yayından erken kalkıyor. Kadın kaliteli proje seçse de TNS affetmedi yine.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060
Bence kadroya yazık edildi. Açıkçası diziyi izlemek isterdim ama Kırgın Çiçekler vardı. Yani senaryo nasıl işliyor şu ara bilemiyorum ama bence çok kötü değil oranları henüz. Tatlı İntikam çok daha kötü oranlarla devam etmişti. Bence dizinin günü Cumartesi olmalı.

Çok rahat şekilde alabilir kitleyi bakalım neler olacak. Gerçi Paramparça ve Bana Sevmeyi Anlat'a da kayabilir seyirci belli olmaz.

Bencede yazık edildi ekib çok iyiydi zor bir günde ve içerde dizisi ile aynı anda
başladı dizi yinede iyi oranlar alıyordu bitmesine üzüldüm valla

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45

Kırgın Çiçekler yine kendine benzeyen dram türünden diziyi gönderdi birde bu taraftan bak , aklı olan Kırgın Çiçekler karşısına dram türünden dizi çıkarmaz her türlü yeriz.