Babamın Günahları - Tanıtım Fragmanı | Star TV

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

IMG_20170925_214100.jpg

Star TV'nin yeni dizisi Babamın Günahları'nın ilk fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci ve Gülçin Santırcıoğlu'nun yer aldığı, yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un üstlendiği ANS Prodüksiyon imzalı dizi, işlemediği bir suç yüzünden hayatı zindan olan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Kore dizisi Two Weeks'ten uyarlanan Babamın Günahları, yakında Star TV'de!

Orijinal formatta oku

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İsim güzel ama tanıtım bana cazip gelmedi ya. Küçük kız çok tatlı ama.:love1: Maşallah

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Özgür açtığı İçin kötü bir dizi olacaktır ama ben alamadığım İçin tutmayacak .ss

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,060
ans ile most yapım arasında ne fark var bilenler söyleyebilirmi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
ANS bu dizinin adını Çember'deki filmlerden biri için kullanmalıymış. :A Tanıtım eh iştelik görünüyor ama yenisini beklemek lazım.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Tanıtımı çok beğendim konunun son kısmının okumadan küçük kızı görünce kore uyarlamasımı acaba dedim bir daha okudum ki öyleymiş Kadir Doğulu ilk kez kore uyarlamasında oynuyor imajını beğendim dizi tutar diyorum ben:D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kefaret daha güzeldi bence, bu isime ısınamadım nedense. :D

Fragman güzel olmuş, dizinin süresi bir buçuk saat olsa da netten baksam diziye. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Bu isim daha iyi olmuş..

İsim güzel ama tanıtım bana cazip gelmedi ya. Küçük kız çok tatlı ama.:love1: Maşallah

Özgür açtığı İçin kötü bir dizi olacaktır ama ben alamadığım İçin tutmayacak .ss

Tanıtımı çok beğendim konunun son kısmının okumadan küçük kızı görünce kore uyarlamasımı acaba dedim bir daha okudum ki öyleymiş Kadir Doğulu ilk kez kore uyarlamasında oynuyor imajını beğendim dizi tutar diyorum ben:D

Kefaret daha güzeldi bence, bu isime ısınamadım nedense. :D

Fragman güzel olmuş, dizinin süresi bir buçuk saat olsa da netten baksam diziye. :D

ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

IMG_20170925_214100.jpg

Star TV'nin yeni dizisi Babamın Günahları'nın ilk fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci ve Gülçin Santırcıoğlu'nun yer aldığı, yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un üstlendiği ANS Prodüksiyon imzalı dizi, işlemediği bir suç yüzünden hayatı zindan olan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Kore dizisi Two Weeks'ten uyarlanan Babamın Günahları, yakında Star TV'de!

Orijinal formatta oku
Yeni fragmanlar:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Kalite kokan iki fragman olmuş. Özellikle internet özel fragmana bayıldım. Melisa Sözen konusunda sadece sıkıntım var. Onun dışında mükemmel. Ama nereye sığacak bu diziler hala anlamadım.
Pazartesi : Söz
Salı : Ufak Tefek Cinayetler
Çarşamba : Hayat Sırları
Perşembe : Siyah İnci
Cuma : İstanbullu Gelin
Cumartesi : Fazilet Hanım ve Kızları
Pazar : Dolunay
Yani pazar hariç her gün iddialı dizileri var kanalın. (Siyah İnci denilen basit dizi disinda .)Hepsi 5 reyting üstü alıyor şu anda illaki 2 grupta da. Pazar Dolunay yerine gelse desem bu dizi Pazar gününe konulur mu bilemedim. Aslında Perşembe günü olsa diyeceğim de Tolgahan yine tutturdu basit diziyi. Valla kafam karışık. Daha benim beklediğim diziler var Star'ın. Börü, Leke ve Avlu dizilerini bekliyorum ki bu diziler bence baya iddialı. Acaba Fazilet Hanım Ocakta bitecek mi? Bitmesi keşke.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Kalite kokan iki fragman olmuş. Özellikle internet özel fragmana bayıldım. Melisa Sözen konusunda sadece sıkıntım var. Onun dışında mükemmel. Ama nereye sığacak bu diziler hala anlamadım.
Pazartesi : Söz
Salı : Ufak Tefek Cinayetler
Çarşamba : Hayat Sırları
Perşembe : Siyah İnci
Cuma : İstanbullu Gelin
Cumartesi : Fazilet Hanım ve Kızları
Pazar : Dolunay
Yani pazar hariç her gün iddialı dizileri var kanalın. (Siyah İnci denilen basit dizi disinda .)Hepsi 5 reyting üstü alıyor şu anda illaki 2 grupta da. Pazar Dolunay yerine gelse desem bu dizi Pazar gününe konulur mu bilemedim. Aslında Perşembe günü olsa diyeceğim de Tolgahan yine tutturdu basit diziyi. Valla kafam karışık. Daha benim beklediğim diziler var Star'ın. Börü, Leke ve Avlu dizilerini bekliyorum ki bu diziler bence baya iddialı. Acaba Fazilet Hanım Ocakta bitecek mi? Bitmesi keşke.
İnşallah Siyah İnci veya Dolunay biter. Benimkilere bir şey olmasın da. :A

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Tanıtımlar başarılı. ;)

Eğer dizi beklediğim gibi çıkarsa bu sezon düzenli takip edeceğim tek dizi olacak. :ok: