Başbakan Haydar Dümen'den Daha Fazla Kafa Yoruyor Bu İşlere

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,602
Puanı
1,061
Son günlerin tartışma konusu kızlı-erkekli evler konusunu bugün Yılmaz Özdil köşesine taşımış.
Duruma esprili göndermeler yapan Özdil, başbakanın Haydar Dümen'den daha fazla bu tarz işlere girdiğini söylemiş.

E olacağı buydu, maalesef anca 30 alıp bütünlemeye kaldım, rahmetli babam çok sinirlendi, zaten top peşinde koşmaktan sevişmeye vakit ayıramayan abime öfkeli, bana patladı, biz dişimizden tırnağımızdan arttırıp seni okutmaya çalışıyoruz, senin aklın havada, sevişmeye niyetin yoksa bırak okulu, defol askere git diye bağırdı, rahmetli anam, ana yüreği tabii, bu kadar gitme çocuğun üstüne, sen onun yaşındayken daha mı iyi sevişiyordun sanki dedi, n’apsak falan derken, elektrik-elektronikte bizden üç sınıf büyük bi abla vardı, öğrenci seçme sevişme sınavında Türkiye beşincisiydi, kulakları çınlasın, hakkını ödeyemem, bütün yaz ondan ek sevişme dersleri aldım ve zor kurtardım paçayı finallerde.

*

Gençliğini yaşayamayanlar...
Gençliği böyle zannediyor herhalde.

*

İddia ediyorum, Haydar Dümen bile bizim başbakan kadar kafa yormuyordur bu işlere.

@Yakamoz-Asi @china_shangai @mrt-06 @sürgünüm @primavera @yatutarsa @Forumdash @yakup09 @sokak sanati @Bully @destere @Arslan Bey

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ideal öğrenci evi..
afbcdn_sphotos_f_a.akamaihd.net_hphotos_ak_prn2_p480x480_1452171_446500535460574_2087002754_n.jpg

Ekli dosyalar

• afbcdn_sphotos_f_a.akamaihd.net_hphotos_ak_prn2_p480x480_1452171_446500535460574_2087002754_n.jpg
    afbcdn_sphotos_f_a.akamaihd.net_hphotos_ak_prn2_p480x480_1452171_446500535460574_2087002754_n.jpg
    42.3 KB · Hit: 449

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yılmaz Özdil zaten takip ettiğim köşe yazarlarından biri. Herşeyi o kadar iyi özetlemiş ki. 'Ders çalışmak' gitmiş yerine 'sevişmek' gelmiş. Başbakan'ın gördüğünü yazmış. Aslında olan farklı. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yazı güzel haydar dümen bari biliyorda konuşuyor tayyip boşa salıyor

tayyibin son aylardaki salvoları tamamen seçime yönelik açık ve net belli bu , yoksa gündemde olmayan bir konuyu niye ortaya atsınki.. ama salvoları tam da istediği sonucu veriyor bir laf atıp yurtdışına kaçıyor arkasında iki hafta millet o konuyu tartışıyor kimse dikkate almasa tayyip söylediğiyle kalacak..

hanı bir deli kuyuya taş atarda 40 akıllı çıkaramaz derler.. delinin kuyuya attığı taşı niye kurcalıyorsunuzki bırakın kuyuda kalsın

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Her önüne gelen şeye vergi var, zamlanması da cabası. Dünyanın en pahalı benzinini kullanmamız ayrı bir olay. Gündemde o kadar çok şey varken gelipte eğitim alanına yönelmesi de bir garip. "Allah yoluna gidene veriyorum oyunu" diyenler genel olarak atıyor zaten oyunu. İşin içine dini karıştır. Her türlü önde olursun. Atatürk laiklik diye birşey getirmiş. Yani din ve devlet işleri birbirinden ayrılır. Bu da dinsiz olunduğunu göstermiyor. Her ikisinin birbirinden ayrı olarak ilerlenmesi gerektiği belirtiliyor. İşin içine dini katarsak ne olur bu? Bildiğin şeriata yaklaşma çabası olur. Hani dini çok biliyor ya. Alevileri dinsiz olduğunu da söylemişti. Dini sevdiğini gösteren insan neden böyle birşey yapsın ki. Çok garip şeyler oluyor. Bazıları hâlâ var gücüyle sevmeye, desteklemeye devam ediyor.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Her önüne gelen şeye vergi var, zamlanması da cabası. Dünyanın en pahalı benzinini kullanmamız ayrı bir olay. Gündemde o kadar çok şey varken gelipte eğitim alanına yönelmesi de bir garip. "Allah yoluna gidene veriyorum oyunu" diyenler genel olarak atıyor zaten oyunu. İşin içine dini karıştır. Her türlü önde olursun. Atatürk laiklik diye birşey getirmiş. Yani din ve devlet işleri birbirinden ayrılır. Bu da dinsiz olunduğunu göstermiyor. Her ikisinin birbirinden ayrı olarak ilerlenmesi gerektiği belirtiliyor. İşin içine dini katarsak ne olur bu? Bildiğin şeriata yaklaşma çabası olur. Hani dini çok biliyor ya. Alevileri dinsiz olduğunu da söylemişti. Dini sevdiğini gösteren insan neden böyle birşey yapsın ki. Çok garip şeyler oluyor. Bazıları hâlâ var gücüyle sevmeye, desteklemeye devam ediyor.

yazı dörtdörtlük olmuş sonuna kadar katılıyorum,

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Çok mu doğru. :)

"Gençliğini yaşayamayanlar...
Gençliği böyle zannediyor herhalde."

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Güzel yazı olmuş. :)

Daha demin başka bir konuda Başbakan'a laf söylüyordu ağır kanal fanlığı zor. :) :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
babam sessizliğini korudu ama annem tayyiple beraber evi basabilir :F

bu konularda devamlı babaları suçlarlar şekil a da görüldüğü gibi anneler daha tutucu(ya da babalar kurnaz davranıp işi annelere havale ediyor anne sonra yiyeceği fırçayı bildiğinden başta önlemini alıyor:))

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
bu konularda devamlı babaları suçlarlar şekil a da görüldüğü gibi anneler daha tutucu(ya da babalar kurnaz davranıp işi annelere havale ediyor anne sonra yiyeceği fırçayı bildiğinden başta önlemini alıyor:))
amannn tek eve çıkmama izin veriyolar biriyle çıksam ruhlarımı duycak sanki :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
amannn tek eve çıkmama izin veriyolar biriyle çıksam ruhlarımı duycak sanki :D

zaten çoğu olayda olduğu gibi bu izin verme kısmı tamamen şekli bir davranış onlarda farkında, her şeyin kontrolleri altında olmadığını biliyorlar , ama izin istediğinde ebeveyn lik yapasıları geliyor o kadar:))

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
zaten çoğu olayda olduğu gibi bu izin verme kısmı tamamen şekli bir davranış onlarda farkında, her şeyin kontrolleri altında olmadığını biliyorlar , ama izin istediğinde ebeveyn lik yapasıları geliyor o kadar:))
aynen bak çok doğru söyledin bu arada çok beğendiğim bişeyi paylaşmak istiyorum Yasama organını ele geçirdiler, yürütme organını ele geçirdiler, yargı organını ele geçirdiler, şimdi üreme organını ele geçirmek istiyorlar çok güldüm bu lafa ya :F