Unutulmaz Aysel'den 'Kahpe Kader - Kayıp Şehir

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'nin efsane dizisi ''Kayıp Şehir''in başrol oyuncusu Gökçe Bahadır'ın hayat verdiği 'Aysel' karakteri hala akıllardan silinmiyor. Gökçe Bahadır'ın kendi sesiyle seslendirdiği 'Kahpe Kader' şarkısı unutulmaz!

@denizz19 @Aserat @mrt-06 @sokak sanati

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
26 bölüm boyunca Efsane olarak kalacak bir diziydi gerçekten. Kanal D'den uzun zamandır bu tarz dizi çıkmadı en son Benim Adım Gültepe çıktı o da bitti. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben orada konu olarak mı dedim Efsane olarak dedim :A
Siyah Beyaz Aşk geliyor, efsane olacak inşallah. :Z

Kayıp Şehir tarzı dizi gelmedi. :( Hayatı her şeyiyle gösteriyordu, ekrana yansıtıyordu. Hayat kadınlarından, dışarıda yatanlara, aşktan aile geçimine, evlilik sorunlarından mafya sorunlarına, mültecilerden travestilere kadar her şey vardı. Ah be yine duygulandım. :T

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Siyah Beyaz Aşk geliyor, efsane olacak inşallah. :Z

Kayıp Şehir tarzı dizi gelmedi. :( Hayatı her şeyiyle gösteriyordu, ekrana yansıtıyordu. Hayat kadınlarından, dışarıda yatanlara, aşktan aile geçimine, evlilik sorunlarından mafya sorunlarına, mültecilerden travestilere kadar her şey vardı. Ah be yine duygulandım. :T
İki kardeşi aynı kadına aşık etmeleri dizinin en büyük hatasıydı. Daniel karakterinin de diziden çıkarılması yılın fiyaskosuydu. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İki kardeşi aynı kadına aşık etmeleri dizinin en büyük hatasıydı. Daniel karakterinin de diziden çıkarılması yılın fiyaskosuydu. :(
Onların öpüştüğü sahne ben şok olmuştum, hiç unutmam. Ağzım açık kalmıştı. Yani olabilirdi belki ama çok erken yaptılar o sahneyi. :/ Daniel'in ölümü şaşırtmıştı ve diziye damga vurmuştu. Biraz erken oldu ama orada verilmesi gereken mesaj belliydi. 5-10 bölüm daha olabilirdi eğer devam etseydi dizi. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Onların öpüştüğü sahne ben şok olmuştum, hiç unutmam. Ağzım açık kalmıştı. Yani olabilirdi belki ama çok erken yaptılar o sahneyi. :/ Daniel'in ölümü şaşırtmıştı ve diziye damga vurmuştu. Biraz erken oldu ama orada verilmesi gereken mesaj belliydi. 5-10 bölüm daha olabilirdi eğer devam etseydi dizi. :D
Bence Daniel karakteri yaşasaydı dizinin senaryosu sağlam şeklini korurdu ama o ölünce dizi düşüşe geçti. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence Daniel karakteri yaşasaydı dizinin senaryosu sağlam şeklini korurdu ama o ölünce dizi düşüşe geçti. :D
Onla alakası yok, diziyi Kanal D harcadı. Dizinin sürekli gün ve saatini değiştirdi. Cuma 20.00 başladı, sonra 22.00 oldu. Daha sonra perşembe oldu, sonra pazartesi 20.00 oldu. En son pazartesi 21.45 bitti. :(