Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Ay Yapım ve Medyapım'dan Yeni Bir Film Daha!

Bu konu 'Film & Sinema Haberleri' forumundadır ve Aserat tarafından 23 Ekim 2018 başlatılmıştır.

1. Aserat

Aserat Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

Türkiye'nin önde gelen yapım şirketlerinden Ay Yapım ve Medyapım'ın ortaklığı beyazperdede de kendini göstermeye hazırlanıyor.

Yeni sezonda Ekin Koç ve Farah Zeynep Abdullah'lı 'Şampiyon' ile Engin Akyürek ve Bergüzar Korel'li 'Başka İhtimal'le izleyici karşısına çıkacak olan ortaklığın 3. filmi 'Özgür Dünya'nın başrollerini Murat Serezli, Hayal Köseoğlu, İdris Nebi Taşkan ve Rabia Soytürk paylaşacak.

Yönetmenliğini Şevki Es'in üstleneceği yapımın 28 Aralık'ta vizyona girmesi planlanıyor.

Şunlar da ilginizi çekebilir:

• Beğendim Beğendim x 1
    • Olmamış Olmamış x 1
    • Harika Harika x 1
  2. Yiğitt

Yiğitt Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

Ay yerim sizi, bol bol film yapın böyle. :bhr:

Kadro güzel aslında ama diğer iki filme göre zayıf maalesef. Ben yine de fırsat bulursam izleyeceğim. Ay Yapım yeterlidir izlemem için. :X

Bi Küçük Eylül Meselesi ve Delibal gibi projeler yapsın, Dedemin İnsanları gibi... :bhr:

• Beğendim Beğendim x 1
  3. YıldırıM

YıldırıM Favori Üye
    Favori Üye

Madem ortak oldunuz o zaman kaliteli büyük butcelî filmler yapın be. O kadar tutan dizinin ve geliriniz var.

4. serhatt

serhatt Favori Üye
    Favori Üye

İyi işler çıkıyor ortaya,güzel oldu bu ortaklık

Sayfayı Paylaş