Ay Yapım, Murat Yıldırım'ın Peşinde!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ay Yapım, Murat Yıldırım'ın Peşinde!

f1d5502bc03cac39680fb6f5d7280722-150x150.jpg

Daha önce ''Sıla'', ''Ezel'' ve ''Muhteşem Yüzyıl'' dizilerinde rol alan, beyazperde de ise ''Son Osmanlı Yandım Ali'', ''Acı Aşk'' ve ''Behzat Ç: Seni Kalbime Gömdüm'' filmlerinde rol alan Cansu Dere, yeni yayın döneminde atv'de Beyaz Gece dizisinde başrol oynayacak.

Uçankuş'un haberine göre, Ay Yapım oyuncusuz ilk tanıtımları çekilen dizide Birkan Sokullu'nun Cansu Dere'nin partneri olmasına karar vermişti.

Ancak son dönemde Meryem Uzerli'nin Murat Yıldırım'la rol alacağı dizide yine senaryo krizi çıkınca Yıldırım'ın yeni proje aramaya başladığı ortaya çıktı. Bu arada Ay Yapım'ın da Murat Yıldırım'ın peşine düştüğü öğrenildi.

Hatırlanacağı üzere, Meryem Uzerli daha önce Deniz Akçay'ın yazdığı senaryoyu beğenmemiş, Deniz Akçay da bekleyip projesini Ay Yapım'a satmıştı.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
kaynak uçankuş :F

neyse cansu dere,meryem uzerli,kıvanç tatlıtuğ 3 ismin de dizisinin fragmanı çıkana kadar partner haberlerine inanmıyorum artık :))

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
kaynak uçankuş :F

neyse cansu dere,meryem uzerli,kıvanç tatlıtuğ 3 ismin de dizisinin fragmanı çıkana kadar partner haberlerine inanmıyorum artık :))
Her haberi doğru çıkıyor, sen hala inanma canısı. :F

Berk Cankat ve Ekin Koç'un dizide olduğunu ilk orası duyurdu, doğrulandı. Evli ve Öfkeli dizsinin başrol oyuncularını ilk kez orası duyurdu, doğrulandı. Beyaz Gece'yi o söyledi, doğrulandı. :D Haberleri doğru çıkıyor, artık aç gözlerini. :F

''Cesaret'' dizisi çöpe gitti ona mı bu kadar elem keder? :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
Maalesef dizin başlamadan bitti. :F :A
sen sus dirilişini kolla herkes iddialı geliyor :F

Her haberi doğru çıkıyor, sen hala inanma canısı. :F

Berk Cankat ve Ekin Koç'un dizide olduğunu ilk orası duyurdu, doğrulandı. Evli ve Öfkeli dizsinin başrol oyuncularını ilk kez orası duyurdu, doğrulandı. Beyaz Gece'yi o söyledi, doğrulandı. :D Haberleri doğru çıkıyor, artık aç gözlerini. :F

''Cesaret'' dizisi çöpe gitti ona mı bu kadar elem keder? :A
ayol adamlar akrabalarını köşe yazarı yapıyor nesine inanıcam :F daha geçen hafta 2 tane haberlerini küçük tatlı yalancıların senaristi bizzat yalanladı :F

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Çok sevindim inşallah Murat bu dizide rol alır. Meryem Uzerli'yle hiç uyum yoktu zaten. Birkan Sokullu'nun da başrol oynayıp yıldızının parlamasını isterdim, ama Murat ve Cansu daha iyi ikili olur sanki :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
mbc de yayınlanan extra turki programının sunucusu liana dahdouh murat yıldırım haberlerini yalanlamış :)
11226905_105513566467918_4153429922141876217_n.jpg