Ayın Favori Üyesi Yeniden Her Ay Sizlerle Olacak !

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,190
Puanı
1,061

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
Ooooo 2 kere üstüste kazanabildiğim nadide etkinlik geri gelmiş 😁😁😁🤭🤭

@EmreOzansoy @Zeyno @Angelica @Yakamoz-Asi @12.Adam

üst üste 2 kere kazanıp, forum arşivine girmişimdir herhalde @Dosi, Arı Mayacım 😃🤭
Yeni düzenlemeler getiriyorum. @Zeyno yanılmıyorsam geçen sefer hiç adaylarda olamıyordu mesaj sayısı az olduğu için. Onun için ufak bir hamle yaptım. En azından yılın ilk anketinde olacak :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,441
Puanı
1,060
Yeni düzenlemeler getiriyorum. @Zeyno yanılmıyorsam geçen sefer hiç adaylarda olamıyordu mesaj sayısı az olduğu için. Onun için ufak bir hamle yaptım. En azından yılın ilk anketinde olacak :A
Aynen onun adına gerçekten sevindim ❤️ Çenesi düşmeye başladı artık 🤭🤭 @Zeyno

Yeni düzenlemeler hayırlı olsun canım. 👌

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,417
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: The_Erinch

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
Bunu başta neden demedin? Kıvrandirip duruyorsun.Tmm katılmamam. :A Sıkıntı yok

Not ettim. Bir gün ansızın senin oklavayı alıp ummadığın anda olmamışı geri iade edeceğim. :Z @12.Adam :A
------

Sen yönetici anketinde o oranları nasıl aldı sanıyordun :A :A @Dosi

Abi @Dosi düzenleme yapıyorsa bittik :A @The_Erinch

Bakalım artık İsveç Yasalarından girdiyse olaya yandık demektir :A :A :A
Dün bir kaç gün foruma girmediğimde dolayı dağ gibi bildirim birikmişti, üstüne yönetici sonuçları ve biriken diğer işler biriktiği için bir çok bildirimi kaçırdığımı farkettim:A şimdi tek tek cevap vereyim.
Aşk olsun @Yakamoz-Asi , çalışkanlığım ile aldığım oranlarımı neye bağlamışsın, hem orası anonim oylama, kimin ne puan verdiğini bilemem :A
Gelelim düzenleme olaylarına, sizede iyilik yaramıyor ha, aday eksiltip yeniler şans bulsun diye çabalıyorum. @12.Adam ’ı en az 3 ay yani 3 kere uzak tutarak :A ayrıca varsa fikirleriniz dinleyeyim, ben her zaman gelen taleplere göre şekillendiren biriyim. Makul olan talepler tabiki ve etkinliğin ana kuralları değişmeden :A

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,775
Puanı
560
Allah razı olsun @Dosi cim muhtemelen ilk ve son girişim olacaktır :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,441
Puanı
1,060
Sen çeneni çalıştır, ben gerekirse diğerlerine çelme attırıp seni arada eklerim ankete :A
Obaaaaaa gizliii bir ittifak var 🤭🤭🤭

İtilaf devletleri hucummmmm 🤣🤣🤣🤣 @12.Adam @Yakamoz-Asi

Şaka bir yana Arı Mayacım... Ne kadar çok yeni yada aktifliğini arttıran üyeler olursa daha teşvik edici olacaktır.

@12.Adam Bir 6 ay beklesin 🤭🤭🤭🤭🤭

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,190
Puanı
1,061
Dün bir kaç gün foruma girmediğimde dolayı dağ gibi bildirim birikmişti, üstüne yönetici sonuçları ve biriken diğer işler biriktiği için bir çok bildirimi kaçırdığımı farkettim:A şimdi tek tek cevap vereyim.
Aşk olsun @Yakamoz-Asi , çalışkanlığım ile aldığım oranlarımı neye bağlamışsın, hem orası anonim oylama, kimin ne puan verdiğini bilemem :A
Gelelim düzenleme olaylarına, sizede iyilik yaramıyor ha, aday eksiltip yeniler şans bulsun diye çabalıyorum. @12.Adam ’ı en az 3 ay yani 3 kere uzak tutarak :A ayrıca varsa fikirleriniz dinleyeyim, ben her zaman gelen taleplere göre şekillendiren biriyim. Makul olan talepler tabiki ve etkinliğin ana kuralları değişmeden :A

Aşk meşk karıştırma şimdi, millet her hafta evinde haşlama yaparken aklında 1 forum üyesi olduğunu biliyor ondan :A
------

Sen bana iftira attıktan sonra :A öyle olunca gözüne gireceğiz belli :A

Abooovvv ihale bana kaldı :A @The_Erinch :D

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,775
Puanı
560
Aboooooo
İsviçre, İsveçe kuru iftira atmış..😅😅😅

Gızzz Zeynooooo çekirdek getir.. Türkiyeden izleyek 🤣🤭🤣🤭🤣🤭🤣🤭 @Zeyno
@Dosi @Yakamoz-Asi yi parçalar ben oyumu ondan yana kullanıyorum olmadı furur ayırırız @The_Erinch :J :A

Mood Gun GIF by Show TV