Avlu - Tanıtım Fragmanı | Star TV

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İşte bufragmam daha iyi.:love1:
Ufaktefek Cinayetlerin de fragmanı gizemliydi. Bu da öyle. Umarım reytingleri de iyi olur.:love1:
Gerçi bu diziden çok ama çok umutluyum. Kesin tutar gözü ile bakıyorum. Bir de dizinin reklamını hiç yapmadılar. Gizli yapıldı hersey. Valla en merak ettiğim dizi bu. Darısı Bir Zamanlar Çukurova ve Şu Çılgın Türkler için de. Atatürkü gorucez Şu Çılgın Türkler de yaaaa. :love1:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Beni hayal kırıklığına uğratan o zaten, bu nasıl hapisane? Benim aklıma Parmaklıklar Ardında dizisindeki o samimi hapishane ortamı gelmişti, o yönden ummadığımı bulamadım dedim. :( Baksanıza...
parmakliklar.jpg
Ortam iyi ama burada Ayta Sözeri olsa süper olmazmıydı?
Paramparça da muhteşemdi.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Beni hayal kırıklığına uğratan o zaten, bu nasıl hapisane? Benim aklıma Parmaklıklar Ardında dizisindeki o samimi hapishane ortamı gelmişti, o yönden ummadığımı bulamadım dedim. :( Baksanıza...
parmakliklar.jpg
Aslında benim de aklımda o vardı ama mantıklı gibi. Dizide her bölüm bir kişinin ailevi olayları falan anlatılacak. Bir nevi LOST gibi. Bu bence daha iyi. Psikolojik olaylar falan. İnsan sadece o avluya çıkınca yüz görüyor ama onda da baksana bıçak saldırı. Efsane olacak.:love1:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aslında benim de aklımda o vardı ama mantıklı gibi. Dizide her bölüm bir kişinin ailevi olayları falan anlatılacak. Bir nevi LOST gibi. Bu bence daha iyi. Psikolojik olaylar falan. İnsan sadece o avluya çıkınca yüz görüyor ama onda da baksana bıçak saldırı. Efsane olacak.:love1:
Yine dediğin gibi olsun ama o samimi ortamda olsun, bu hapishane ortamı yabancılardaki gibi olmuş. Tabi ülkemize yeni tarz getirmeleri güzel, alışık değiliz belki ondan öyle geliyor. :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Yine dediğin gibi olsun ama o samimi ortamda olsun, bu hapishane ortamı yabancılardaki gibi olmuş. Tabi ülkemize yeni tarz getirmeleri güzel, alışık değiliz belki ondan öyle geliyor. :D
Ya şu kadro ziyan olmasın da.
Çünkü bu kadınları bir daha anca 5 yıl sonra topları bir araya. Baksana Kutsiye sonra Paramparça Keriman ve O hayat benim deki ve Cennet Mahallesi Menekşe oooo harika. Ve tabi Demet Evgar:love1: demet zaten şahane. Aile arasında da. G.tunde paralansin :F

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Kaliteli bir ise benziyor. Tutar umarim. Günü persembe olur büyük ihtimalle :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa şu ortada duran katır suratlı efsun değilmi ayoll :F İşte baş ecünnülerden biriside bu @eskici ve gördüğün gibi güzel olmamasına rağmen ecünnü listemde demekki kıskanc değilim :A :A :A

@eskici

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059