Ata Demirer Yalan Dünya'da Neden Yok?

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Ünlü komedyen Ata Demirer, CNN Türk ekranlarında Cüneyt Özdemir'e konuk oldu. 5N 1K'yı esprileriyle kırıp geçiren Demirer vizyondaki Berlin Kaplanı filmini anlattı.

Filmin Eyvah Eyvah serisiyle kıyaslanarak eleştirilmesine yanıt veren Demirer eleştirilerin kendisini üzdüğünü belirtti.

"Sadece üzülüyorum. Hüseyin daha ezik bir karakterdi. Eyvah Eyvah'ların daha tadı damaktayken bu film bir risk oldu ama ben bu riski alıyorum. Bu çocuğu ve öyküyü çekmeyi çok istedim ve yaptım. O kıyaslama eleştirilerini anlayışla karşlılıyorum ama bu film Almanya'da izlendi ve insanlar gülmekten cam çerçeve indirdi. Ben güzel filmler yapmaya çalışıyorum Cüneyt..."

YALAN DÜNYA'DA NEDEN YOK

Demirer, izleyenlerin ısrarla "Yalan Dünya'da neden yok" diye sorması üzerine diziden teklif almadığını ve tercihini sinemadan yana kullandığını açıkladı.

Ata Demirer, "Bana teklif gelmedi ama Avrupa Yakası gibi muhteşem bir işte bile sıkıldım. Dizinin uzadıkça sorunlar çıkardım. Yalan Dünya'nın ilk bölümünü seyrettikten sonra Gülse Birsel'i aradım ve beğendiğimi söyledim. Yalan Dünya'da en beğendim karakterler Hakan Meriçliler'in oynadığı 'Çağatay' ile Sarp Apak'ın oynadığı 'Emir'. Bence dizi gün geçtikçe daha da sevilecek" dedi.

1328206210-untitled-1.jpg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ama Ata Demirer'i Hasibe Erene tercih ederdim.

Ata Demirer başrol, Hasibe Eren yardımcı rollerden biri.

Avrupa Yakası'ndaki iki başrol burda da olsaydı olmazdı :)

Ata Demirer'in İstanbul'un Altınları'nda olduğu bölüm çok iyiydi. Orada devam etsin isterdim ama görünen o ki Ata Demirer bir daha kolay kolay dizilerde oynamaz. Ancak 20-30 dakikalık iş olursa onda oynar :) O da zor yakın gelecekte...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
ata demirer olsa dizi için çok iyi olurdu

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,331
Puanı
1,060
Ata Demirer sinema filmlerinde oynamaya devam etsin bence. Çünkü sinemalara yakışıyor :)

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Avrupa yakasıyla yalan dünya bence bambaşka diziler neden benzetiliyor ki? :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bu dizide Ata Demirer yerine Beyazıt Öztürk tercih edilmiş.Ata Demirer diziye konuk oyuncu olarak katılabilir bence.