Aranıza yeni katıldım merhaba 😎

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Selamlar :bhr:
Nisan 2007 üyelik tarihimle fosilleşmiş bir emekli olarak geçerken bi uğradım en azından konu açmayı unutmamışız :D Nerde o eski forumlar, nerde o eski adminler, süper modlar :T: :cool:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Nisan 2007 üyelik tarihimle fosilleşmiş bir emekli olarak geçerken bi uğradım en azından konu açmayı unutmamışız :D Nerde o eski forumlar, nerde o eski adminler, süper modlar :T: :cool:
Arada hatır niyetine olsa gerek anketlerde oy kullanıp dengeleri alt üst ediyordun sanırım. Profil resmin bana onu hatırlattı, karıştırmış da olabilirim. Neyse, hoşgeldin. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Tekrardan hoş geldin @Prncss.. , bir ara Deniz vesilesi ile denk gelmiştik. Muhabbetimiz ne kadardı hatırlamıyorum ama. Ara ara uğrayan tayfadansın. Bakalım bu kez ne kadar kalacaksın.

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Tekrardan hoş geldin @Prncss.. , bir ara Deniz vesilesi ile denk gelmiştik. Muhabbetimiz ne kadardı hatırlamıyorum ama. Ara ara uğrayan tayfadansın. Bakalım bu kez ne kadar kalacaksın.
Çok duracağımı sanmıyorum pek vaktim olmaz gibi geliyor ama en azından artık senede 1-2 defa uğrarım :Z
------

Torpil geçerim diyorsan yani alışığız zaten biz buna. Sıkıntı yok. :A
Emre için oy verdiğimde sanırım rakipsin gibi geldi 😂

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Çok duracağımı sanmıyorum pek vaktim olmaz gibi geliyor ama en azından artık senede 1-2 defa uğrarım :Z
------

Emre için oy verdiğimde sanırım rakipsin gibi geldi 😂
Yok ya, rekabet mi var burada. Kafa dağıtımak için oyluyoruz sadece anketleri. Sonuçları 1 ay sonra unutuluyor zaten. :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Hoşgeldin tekrardan. Buraları unutmaman ne güzel, zamanında çok emeklerin olmuştu. Dile kolay 17 sene geçmiş üye olalı, az değil. :A

2010 öncesinden bir tek @bazinga kaldı, O da bir aralar kapatmayı düşündü dükkanı ama vazgeçirmeyi başardık. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
@Angelica bunların kanka olmaması için 2 büyü yap bu forum bunu kaldıramaz. Ss

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Angelica

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
@Prncss.. Merhaba hangi üyeleri tanıyorsun?
Çok kişinin ismi değişmiş liste veremiyorum kimin kim olduğunu anlayınca çözebilirim bu soruyu 😅
------

Ooo hoş geldin @Prncss.. :Z

2007'de forumun gerçekten var olduğunun kanıtlanması için arada uğraman iyi oluyor. 2007'den başka kimse kaldı mı uğrayan bilmiyorum. :A
Fosil niyetine bi ikimiz kalmışız galiba ama şu emekli rengi ne Ozan ya moruk anlamında morarmışız gibi geldi :A:A:A
------

Hoşgeldin tekrardan. Buraları unutmaman ne güzel, zamanında çok emeklerin olmuştu. Dile kolay 17 sene geçmiş üye olalı, az değil. :A

2010 öncesinden bir tek @bazinga kaldı, O da bir aralar kapatmayı düşündü dükkanı ama vazgeçirmeyi başardık. :A
Ozan ben bildim bileli arada bi kapatalım dükkanı diyor ama hala açık olması güzel :A 17 sene falan demeyelim yaşımız ortaya çıkar :rolleyes:
------

@Angelica bunların kanka olmaması için 2 büyü yap bu forum bunu kaldıramaz. Ss
:bağır:
------

Hoşgeldin fırsat buldukça gel :D
Hoşbuldum teşekkürler :bhr:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Çok kişinin ismi değişmiş liste veremiyorum kimin kim olduğunu anlayınca çözebilirim bu soruyu 😅
------

Fosil niyetine bi ikimiz kalmışız galiba ama şu emekli rengi ne Ozan ya moruk anlamında morarmışız gibi geldi :A:A:A
------

Ozan ben bildim bileli arada bi kapatalım dükkanı diyor ama hala açık olması güzel :A 17 sene falan demeyelim yaşımız ortaya çıkar :rolleyes:
------

:bağır:
------

Hoşbuldum teşekkürler :bhr:

Sen bakma emreye boşver :A

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Senle sanki hep yönetim konusunda sohbet ediyorduk sonra ben forumdan gidicem demiştin, üzülmüştüm diye hatırlıyorum. Hoş geldin. :rolleyes:

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Hoṣgeldin @Prncss.. :Z çok sevindim dönmene, kalıcı olman dileğiyle. Umarım iyisindir. :D
Aa eski birisi daha :D iyiyim iş güç çoluk çocuk koşturup duruyoruz pek aktif olamayabilirim o sebeple :D sizler nasılsınız?
------

Senle sanki hep yönetim konusunda sohbet ediyorduk sonra ben forumdan gidicem demiştin, üzülmüştüm diye hatırlıyorum. Hoş geldin. :rolleyes:
Evet seni de hatırlıyorum nick değişmemiş :D Güzel bir yükseliş ile süper mod olmuşsun tebrikler :Z
------

Mor tatlı bir renk ya öyle düşünmemek lazım. :A
Bari bi turuncu falan yapsaydın ben o renge alışkındım :A