'Aramızda Kalsın' Tekrarlarıyla Star'da!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
1553179273793-aramizda_kalsin_644554-1561407263.jpg

Star TV'nin 2013-2015 arasında 52 bölüm yayınlanan komedi dizisi Aramızda Kalsın tekrarlarıyla geri dönüyor.

Yapımcılığını TMC'nin üstlendiği, başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk'un paylaştığı, geçtiğimiz yıllarda Ramazan ayında yayınlanan tekrarlarıyla büyük ilgi gören yapım, bu yıl da Ramazan'ın başlamasıyla tekrar izleyiciyle buluşuyor.

Aramızda Kalsın, bugünden itibaren her gece 02.30'da Star'da!

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
383
Puanı
104
@Mehmet Can e artik izlersin dimi :p
-guzel gunler dizisi donemi binnur kaya dolayli bahsetmistim hatirlarsan.

guzel gunler demisken, dizi de parlayan oyunculugunu begendigim feyyaz karakteri hali hazir da -inci tanelerin de yer aliyor. izledigim bir proje de yer almasina ayri memnun oldugum yetenek.

aramizda kalsin dizisi kult diziler arasinda tepelerdedir , kanalin ara ara hatirlatmasi guzel bir davranis nostaljik vibe da.

iyi seyirler .

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,994
Puanı
1,060
Bitirmek için elinden geleni yaptığın diziye böyle kurban olursun şimdi. :Z

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
383
Puanı
104
@Dante o saatte 2. uykumda oluyorum. 😅

Boş vaktim olsa başlarım da vakit yok. Atlaya atlaya izlemek istemiyorum.
anladim.:)
geri donus icin tesekkur ediyorum.

dizi nin oncelikle kalemi cok saglam , janra olarak iyi harman yapilmis ,dogal oyunculuklarin fazlaca one ciktigi samimi leziz bir is-aramizda kalsin.

*puhu vs de bolumleri mevcut olmasi lazim... bolumler uzun degil, konular hizli akmasa da, *oyunculuklar fazla basarili oldugundan kendini izlettiriyor, en azindan o donem izlerken ben ve benim cevremde bu hissiyat hakimdi.

ne zaman izlersen - iyi seyirler simdiden.