Star Anne - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu sefer izlemene hiç gerek yok. Ekran ömrü en kısa olacak dizisine imza atıyor :A

Niye ne varmış avatarımda :A
Kocaman bir göz dışında bir şey yok :F Birde içinde yumrukmu bir şey daha var insanın yaşam enerjisini düşürüyor kendin gibi iç karartıcı bulmuşsun :A :A :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,190
Puanı
460
kız bu dizinin orjinali cannesta finale en iyi 10 mu 16 dizi arasına bizimki niye kalamadı acep (b) hep edho yu geçti diye @Çiğdem- in yaptığı büyülerden kesin:( @Aserat @ozmoturk @Dosi @cookies @vadikızı @kerem
Gözlerim kanadı, Cansucuğum yeter :bhr:

3EnQyr.png

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
Kocaman bir göz dışında bir şey yok :F Birde içinde yumrukmu bir şey daha var insanın yaşam enerjisini düşürüyor kendin gibi iç karartıcı bulmuşsun :A :A :A
Tanıştırayım Light Yagami'nin gözleri olur kendisi. :A Bence gayet güzel, yumruk nerde var ben göremedim :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tanıştırayım Light Yagami'nin gözleri olur kendisi. :A Bence gayet güzel, yumruk nerde var ben göremedim :A
Aaa oha Ölüm Defterinden oğlanın gözmü hiç benzemiyor ayoll burada saçı siyah gibi ben bunu bir kız sanmıştım açıkcası :A :A :A

Aaa yumruk değilmiş pardon kuru kafa sanırım o :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
Aaa oha Ölüm Defterinden oğlanın gözmü hiç benzemiyor ayoll burada saçı siyah gibi ben bunu bir kız sanmıştım açıkcası :A :A :A

Aaa yumruk değilmiş pardon kuru kafa sanırım o :F
Resmen görme yetini kaybetmişsin. :F
Oğlanın saçı kumralda burada göz ön plana çıksın diye karalaştırılmış. Cahil şey .s

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
L 26. bölümde yok oldu zaten. :A
Light ara sıra çıldırsa da zekasıyla unutulmaz biri olarak anılacak. Finalde Misa'ya üzülmüştüm ben ya. :(
Ama ondan sonrakı bölümler izlenmiyor ben direk finalden önceki bölüme geçmiştim oradan finale yabancı kalmıyayım diye yanı L den sonra son 2 bölüme atladım direk :A :A :A

L çakması karakterler çıktı ortaya onları sevmemiştim :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,772
Puanı
1,061
Bu sefer izlemene hiç gerek yok. Ekran ömrü en kısa olacak dizisine imza atıyor :A

Niye ne varmış avatarımda :A

FOX uyarlasa kalırdı. :A

Gözlerim kanadı, Cansucuğum yeter :bhr:

3EnQyr.png

Bu kore versiyonu sanırım(b) Japon versiyonu nerde?

:F:FKesin kesinn bu kızın büyüler tutuyor yaw
maşallah dizi latin ameirkada her ülkede 1. oluyor :A şiliden bir dergi beren ve cansuyla röportaj yapmaya gelmiş türkiyeye:bhr:DhV7gr5X0AIjCj2.jpg DhV7hYJXkAMQRZF.jpg

o değil de nasıl bir beddua ettiysem sadece ortadoğu ve balkanlarda değil latin amerikada da çakılmış kara para aşk :A anne-elif-iffet günlük ilk 10dalar kpa ilk 10 dışı pt 2 de yayınlanmasına rağmen :A @mrt-06 @serhatt @Ahmed @denizz19 @cookies @vadikızı @Dosi @S.G.A.T. @Harunnn60 @Aserat @Yiğitt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
maşallah dizi latin ameirkada her ülkede 1. oluyor :A şiliden bir dergi beren ve cansuyla röportaj yapmaya gelmiş türkiyeye:bhr:Ekli dosyayı görüntüle 60289 Ekli dosyayı görüntüle 60290

o değil de nasıl bir beddua ettiysem sadece ortadoğu ve balkanlarda değil latin amerikada da çakılmış kara para aşk :A anne-elif-iffet günlük ilk 10dalar kpa ilk 10 dışı pt 2 de yayınlanmasına rağmen :A @mrt-06 @serhatt @Ahmed @denizz19 @cookies @vadikızı @Dosi @S.G.A.T. @Harunnn60 @Aserat @Yiğitt
Gebermedi gitti şu dizi hala kızın üstünden prim ediyorlar :A :A :A @sokak sanati @xBUGRAx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,096
Puanı
1,060
maşallah dizi latin ameirkada her ülkede 1. oluyor :A şiliden bir dergi beren ve cansuyla röportaj yapmaya gelmiş türkiyeye:bhr:Ekli dosyayı görüntüle 60289 Ekli dosyayı görüntüle 60290

Fark-ı Beren :A