Star Anne - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
açaydım kollarımı 2016 versiyonu geliyor :X Ekli dosyayı görüntüle 52873 Ekli dosyayı görüntüle 52874

@Tolstoyevski nin overrop ezel dizisinde 1 sezon ramiz dayının geçmişini izlemiştik ayol şulenin tüm geçmişi 1 bölümde izlcie bu ne hız :eek: @destere @Çiğdem- @Forumdash @batuhankaralar
iyiki bir bölüme sığdırmışlar bugün şulenin geçmişini izlerken diyordum bu senaristin gelmişini geçmişini.... ? ama kısa kestiler allahtan üç böş bölüm daha geçmişle boğuşsalar dizi biterdi reytingsizlikten :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060
Çok güzel bir bölüm izledik Şulenin geçmişte iyi annesi olması birşey dğeiştirmiyor
çöp poşetine koydumu koydu kabul edilemez birşey bu küçük olmasına rağmen melek
çok iyi bir seçim yaptı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çok güzel bir bölüm izledik Şulenin geçmişte iyi annesi olması birşey dğeiştirmiyor
çöp poşetine koydumu koydu kabul edilemez birşey bu küçük olmasına rağmen melek
çok iyi bir seçim yaptı
geçmişteki iyi anne senaryosu şimdiki şuleye uymuyor orda şulenin neden bugüne gelirken değişim yaşadığını pavyonlara nasıl düştüğünü çektiği zorlukları falan ben anlayamadım anladım diyende yalan söyler :)

şimdiki şulenin çocukluğuda problemli olmalı? kızı 5 yaşındayken işinde gücünde olan bir ev kadınının bir yılda anasının gözü bir pavyon kadınına dönüşmesi imkansız o kısımları anlatamadılar ellerine yüzlerine bulaştırdılar neyseki tek güzel tarafı zeynepli günlere çabuk geldilerde içimiz açıldı :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060
geçmişteki iyi anne senaryosu şimdiki şuleye uymuyor orda şulenin neden bugüne gelirken değişim yaşadığını pavyonlara nasıl düştüğünü çektiği zorlukları falan ben anlayamadım anladım diyende yalan söyler :)

şimdiki şulenin çocukluğuda problemli olmalı? kızı 5 yaşındayken işinde gücünde olan bir ev kadınının bir yılda anasının gözü bir pavyon kadınına dönüşmesi imkansız o kısımları anlatamadılar ellerine yüzlerine bulaştırdılar neyseki tek güzel tarafı zeynepli günlere çabuk geldilerde içimiz açıldı :)

Aslında çok güzel anlattılar eşi ölünce Şulenin hayatı değişti kimsesi yok eşininde ailesi
yoktu tek başına evlat büyütmek zordur aslında başlarda kızına iyi bakıyordu şule ama
genç bir kadındı zamanla yorucu gelmeye başladı ve kızınada kızmaya başladı ama yinede
çöpe koyup eğlenmeye gitmesini dğeiştiremez

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aslında çok güzel anlattılar eşi ölünce Şulenin hayatı değişti kimsesi yok eşininde ailesi
yoktu tek başına evlat büyütmek zordur aslında başlarda kızına iyi bakıyordu şule ama
genç bir kadındı zamanla yorucu gelmeye başladı ve kızınada kızmaya başladı ama yinede
çöpe koyup eğlenmeye gitmesini dğeiştiremez
biz o çektiği zorluğu görebilmeliydik kadının her hareketinde?
güle oynaya işine gidip geliyordu şule, melek 5 yşına gelene kadar... sonra noldu aniden sanırım kafasına saksı düştü yoksa bir insan 180 derece birden dönüş yapmaz o dönüşüm yavaş yavaş olmalıydı?

şimdi bu hikayeden sen ne anladın yani kız niye zeynepte kalsın bizi diziye bağlayan o kısımdı anneside aslında çok iyiymiş tek sorunlu cengizmiş sanırım onu imha edip kızıda anasına teslim etsinler diziyidi bitirsinler gerek yok zaten devamını izlemeye :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060
biz o çektiği zorluğu görebilmeliydik kadının her hareketinde?
güle oynaya işine gidip geliyordu şule, melek 5 yşına gelene kadar... sonra noldu aniden sanırım kafasına saksı düştü yoksa bir insan 180 derece birden dönüş yapmaz o dönüşüm yavaş yavaş olmalıydı?

şimdi bu hikayeden sen ne anladın yani kız niye zeynepte kalsın bizi diziye bağlayan o kısımdı anneside aslında çok iyiymiş tek sorunlu cengizmiş sanırım onu imha edip kızıda anasına teslim etsinler diziyidi bitirsinler gerek yok zaten devamını izlemeye :)

Valla pekte güle oynaya gitmedi işine zorluklarla gitti mesela meleği bir kadına bırakıyodu
o kadın bakamam dedi kadın vardı komşusu oda gidince yalnız kaldı Şule ve zorlukları
başladı aslında kızı için zorlanmamaya çalıştı ama olmadı aslında cengizle tanışınca şule
değişiyor

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Valla pekte güle oynaya gitmedi işine zorluklarla gitti mesela meleği bir kadına bırakıyodu
o kadın bakamam dedi kadın vardı komşusu oda gidince yalnız kaldı Şule ve zorlukları
başladı aslında kızı için zorlanmamaya çalıştı ama olmadı aslında cengizle tanışınca şule
değişiyor

o tarz bir zorluk her kadını pavyona düşürse şu an pavyonda çalışan kadın sayısı 150 misli artmıştı :)
sen şimdi diyorsun kocası öldü kimsesi yoktu kızına bakamadı pavyona düştü pavyona düşmesindeki sebep kızına daha iyi bakabilmekse o zaman kıza niye işkence yaptılar son bir yıl? zevk için pavyonda çalışıyorsa anca dediğin doğru olur :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060
o tarz bir zorluk her kadını pavyona düşürse şu an pavyonda çalışan kadın sayısı 150 misli artmıştı :)
sen şimdi diyorsun kocası öldü kimsesi yoktu kızına bakamadı pavyona düştü pavyona düşmesindeki sebep kızına daha iyi bakabilmekse o zaman kıza niye işkence yaptılar son bir yıl? zevk için pavyonda çalışıyorsa anca dediğin doğru olur :)

Tabii ki her kadın pavyona düşemez ama zorlukta kolay bir zorluk değil pavyona düşmesindeki sebep kızına bakabilmesi değil bakabilseydi kızına işkence yapılmasına
izin vermezdi ben diyorum ki zorluklar neticesinde pavyona düştü ama kızını koruyamadı şulenin kafası karışıktı ya

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tabii ki her kadın pavyona düşemez ama zorlukta kolay bir zorluk değil pavyona düşmesindeki sebep kızına bakabilmesi değil bakabilseydi kızına işkence yapılmasına
izin vermezdi ben diyorum ki zorluklar neticesinde pavyona düştü ama kızını koruyamadı şulenin kafası karışıktı ya
kısaca psikolojisi bozuktu diyelim :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bölüm çok güzeldi. Tamamını izlemedim ama genel anlamda özellikle Şule ve geçmiş hesaplaşması çok güzeldi. Melek'in karşısındaki çaresiz halleri de iyiydi.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060
kısaca psikolojisi bozuktu diyelim :)

Aynen şartları yaşaya yaşaya psikolojisi bozuldu valla selimcim bu bir senaryo ama
böyle bu durumda yaşayan çok kadın var ve bu ülkede kadın olmak çok zor Allah zor
durumda olan kadınlara yardım etsin sabah haberlerde izledim 20 yıldır kadın dayak
yiyormuş boşanmak istemiş adam öldürmeye kalkmış allah böyle erkeklere akıl versin

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Hikaye inanılmaz hızla gidiyor, tamam ben de hızlı gelişen hikaye seviyorum ama ki dizi kendini aştı. :D