American Sniper'ın Fragmanı Yayınlandı

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
thumbnail_1412322928.jpg

En başta Steven Spielberg'ün çekeceği duyurulan ancak sonradan usta yönetmen Clint Eastwood'a emanet edilen American Sniper'ın ilk fragmanı yayınlandı.

Gelecek yıl vizyona girmesi düşünülen ancak Clint Eastwood'un bu sene vizyona giren Get on Up filminin iddialı olamamasından dolayı bu yıla çekilen American Sniper'ın başrollerini Bradley Cooper ve Sienna Miller paylaşıyor.

150 düşmanı öldürmüş bir Navy Seal askerinin yaşadıklarını anlatacak olan filmin Oscar'larda ne kadar iddialı olacağı ise büyük bir merak konusu.

American Sniper'ın vizyon tarihi henüz netlik kazanmasa da ABD'de 16 Ocak'ta vizyona girmesi bekleniyor.

İşte filmden yayınlanan ilk fragman:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Filmden hiç ses seda yoktu, bir anda fragmanın çıkması güzel bir sürpriz oldu. :)

Film Clint Eastwood'dan dolayı bu yıl desteklediğim filmlerden biriydi. Fragmanı da ben oldukça başarılı buldum. Aslında pek sevmem savaş meydanında geçen filmleri ama bu film epey sağlam gözüküyor.

İlk yorumlara da baktım bu arada ve herkes fragmanı çok beğenmiş. Gelen yorumlar heyecan verici. En iyi film tahminlerinde edineceği yeri merak ediyorum. :) Bradley Cooper bu yıl da adaylık kazanırsa üç yıl üst üste aday olarak çok büyük bir başarıya imza atmış olacak ama fragmanda aday olacak kadar iyi izlenimi vermedi. (Kategoride zaten çok çok güçlü adaylar var...)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
Filmin konusu ilgi çekici. Bradley Cooper ve Clint Eastwood isimleri ise oldukça iyi.

Fragman güzel olmuş ama ikinci fragman olması iyi olur gibi.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Bu tarz filmleri seviyorum, Amerikalılarda bu işin erbapları iyi iş çıkartıyorlar. Fragmanda güzel ben iyi şeyler bekliyorum. :)

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Fragmanın bu kadar sevilmesini anlayamadım. Benim görmediğim ne gördü acaba izleyenler? Bildiğin The Hurt Locker bu. :D

Eastwood'cum en iyisi sen 2016 için hazırladığın filmi yetiştir bu sezona. :F

etem

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
97
Puanı
45
thumbnail_1412322928.jpg

En başta Steven Spielberg'ün çekeceği duyurulan ancak sonradan usta yönetmen Clint Eastwood'a emanet edilen American Sniper'ın ilk fragmanı yayınlandı.

Gelecek yıl vizyona girmesi düşünülen ancak Clint Eastwood'un bu sene vizyona giren Get on Up filminin iddialı olamamasından dolayı bu yıla çekilen American Sniper'ın başrollerini Bradley Cooper ve Sienna Miller paylaşıyor.

150 düşmanı öldürmüş bir Navy Seal askerinin yaşadıklarını anlatacak olan filmin Oscar'larda ne kadar iddialı olacağı ise büyük bir merak konusu.

American Sniper'ın vizyon tarihi henüz netlik kazanmasa da ABD'de 16 Ocak'ta vizyona girmesi bekleniyor.

İşte filmden yayınlanan ilk fragman:

aynen ben gelmesi iyi geyil kardes:)