eTV Amaçsızlar 2.Bölüm | Yeni Bölüm

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@The_Erinch ben bu bölümde sadece ilk mesajı beğenen kişileri etiketledim sen spoiler'la üyeleri etiketlediğim kısmı beğenmişsin ama fark edince etiketleyim dedim unutmadım yoksa :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@xdragxx emeğine sağlık, güzel olmuş bölüm. :D

Tolsto'nun kısımları ve Zeynep'in Serap'ın saçını başını yolması güldürdü. :A

Ortalık karıştı bölüm sonunda, bakalım nasıl çıkacaklar bu çıkmazdan :D

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,003
Puanı
1,061
Çok eğlenceli bir bölüm olmuş eline sağlık. :Z @xdragxx

@Tolstoyevski'nin halleri güldürdü. :A @Dosi de renk katmış özellikle burası komikti. :A

: He bu son teyze kızı ama beyler. Bu Zeyno tam bir etkinlik delisi. İsveç'teki mahallerinde yok 80'lerin bilmem neyi yok 90'ların bilmem ne konsepti diye etkinlik yapa yapa en sonunda İsveç'teki birkaç kanaldan teklif almış da kabul etmemiş televizyonda aynı hava olmaz diye. Yarın havaalanına gidip alacam geldiğinde toplanır düzgünce planı yaparız.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,008
Puanı
1,060
Çok eğlenceli bir bölüm olmuş eline sağlık. :Z @xdragxx

@Tolstoyevski'nin halleri güldürdü. :A @Dosi de renk katmış özellikle burası komikti. :A
Şurası tam benlik:A "İsveç'teki birkaç kanaldan teklif almış da kabul etmemiş televizyonda aynı hava olmaz diye."

Reyting hesaplamalarında olmayı istememem gibi :A projelerime ara verdim. Kurtuldum :A @xdragxx ile reytingi parçalarız :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İki bölümü toptan okudum ve genel olarak diziyi eğlenerek okudum diyebilirim. :A Bu bölümün son sahnesi iyi güldürdü... :A

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,008
Puanı
1,060
Tam tersi ben kendisinden hiç beklemiyordum ama Serap'ın saçını başını yolması güldürdü... :A Resmen içindeki canavarı ortaya çıkarmışsın Zey'in... :A
Aynen, sakin kavga sevmeyen, argo kelimelerde sadece köpek gıcık falan diyen biriyim :bhr: :A

Hepimisin içinde belli başlı uyuyan canavarlar var. Çok fazla dürterlerse evet belki patlayıp yaparım birşeyler ama ben genelde sabrım taşarsa laflarımla dövüyorum insanları :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aynen, sakin kavga sevmeyen, argo kelimelerde sadece köpek gıcık falan diyen biriyim :bhr: :A

Hepimisin içinde belli başlı uyuyan canavarlar var. Çok fazla dürterlerse evet belki patlayıp yaparım birşeyler ama ben genelde sabrım taşarsa laflarımla dövüyorum insanları :A
Evet senin naif ve kibar kişiliğine pek uymamış bu karaker ama olsun yine de güldüm. :A

Akıllara hemen SNK gelir... Armin'in Eren'e söylediği şey... Canarvarları alt etmek istiyorsan insanlığından feragat edip canavar olman gerekir...

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,008
Puanı
1,060
Evet senin naif ve kibar kişiliğine pek uymamış bu karaker ama olsun yine de güldüm. :A

Akıllara hemen SNK gelir... Armin'in Eren'e söylediği şey... Canarvarları alt etmek istiyorsan insanlığından feragat edip canavar olman gerekir...
Beni ne kadar da güzel tanıyorsun öyle :bhr: eee dile kolay teeeee 2016'lara dayanıyor dostluğumuz :Z

Yine bağladı SNK'ye :A @Sherlock @Tolstoyevski
Yalnız çok doğru bir söz :A

@xdragxx daha benim naif ve kibar kişiliğimi keşfetmemiş demek ki :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Beni ne kadar da güzel tanıyorsun öyle :bhr: eee dile kolay teeeee 2016'lara dayanıyor dostluğumuz :Z

Yine bağladı SNK'ye :A @Sherlock @Tolstoyevski
Yalnız çok doğru bir söz :A

@xdragxx daha benim naif ve kibar kişiliğimi keşfetmemiş demek ki :A
Eee dediğin gibi o zamandan bu zamana az vakit geçmedi ve az şey konuşmadık, tanımam normal. :))

SNK'ya bağlamama şansım yok ki onunla yatıp onunla kalkıyoruz. :A Manga bittikten sonra da böyle olacak gerçi. Bu sefer de açıp tekrar baştan okuyup animeyi tekrar izleyeceğim falan. :A Önümüzdeki 4 5 sene bu şekilde geçecek... Sonra üstünden biraz zaman geçecek ve canım tekrar okumak, izlemek isteyecek bu sefer açıp eşimle izleyeceğim... :A İşte öyle DESTANSI EPİK bir seri bu SNK... @Tolstoyevski @Sherlock

Evet biraz öyle olmuş, kendisi seni biraz daha farklı resmetmiş kafasında... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,008
Puanı
1,060
Eee dediğin gibi o zamandan bu zamana az vakit geçmedi ve az şey konuşmadık, tanımam normal. :))

SNK'ya bağlamama şansım yok ki onunla yatıp onunla kalkıyoruz. :A Manga bittikten sonra da böyle olacak gerçi. Bu sefer de açıp tekrar baştan okuyup animeyi tekrar izleyeceğim falan. :A Önümüzdeki 4 5 sene bu şekilde geçecek... Sonra üstünden biraz zaman geçecek ve canım tekrar okumak, izlemek isteyecek bu sefer açıp eşimle izleyeceğim... :A İşte öyle DESTANSI EPİK bir seri bu SNK... @Tolstoyevski @Sherlock

Evet biraz öyle olmuş, kendisi seni biraz daha farklı resmetmiş kafasında... :A

Bu sene hariç önceki seneler baya baya paylaşımlarımız oldu evet 🤗

Hayale bak be :A :A umarım SNK sevecek biri nasip olur :A
Manga kelimesinden sonra taş gelecek sandım ama neyseki artık özgürüm :Z

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu sene hariç önceki seneler baya baya paylaşımlarımız oldu evet 🤗

Hayale bak be :A :A umarım SNK sevecek biri nasip olur :A
Manga kelimesinden sonra taş gelecek sandım ama neyseki artık özgürüm :Z
Bu sene kimseyle yüksek dozda paylaşımım olmadı zaten, fazla kendi başıma takıldım gibi. :A

SNK sevecek biri nasip olması önemli değil ben ona sevdiririm... :A Aynı şekilde LM'yi de birlikte baştan sona izleyeceğiz, sevmese de sevdiririm yine... :A

Artık umudum kalmadığı için taş atmayı falan bıraktım... @Tolstoyevski'yi salmadım ama ona yakın gelecekte tekrar uğrayacağım... :A

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ne demek beklenen performans :eek:
Aşk olsun. Kavgacı izlenimi mi bıraktım sende :eek: :A
Ne yani arkadaşlarını orda rezil ederlerken seyirci mi olacaktın aslında orda senin arkadaşların için hanımefendilik çizginden bile kayabileceğini gösterdim :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi