Altın Kelebek 2014 Oylaması Başladı

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Küçük Ağa'ya kesin ödül gelir zaten onun dışında kanal d'nin başka ödül vereceği dizisi yok :D ama küçük ağa ve oyuncuları komedi dalında ödül alırlar herhalde
Dizisi yayından kaldırılan Beren Saat'e de ödül verirlerse şaşırmam.Bizim medyanın objektif ödül verdiği nerde görülmüş kim yapsa kendi adamına veriyor.Aynı siyasetçilerin kendi yakınlarını işe aldıkları gibi.:D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,586
Puanı
1,061
En iyi yerli drama Karagül

En iyi dizi müziği Sevdaluk
En iyi kadın oyuncu Demet Akbağ
En iyi erkek oyuncu Mesut Akusta
En iyi komedi dizisi Sevdaluk
En iyi kadın komedi oyuncusu Demet Akbağ
En iyi erkek komedi oyuncusu Sermiyan Midyat

En iyi Türk Pop Müziği kadın solist SILA
En iyi Türk Pop Müziği erkek solist Gökhan Özen

En iyi fantezi müzik kadın solist Ebru Yaşar

En iyi çıkış yapan solist İrem Derici
En iyi müzik grubu Zakkum
En iyi klip Sıla - Vaziyetler
Yılın şarkısı Sıla - Vaziyetler

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kenan imirzalığlu herzaman en iyi erkek oyuncu seçilmesi gerekir dediğim birisi ama bu sefer
engin akyürekle aldatıcam kenancığımı boynuzlucam yani :F:F
kenan zaten ödüllere alışık birisi enginciğim alsın bu seferde 2014 yılının en iyi erkek oyuncusu diyoruz sonucta 2014'e damga vuran isim engin beydir kesinlikle adamın tarzına imajına karizmasına bittim :love1::love1::love1: oyunculuğuda iyi tabi :kiki::kiki:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Her sene aynı hüsranla sonuçlanan bir tören. Bakalım bu sene şaşırtacaklar mı. Sanmıyorum gerci. :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
En iyi kadın sunucu: Esra Erol
En iyi erkek sunucu: İlker Ayrık
En iyi haber sunucusu: Nazlı Öztarhan
En iyi yerli drama: Karagül
En iyi senaryo yazarı: Sema Ergenekon - Eylem Canpolat (Kara Para Aşk)
En iyi dizi yönetmeni: Merve Girgin (O Hayat Benim)
En iyi dizi müziği: Muhteşem Yüzyıl
En iyi kadın oyuncu: Deniz Çakır (Yasak)
En iyi erkek oyuncu: Engin Akyürek (Kara Para Aşk)
En iyi komedi dizisi: Yalan Dünya
En iyi kadın komedi oyuncusu: Gökçe Bahadır (Aramızda Kalsın)
En iyi erkek komedi oyuncusu: Engin Günaydın (Galip Derviş)
En iyi magazin programı: Süper Star Life
En iyi güncel kültür-sanat programı: Şeffaf Oda
En iyi Türk Pop Müziği kadın solist: Demet Akalın
En iyi Türk Pop Müziği erkek solist: Murat Boz
En iyi fantezi müzik kadın solist: Sibel Can
En iyi yarışma programı: Survivor

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
tuba fanları, tuba hiçbir zaman bu törende ödül alamadığı için hemen dalgaya vurmuşlar. komik cidden :):)

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
tuba fanları, tuba hiçbir zaman bu törende ödül alamadığı için hemen dalgaya vurmuşlar. komik cidden :):)
Ne alakası var Tuba fanları ile bu ödül töreni hakkında genel algı belli sözlük ve sosyal medya altın kelebek yorumlarına bir göz at istersen :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Ne alakası var Tuba fanları ile bu ödül töreni hakkında genel algı belli sözlük ve sosyal medya altın kelebek yorumlarına bir göz at istersen :)

Sosyal medyayı önemsemiyorum, hepsi daha altın kelebeğin a sını bilmeden yorumlar yazıyor. Şu ana kadar en prestijli işler hep kanald den çıktı mı çıktı, keza en iyi, popüler oyuncular ordamuydı ordaydı. Tüm bunların karşılığı olarak olması gereken bi şekilde çoğu ödül kanald'ye gidince hemen taraflı ödül töreni karalama kampanyaları açılıyor. :) keza önce ki belirttiğim neden de etkili. :) @*Dream*

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710

Sosyal medyayı önemsemiyorum, hepsi daha altın kelebeğin a sını bilmeden yorumlar yazıyor. Şu ana kadar en prestijli işler hep kanald den çıktı mı çıktı, keza en iyi, popüler oyuncular ordamuydı ordaydı. Tüm bunların karşılığı olarak olması gereken bi şekilde çoğu ödül kanald'ye gidince hemen taraflı ödül töreni karalama kampanyaları açılıyor. :) keza önce ki belirttiğim neden de etkili. :) @*Dream*
Sosyal medya da yazan insanlar neden önemsenmiyor onuda anlamıyorum ya neyse Altın Kelebek ödülleri güvenilirliği olmayan bir tören Türkiye'de Tv alanında ödül veren törenler olmadığı için sadece Altın Kelebek kalıyor geriye o yüzden bu kadar abartılıyor bence

TubAsi

Üye
Reaksiyon puanı
251
Puanı
154
Ne alakası var tubacılarla?maşALLAH her konu bize bağlanmasa olamaz yani.
dün oy kullanmak isterken karşılaştığım durumun saçma olduğunu dile getirdim.Türkiyenin en önemli ödül töreninin oylama formu biraz özenli olsa iyi olur.

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
İlk oyunuzu kullandıktan sonra arama çubuğunda "Oylamaya katıldığınız için teşekkür ederiz" gibi bir ibare çıkıyor. İkinci kez vermeye kalktığınızda "Daha önce oy verdiğiniz için oyunuz geçersiz sayılmıştır" gibi bir şey yazıyor. Yani direk ekrana bir mesaj gelmiyor; yukarıda arama çubuğunda zar zor okuyabiliyorsunuz oyunuzun kabul edilip edilmediğini ;)

TubAsi

Üye
Reaksiyon puanı
251
Puanı
154
İlk oyunuzu kullandıktan sonra arama çubuğunda "Oylamaya katıldığınız için teşekkür ederiz" gibi bir ibare çıkıyor. İkinci kez vermeye kalktığınızda "Daha önce oy verdiğiniz için oyunuz geçersiz sayılmıştır" gibi bir şey yazıyor. Yani direk ekrana bir mesaj gelmiyor; yukarıda arama çubuğunda zar zor okuyabiliyorsunuz oyunuzun kabul edilip edilmediğini ;)
Teşekkürler anlattığınız için.şimdi siz anlatınca gittim baktım.aynen dediğiniz gibi arama çubuğunda zar zor okuyup anladım oyumun kabul olduğunu.
Ama dediğim gibi böyle yapacaklarına adam akıllı haber versinler insana,bizde bilelim yani.

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
Teşekkürler anlattığınız için.şimdi siz anlatınca gittim baktım.aynen dediğiniz gibi arama çubuğunda zar zor okuyup anladım oyumun kabul olduğunu.
Ama dediğim gibi böyle yapacaklarına adam akıllı haber versinler insana,bizde bilelim yani.
Rica ederim =) Ekrana bir mesaj gelmeme olayı gerçekten saçma olmuş.

Oylamaya güven kalmamış zaten ama ben yine de oy vereceğim.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,201
Puanı
1,061
41 yıl olmuş hala boş konuşmalar :) sektör kabul etmiş altın kelebeki baş tacı etmiş antalya da bile ödül alanlardan gelmeyenler oluyordu ama altın kelebekte herkes tam kadro hazır :) artık güvenmeyenlere sadece şunu diyebiliriz:)
GIF7.gif

oyunculuğunu geliştiremeyen kişiler buradan eli boş dönmeye mahkumdur :) fanlarının çok olması bunu değiştirmez :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
41 yıl olmuş hala boş konuşmalar :) sektör kabul etmiş altın kelebeki baş tacı etmiş antalya da bile ödül alanlardan gelmeyenler oluyordu ama altın kelebekte herkes tam kadro hazır :) artık güvenmeyenlere sadece şunu diyebiliriz:)
GIF7.gif

oyunculuğunu geliştiremeyen kişiler buradan eli boş dönmeye mahkumdur :) fanlarının çok olması bunu değiştirmez :)
Bu ödül töreninin adı değişsin "Doğan" Kelebek Ödül Töreni olsun bence. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
bence altın kalite ödülü olsun :) neticede senaryoda,oyunculukta kaliteli olmayanlar olamayanlar eli boş dönüyor hep :)))))
Muhteşem Yüzyıl en parlak döneminde Kanal D'de değil de Show TV'de diye tek ödül alamadı. Keza verilen ödüllere baktığımızda Kanal D ağırlıklı olduğu da gözüküyor zaten. :)