Almila Ada 'Kırgın Çiçekler' Dizisinde!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kader yada başka bir kız ölücek galiba @Yiğitt :F

dizi sezon finaline girdiğinde kızlardan birisi ölür ve yurda yeni bir kız gelir demiştim gelmiş ozaman bir kız öldü büyük ihtimalle kaderdir bu kızın ölenin yerine geldiğini düşünüyorum yoksa yurda gelmezdi okula gelirdi :A :A :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

dizi sezon finaline girdiğinde kızlardan birisi ölür ve yurda yeni bir kız gelir demiştim gelmiş ozaman bir kız öldü büyük ihtimalle kaderdir bu kızın ölenin yerine geldiğini düşünüyorum yoksa yurda gelmezdi okula gelirdi :A :A :A
Evet, olabilir. :D

Bakalım kim ölmüş, çok merak ediyorum. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet, olabilir. :D

Bakalım kim ölmüş, çok merak ediyorum. :A
bu kızın açıklanmasıyla kesin birisi öldü bence şöyle bir bakalım fragmanda songulle merali gösteriyorlar büyük ihtimalle kurtulucaklar cemre kurtulmuş geriye kaderle eylül kalıyor ikisinden birisi yolcu gibi :A :A :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Hayır ölen yok bana gelen haberlere göre. Ancak kızlardan durumu en ağır olan Meral olacakmış diye bilgi aldım. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayır ölen yok bana gelen haberlere göre. Ancak kızlardan durumu en ağır olan Meral olacakmış diye bilgi aldım. :D
meralla songul en rahatı bence fragmanda görünüyorlar çünkü kurtulucaklar ama eylülle kader sıkıntı bence millet kader öldü diyor inş öyledir bu kız ölenin yerine geliyor bence kaderle eylül ikisi birden ölsede göbek atsak :A