Aleyna Tilkinin Konserine Bombalı Saldırı

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Diyarbakır merkez Kayapınar İlçesi’ndeki bir salonda sahneye çıkan Aleyna Tilki, platformda şarkı söylerken patlama meydana geldi. Patlamada 6 kişi yaralandı. Saldırıda, genç şarkıcı Aleyna Tilki yara almadı. Saldırganların 12-13 yaşında olduğu tespit edilirken, kafeye 2 boru tipi el yapımı patlayıcı atıldığı öğrenildi.

Kayapınar İlçesi Diclekent Semti’ndeki bir restoranda sahneye çıkan Aleyna Tilki, özel olarak oluşturulan platformda şarkı söylerken, patlama meydana geldi. Patlamayla birlikte izdiham yaşandı. İzleyiciler, panik içerisinde dışarı çıkabilmek için birbiriyle yarıştı.

Patlamada ilk belirlemelere göre 6 kişi yaralandı. Yaralılar, olay yerine sevk edilen ambulanslarla çeşitli hastanelere kaldırılarak tedaviye alındı. Yaralıların durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Saldırganların 12-13 yaşlarında 2 çocuk oldukları ortaya çıktı.

Son gelen bilgilere göreyse Aleyna Tilkinin yara almadığı öğrenildi...

Ölenin olmadığı saldırı ucuz atlatıldı denilebilir.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@tolgab ın yarışmasında yazdığım şu mesajı görseler beni göz altına sorguya alırlar ciddi ciddi aaa :eek::eek::eek: @xemrexxx @destere @Harunnn60 @Bully @mrt-06 @sokak sanati
o0npk9.jpg

@cookies

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Dün Emrah Karaduman burada bir gece kulübüne gelmişti, Aleyna'yı içkili mekan olduğu için almamışlar :A Olsaydı ben yapardım böyle birşey :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
16 yaşında ki bir kızın verdiği konserde daha 12, 13 yaşlarında ki iki çocuk bomba patlatıyor. Söylenebilecek söz yok... Durum içler acısı.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Oha çete elbaşını bulduk :A
tesadüftür kim dağdan internete girer yada savaşın olduğu yerde internet olurmu olmaz

@tolgab ın yarışmasında yazdığım şu mesajı görseler beni göz altına sorguya alırlar ciddi ciddi aaa :eek::eek::eek: @xemrexxx @destere @Harunnn60 @Bully @mrt-06 @sokak sanati
o0npk9.jpg

@cookies
bunu terör saldırısı olarak örtmek istedi aşiret 12 ve 13 yaşındakileri kullanan aşirettir o kadar haberlerde kışkırttılarki erkekleri tahrik ediyor diye aşiretin töre kanunu erkekler meclisi kurar infaz emri vermiş aşiretin en büyüğü Arka sokaklar dizisinde söylenmişti 154.bölümde görevide yaşı 12 ve 13 yaşındaki çocuğa görev verir @Çiğdem- @Sherlock

Son düzenleme: