Aleyna Tilki'nin İsmi Hollywood Şöhretler Kaldırımında!

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Hollywood-Star-2.jpg

Geleceğin dünya starı Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde annesi Havva Tilki'yle birlikte Los Angeles'a Türkiye'deki eğitimini dondurup dil eğitimi almak için gitmişti. Los Angeles'ın en ünlü caddesi olan Hollywood Yıldızlar Şöhretler Kaldırımı'nda Dünyaca ünlü kişilerini isimlerini içeren yıldızlar yer alıyor. Aleyna Tilki'nin ismi ise o isimlerden birisi oldu.

Sticker'ları yapıştırarak herkesin kendi ismini yazdırması mümkün.

Son düzenleme:

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Sen bakma Çiğdem'e, @destere de bizden, geçen şarkı etkinliğinde en çok o destekliyordu Aleyna'yı :A
Zaten mantıklı olan desteklemek onu her şey bu kadar ortadayken :bhr: @Çiğdem-

Fotoşop olabilir. :A
O koskoca ayağı görmüyor musunuz? Bu çirkin konuşmanızı başka yerde yapın, Aleyna öyle şey yapmaz :T::T::T:

Sizin gibi bir kaç kişinin gazıyla dünya starı sandı kendini rezil oluyor gülüyoruz biz de
:A :A :A
Senden başka gülen yok, farkında değilsin sanırım .sssss :T:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

O koskoca ayağı görmüyor musunuz? Bu çirkin konuşmanızı başka yerde yapın, Aleyna öyle şey yapmaz :T::T::T:

Ben de Aleyna’yı severim ama bu fotoşop yani ne alaka orda ismi. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Sen bakma Çiğdem'e, @destere de bizden, geçen şarkı etkinliğinde en çok o destekliyordu Aleyna'yı :A
Bu kızın paylaştığı şeylere inanmayın :F Başkalarının fotosunu benim diye paylaşıyor :A bu paylaştığıda @mrt-06 haklı bariz fotoşok,Aleyna kendi bile yapmış olabilir :A

Bu uyduruk habere kilit bekliyoruz @mrt-06 :Z:Z:Z

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bu kızın paylaştığı şeylere inanmayın :F Başkalarının fotosunu benim diye paylaşıyor :A bu paylaştığıda @mrt-06 haklı bariz fotoşok,Aleyna kendi bile yapmış olabilir :A

Bu uyduruk habere kilit bekliyoruz @mrt-06 :Z:Z:Z
Bu forumda cidden kimse konuyu okumuyor galiba :A @S.G.A.T.

Bakın ne yazmış Xantier fotonun altına: Sticker'ları yapıştırarak herkesin kendi ismini yazdırması mümkün.

Eşek kadar yazdım artık, gözünüzden kaçmaz herhalde :A Kız zaten ABD'de, oraya gidip kendi ismini yazdırmış işte bu kadar basit yok fotoşop falan :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu forumda cidden kimse konuyu okumuyor galiba :A @S.G.A.T.

Bakın ne yazmış Xantier fotonun altına: Sticker'ları yapıştırarak herkesin kendi ismini yazdırması mümkün.

Eşek kadar yazdım artık, gözünüzden kaçmaz herhalde :A Kız zaten ABD'de, oraya gidip kendi ismini yazdırmış işte bu kadar basit yok fotoşop falan :A
Bende ismimi yazdırayım dünya starı olayım ozaman :A :A :A @mrt-06 @XanTier @DarkLegenD