Aleyna Tilki: Türkiye Benim Sayemde Yerli Shakira'yı Gördü!

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
images.jpeg

Genç star Aleyna Tilki yine iddiasını konuşturdu. Emrah Karaduman'ın aranjörlüğünde çıkardığı "Cevapsız Çınlama" şarkısıyla müzik dünyasını sarsan Tilki, geçtiğimiz senede Ersay Üner şarkısı olan "Sen Olsan Bari" ile rekor kırarak dünya starlarıyla yarışmıştı.

Zaman zaman iddialı sözleriyle gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, şu sıralar eğitimi için Los Angeles'e yerleşti ancak oradan da iddialı açıklamalarını sürdürdü. Tilki açıklamasında şu sözleri sarf etti: "Türkiye benim sayemde yerli Shakira'yı gördü. 10 sene sonra İngiltere, Amerika gibi ülkeler benimle konser verebilmek için ayaklarıma kapanacaklar."

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdide @Harunnn60 düşünsün :A :A :A Kurbağa gibi vıraklayan birisi Shakira ile kıyaslamış kendisini sen daha bu veleti dinlemeye devam et :A :A :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
Kızım sen kimsin ya daha düne kadar adını biilen yoktu.İki ucuz şarkı yapmakla adam mı oldun. Nasıl kıyaslarsın kendini koskaca dünya starıyla.Bide ayaklarıma kapanıcaklar demiş egoya bak sen

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Elbisesi de kötüydü zaten. :F
Şarkıcı olmak artık çok kolay sesin iyi olmasına gerek yok sesi ayarlıyorlar :A

Eskiden kasetleri belirli bir sayıda satmak gerekiyordu tutması için şimdi veletlerin izlemesiyle youtubede sayı aldı diye tutuyor bu kızın kasetini kimse para verip almazdı
:A :A :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Hıı tabi tabi. Ailesi Nasıl buna izin veriyor anlamadim. Yani bu nasıl bir Ego ya.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gündeme gelmesini iyi biliyor, yaşına göre davranıyor. Olgunlaştığı günleri de görürüz umarım. :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
"10 sene sonra İngiltere, Amerika gibi ülkeler benimle konser verebilmek için ayaklarıma kapanacaklar."
Ne kadar da haklı :bhr:

Afferim gözüme girdin ayoll :A Kızın tüm canlı performansları rezil oluyor Acunda yine batırmış otalığı ses 0 :A Sen Olsan Bari tamamen bilgisayar ayarlaması canlı okumaya cesaret edemiyor bile o şarkıyı :A :A :A
:A

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
"10 sene sonra İngiltere, Amerika gibi ülkeler benimle konser verebilmek için ayaklarıma kapanacaklar."
Ne kadar da haklı :bhr:

:A
Iyy kulaklarım tırtmalandı gece gece :( :( :( @turkuazz

Oralarda rezil olmucağı ortamlarda söylüyor hiçbir katıldığı programda tv de söyleyemiyor anca Playback yapıyor :A :A :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
"Türkiye benim sayemde yerli Shakira'yı gördü. 10 sene sonra İngiltere, Amerika gibi ülkeler benimle konser verebilmek için ayaklarıma kapanacaklar."
Tabii ki kapanacaklar starım. Neredeyse iki yıl geçmesine rağmen Aleyna'daki mükemmel potansiyeli fark edemeyip kendine duyduğu haklı güveninden kaynaklanan iddialı sözlerine alaycı bir tutumla yaklaşanlar önümüzdeki yıllarda çok utanacak.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 58211

Genç star Aleyna Tilki yine iddiasını konuşturdu. Emrah Karaduman'ın aranjörlüğünde çıkardığı "Cevapsız Çınlama" şarkısıyla müzik dünyasını sarsan Tilki, geçtiğimiz senede Ersay Üner şarkısı olan "Sen Olsan Bari" ile rekor kırarak dünya starlarıyla yarışmıştı.

Zaman zaman iddialı sözleriyle gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, şu sıralar eğitimi için Los Angeles'e yerleşti ancak oradan da iddialı açıklamalarını sürdürdü. Tilki açıklamasında şu sözleri sarf etti: "Türkiye benim sayemde yerli Shakira'yı gördü. 10 sene sonra İngiltere, Amerika gibi ülkeler benimle konser verebilmek için ayaklarıma kapanacaklar."
tilkime aynen katılıyorum zaten tilkiden öncesini yaşanmamış sayıyorum :)