'Aileler Yarışıyor' Ekranlara Dönüyor! Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,069
Puanı
1,061
trt1-aileler-yarisiyor-basvuru-formu-ve-katilma-sartlari.jpg

Son olarak TRT 1'de yayınlanan fenomen yarışma Aileler Yarışıyor ekranlara dönüyor.

Yapımcılığını Staff Film'in üstlendiği, sunuculuğunu Ufuk Özkan'ın üstlendiği, Nisan 2020'de ekranlara veda eden yarışmanın tekrarları bir süre önce 360 TV'de yayınlanmaya başlamıştı. Tekrarlarıyla da ilgiyle takip edilen yapımın yeni bölümleri yakında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Aileler Yarışıyor, yeni sezonuyla yakında 360'da!

Yarışma için başvurular https://www.tv360.com.tr/aileler-yarisiyor adresinden alınmaya başladı.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,150
Puanı
1,060
Keşke yine TRT'de olsaydı. Ramazan ayında iyi bir alternatif olurdu.
Umarım yeni kanalında izlenmeye devam eder. TRT olsaydı izleyebilirdim. Diğeri yok galiba bizim burada.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Keşke yine TRT'de olsaydı. Ramazan ayında iyi bir alternatif olurdu.
Umarım yeni kanalında izlenmeye devam eder. TRT olsaydı izleyebilirdim. Diğeri yok galiba bizim burada.
Benim gündüz vaktim olursa tek izlediğim programdı. Diğer programlar bana aşırı sinir bozucu ve katlanılmaz geliyor.

• Beğendim
Reactions: Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,014
Puanı
1,060
Çoğu formalite yarışmadan çok daha iyi bir samimi bir yarışmaydı. (formalite falan diyorum da eski Gelinim Mutfakta fanlarındanım. :F) Dönecek olmasına sevindim, ben de TRT'de olmasını isterdim de burada da iyi kötü idare eder bence.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Severek izlediğimiz programlardan biriydi, Ufuk Özkan'ın sunumunu çok beğeniyordum. Erol Evgin'in sunumu da güzeldi tabi, eskilerden Çağla Şikel ve Emre Altuğ'un sunumunu da hatırlıyorum. Ekranlarda hep olması gereken programlardan biri, 360 TV'nin programları da güzel oluyor. Yolu açık, reytingi bol olsun. :X

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Kanal 1 de Demet Akbağ ın sunumunu çok beğenirdim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,069
Puanı
1,061
TRT'deyken olabildiğince takip etmeye çalışırdım 360'ta da tekrarlarına denk gelince bakıyorum yeniden başlamasına sevindim. :Z Şimdi başlarsa yazın da devam eder bomboş günlerde güzelce izlerim ben de. :Z