Ahmed'in Forumda 4. Yılı!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

rihanna-instagram.gif

Forumumuzun sevilen üyelerinden benim de Ahmet'imin, bugün 4. yılı. Fav10'a 2013 yılının 11 Eylül'ünde üye olan ve kısa zamanda forumda sevilen @Ahmed Fav10'da 4. yılına girdi!

İlk olarak normal bir hediye vereceğim ikinci kısımda özel bir söz üçüncü kısımda ise çok özel bir hediyem var, sana ilk kez açıklayacağım bir şey. :A Konuyu da tıpkı sen gibi cıvıl cıvıl olması için özen gösterdim. Yerinin ne kadar özel ve anlamlı olduğunu bilmeni isterim. :oops:

30b228c6-db5d-4105-aa38-bbe0533f3cc5.gif

İkinci olarak hediyem sana özel yazdığım bir söz; "Hayat bir derin kuyu gibi, karanlık ve sert ancak biri gelir o derin kuyu gökkuşağı renkleriyle rengarenk olur, o biri ise unutulmaz bir dosttur."

Her dinlediğimde istemsizce seni hatırladığım ikimizin şarkısı. Bu şarkıyı dinlediğimde neden aklıma geldiğini de ilk kez açıklayayım sözlerindeki derin keder ve hüzün... Her ne kadar son zamanlarda fazla konuşamazsak da zamanında seninle çok özel sohbetlerimiz oldu, birbirimizin dertlerine ortak olduk, bazı mücadeleleri birlikte aştık hatta korkuları, hüzünleri birlikte yaşadık, şöyle bir geçmişe bakınca aslında hayatımda nasıl önemli bir yerinin olduğunu görebiliyorum.. İyi ki varsın iyi ki foruma üye olmuşsun ve tanışmışız, nice yıllara...

Bu da Harunnn60'dan bir hediye. :D

img_3666-jpg.57127

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Nice senelere @Ahmed forum için önemli bir isimsin bazen yok oluyorsun bazen geri dönüyorsun ama sevdiğim isimlerdensin tabi. Yeni videolarını da bekliyorum bu arada çok hoşuma gitti. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Konu ve yorumlarınla kaliteli bir üye olduğunu kısa zamanda kanıtladın özellikle İtiraflar'la yaza renk kattın. Nice mutlu ve Fav10'lu yıllara. :D @Ahmed

8D13312C-125C-49DB-BBB2-C68910C83DA9-3610-000001C4E945F47C.jpeg

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
O kadar tatlı o kadar tatlı bir insansın ki sana ne yazsam az kalır. İyiki üye olmuşsun iyiki üye olmuşum bende ki seni tanımışım. Hayatım boyunca hep hayatımda olacak güzel insan nice 4 yıllara :love1: @Ahmed

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Nice uzun yıllar boyunca olursun forumda umarım Ahmed :bhr:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
rihanna-instagram.gif

Forumumuzun sevilen üyelerinden benim de Ahmet'imin, bugün 4. yılı. Fav10'a 2013 yılının 11 Eylül'ünde üye olan ve kısa zamanda forumda sevilen @Ahmed Fav10'da 4. yılına girdi!

İlk olarak normal bir hediye vereceğim ikinci kısımda özel bir söz üçüncü kısımda ise çok özel bir hediyem var, sana ilk kez açıklayacağım bir şey. :A Konuyu da tıpkı sen gibi cıvıl cıvıl olması için özen gösterdim. Yerinin ne kadar özel ve anlamlı olduğunu bilmeni isterim. :oops:

30b228c6-db5d-4105-aa38-bbe0533f3cc5.gif

İkinci olarak hediyem sana özel yazdığım bir söz; "Hayat bir derin kuyu gibi, karanlık ve sert ancak biri gelir o derin kuyu gökkuşağı renkleriyle rengarenk olur, o biri ise unutulmaz bir dosttur."

Her dinlediğimde istemsizce seni hatırladığım ikimizin şarkısı. Bu şarkıyı dinlediğimde neden aklıma geldiğini de ilk kez açıklayayım sözlerindeki derin keder ve hüzün... Her ne kadar son zamanlarda fazla konuşamazsak da zamanında seninle çok özel sohbetlerimiz oldu, birbirimizin dertlerine ortak olduk, bazı mücadeleleri birlikte aştık hatta korkuları, hüzünleri birlikte yaşadık, şöyle bir geçmişe bakınca aslında hayatımda nasıl önemli bir yerinin olduğunu görebiliyorum.. İyi ki varsın iyi ki foruma üye olmuşsun ve tanışmışız, nice yıllara...

Bu da Harunnn60'dan bir hediye. :D

img_3666-jpg.57127
Ya bu nasıl güzel bir konu öyle, çok çok çooook mutlu oldum cidden. 3 kere arka arkaya okudum. :bhr:
ilk hediyen TAYLORRR. :bhr: :Z

2. hediyen. Vauu dedim, bu sözleri mutlaka not alacağım. :Z Teşekkür ederim gerçekten, güzel kalbin ve dostluğun için Atacanım. Rengarenk gökkuşağı gibi bennn :bhr:

3. hediyen. Aynı duyğu bende de var hep derim sana. Bu şarkı çok özel kalacak her zaman. :bhr: Aynen o dönemlerde ikimizinde hayatında büyük boşluklar ve keder vardı, ama şükür ki şu an herşey yolunda umarım daha da güzel olacak. Tüm herşey için sonsuz teşekkürler yine de. :bhr:

Bu sürprizini unutamayacağımm. :Z
Harunun hediyesi resmi açmadı ya. :D

Nice senelere @Ahmed forum için önemli bir isimsin bazen yok oluyorsun bazen geri dönüyorsun ama sevdiğim isimlerdensin tabi. Yeni videolarını da bekliyorum bu arada çok hoşuma gitti. :D
Ah çok teşekkür ederim Denizciğimmm, seviliyorsun sen de. :D
Yarın yayınlıycaz bir video umarım yine beğenirsin. :A

Foruma geldiğimde ilk yakın olduğum arkadaşlarımdan biri. :bhr: Kendisinin 4.yılını kutlarım :Z
Çooxx sağoll, təşəkkürrrlərr Ənvəər. :love1::love1:

Konu ve yorumlarınla kaliteli bir üye olduğunu kısa zamanda kanıtladın özellikle İtiraflar'la yaza renk kattın. Nice mutlu ve Fav10'lu yıllara. :D @Ahmed

Ekli dosyayı görüntüle 57133
Çok teşekkür ederim, sevdiğim isimlerdensin sen de. Çoook sağoll Aseratcım. :bhr:

O kadar tatlı o kadar tatlı bir insansın ki sana ne yazsam az kalır. İyiki üye olmuşsun iyiki üye olmuşum bende ki seni tanımışım. Hayatım boyunca hep hayatımda olacak güzel insan nice 4 yıllara :love1: @Ahmed
Oha la laflara bak. :bhr:
Çok teşekkürlerr güzel kankam benimmm, iyiki varsın. :bhr::love1:

Nice uzun yıllar boyunca olursun forumda umarım Ahmed :bhr:
Çok teşekkür ederimm Melihcimm. :bhr:

Son düzenleme:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ya bu nasıl güzel bir konu öyle, çok çok çooook mutlu oldum cidden. 3 kere arka arkaya okudum. :bhr:
ilk hediyen TAYLORRR. :bhr: :Z

2. hediyen. Vauu dedim, bu sözleri mutlaka not alacağım. :Z Teşekkür ederim gerçekten, güzel kalbin ve dostluğun için Atacanım. Rengarenk gökkuşağı gibi bennn :bhr:

3. hediyen. Aynı duyğu bende de var hep derim sana. Bu şarkı çok özel kalacak her zaman. :bhr: Aynen o dönemlerde ikimizinde hayatında büyük boşluklar ve keder vardı, ama şükür ki şu an herşey yolunda umarım daha da güzel olacak. Tüm herşey için sonsuz teşekkürler yine de. :bhr:

Bu sürprizini unutamayacağımm. :Z
Harunun hediyesi resmi açmadı ya. :D

Ah çok teşekkür ederim Denizciğimmm, seviliyorsun sen de. :D
Yarın yayınlıycaz bir video umarım yine beğenirsin. :A

Çooxx sağoll, təşəkkürrrlərr Ənvəər. :love1::love1:

Çok teşekkür ederim, sevdiğim isimlerdensin sen de. Çoook sağoll Aseratcım. :bhr:

Oha la laflara bak. :bhr:
Çok teşekkürlerr güzel kankam benimmm, iyiki varsın. :bhr::love1:

Çok teşekkür ederimm Melihcimm. :bhr:
Ne demek, içimden ne geldiğiyse onu yazdım ne eksik ne fazla. :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Nice uzun uzun yıllara olur inşallah Ahmed'im.:bhr:

İtirafları bekliyoruz. Desteğe ihtiyacın var mı şu ara hiç dolu değilim:A

Al hediyen.:Z

giphy.gif
Lana

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Tebrikler @Ahmed seni az sürede tanıya bildim. Bu yazın en önemli kazançlarından birisisin benim için. İnşallah uzun süre hayatlarımızda oluruz. :bhr:

Hediyelerin. :A
6080503-960x960.jpg
Rihannadan_seksi_dans_29.jpg
untitled-0.gif

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Nice uzun uzun yıllara olur inşallah Ahmed'im.:bhr:

İtirafları bekliyoruz. Desteğe ihtiyacın var mı şu ara hiç dolu değilim:A

Al hediyen.:Z

giphy.gif
Lana
En sevdiğim Lana hali. :bhr::love1:
Çokk çok teşekkürlerrr. :oops::oops:

Tebrikler @Ahmed seni az sürede tanıya bildim. Bu yazın en önemli kazançlarından birisisin benim için. İnşallah uzun süre hayatlarımızda oluruz. :bhr:

Hediyelerin. :A
6080503-960x960.jpg
Rihannadan_seksi_dans_29.jpg
untitled-0.gif
Çoxxx çox sağoolll, hem gözəəl sözlərin həəəm hədiyələrinn üçünnn. :bhr::bhr::bhr::bhr:

Tebrikler Ahmed, nice güzel senelere. :D
Çok teşekkür ederim abiii. :bhr::D

4.yılın kutlu olsun :bhr::bhr::bhr:

@Ahmed :Z:Z:Z
Teşekkürlerr, hem tebriğin hem hediyen için. :Z:Z

images

tebrikler @Ahmed başarıların daim olsun:)
Çookk teşekkürlerrrr. Hediyen enfess. :bhr:

Hediyene kurbann. :Z
Teşekkürlerr aşkitoşum. :oops: