'Adını Feriha Koydum' Meksika'da!

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
dizi kolik yeni bir haber konusu açtı

'Adını Feriha Koydum' Meksika'da!

adini-feriha-koydum-hindistanda-ilk-olacak_130842754100539659.jpg

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği 2011-2012 yıllarında Show TV'de ekrana gelen büyük bir beğeniyle izlenen "Adını Feriha Koydum" dizisi şimdi Meksika'da da nefesleri kesmeye hazırlanıyor!

Başrollerini Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy ve Vahide Perçin'in paylaştığı "Adını Feriha Koydum"geçtiğimiz yıllarda Latin Amerika'da Arjantin(Telefe kanalı), Uruguay(Monte Carlo TV), Kosta Rica, Honduras, Nikaragua, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador ve Guatemala'ya (Albavisión) da satılan dizinin yayın hakları Hindistan, Ukrayna, Rusya, Makedonya, Gürcistan, Bosna, Slovakya, Pakistan, Afganistan'a da satıldı. Ayrıca Kuzey Afrika ve Orta Doğu'nun bazı bölgelerinde de satılan "Adını Feriha Koydum" yayınlandığı tüm ülkelerde büyük bir beğeniyle izleniyor!

Calinos Entertainment'in dağıtımcılığını üstlendiği dizi satılmış olduğu ülkelerde "A Girl Named Feriha" ve "El secreto de Feriha" adlarıyla yayınlanıyor. Dizi Meksika'da Azteca 13 kanalında 23 Haziran Cuma günü 19.30'da başlayacak!
Orijinal formatta oku

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
konu tamamen türklere ait.Elin Meksikalısı ne anlar üniversiteden burstan falan:D

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
konu tamamen türklere ait.Elin Meksikalısı ne anlar üniversiteden burstan falan:D
Dizinin konusu üniversite ve burs değil kaldı ki o da evrensel bir konu. :X Dizinin konusu kapıcılık yapan bir aile ve sosyete arasında yaşanan sınıf çatışması. Bu sorunda zaten dünyanın her yerinde maalesef ki yaşanıyor.