'Adım Farah'ta Final Öncesi Şok Ayrılık! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,242
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
feyyaz-1.png

FOX'un final yapmaya hazırlanan O3 Medya imzalı dizisi 'Adım Farah'ta şok ayrılık.

Demet Özdemir ile Engin Akyürek'i başrollerinde buluşturan ve 30 Aralık Cumartesi günü ekran yolculuğunu sonlandıracak olan diziye Behnam karakterine hayat veren Feyyaz Duman veda ediyor.

Adım Farah yeni bölümüyle cumartesi, final bölümüyle 30 Aralık Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Hobbit

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
403
Puanı
104
@Dante bir bölüm kala Behnam dan kurtuluyoruz 😂
:F

erken olmus biraz daha bekleselerdi ! :p

< kendisinin iyi oyunculugun dan bagimsiz ,

orhan ve ali galip karakterlerinin ilk sezonda yer alip, yeni sezon da olmamalari diziyi etkileyen baslica nedenler de ilk 2de dir benim gozlemimde. . .

2.sezonun baslar baslamaz - asiri behnam odakli islenmesi kanimca yazilim hatasi olarak sonuclandi.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,341
Puanı
1,060
:F

erken olmus biraz daha bekleselerdi ! :p

< kendisinin iyi oyunculugun dan bagimsiz ,

orhan ve ali galip karakterlerinin ilk sezonda yer alip, yeni sezon da olmamalari diziyi etkileyen baslica nedenler de ilk 2de dir benim gozlemimde. . .

2.sezonun baslar baslamaz - asiri behnam odakli islenmesi kanimca yazilim hatasi olarak sonuclandi.

Aynen öyle yaa :D

Reaksiyon puanı
104
Puanı
44
03 medyaya baya yuklendi Türkiye tutmuyor işleri diye amma bu tutmayan bos islerle Sandık Kokusu Melis Civelek bozdu Fatih Aksoy niye coştuğu kavga yaptığı malum belliydi tutacak adamın hem senaristlerini kaptı hem oyuncusunu