Adı Efsane'nin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Adı Efsane'nin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

58393edf0f2544186050f924-1.jpg

Kanal D'nin büyük bir merakla beklenen dizisi 'Adı Efsane'nin oyuncu kadrosu belli oldu!

D Productions imzalı, yapımcılığını Müge Turalı Pak ve Ayşe E. Durmaz’ın yaptığı, yönetmenliğini Devrim Yalçın’ın üstlendiği dizinin kadrosunda; Erdal Beşikçioğlu (Tarık), Gökçe Bahadır (Bahar), Rojda Demirer (Seçil), Reha Özcan ( Hasan), Güneş Hayat ( Kevser ), Bülent Düzgünoğlu ( Seyfi), Cem Yiğit Üzümoğlu ( Hakan), Almila Ada ( Melis ), Leya Kırşan ( Zeynep), Baran Bölükbaşı ( Fiko) ve Hakan Ummak (Sadık) yer alıyor.

Her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadeye odaklanacak dizinin genel hikâyesi ise şöyle;

Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.​

Geçtiğimiz hafta itibariyle dizinin çekimleri başladı. İşte ilk kareler...

8136287.jpg

Orijinal formatta oku

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Amirim dönecek dediler yalan attılar. Erdal Beşikçioğlu kabul ettiyse güzel olma ihtimali var. Ama ben yine de izlemeyeceğim :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
erdal beşikçioğlu normal bir aile babası rolüne dönüyor bu sefer inşallah kafayı yine sıyırmaz:)

dizide almila ada varmış onu pek kırgınlarda sevmemiştim .. gökçe bahadır hangi rolde oynayacak @sürgünüm sanırım tarık ın kızı veya karısı olmayacaktır? onun bünyesine uygun bir rol olmalı dizide :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
erdal beşikçioğlu normal bir aile babası rolüne dönüyor bu sefer inşallah kafayı yine sıyırmaz:)

dizide almila ada varmış onu pek kırgınlarda sevmemiştim .. gökçe bahadır hangi rolde oynayacak @sürgünüm sanırım tarık ın kızı veya karısı olmayacaktır? onun bünyesine uygun bir rol olmalı dizide :)
@Çiğdem- kesin izler bu diziyi :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Karısı ölmüş. Gökçe Bahadır öğretmen rolünde.