Acun Ilıcalı'dan Kurretülayn Matur'a Cevap!

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Sabah sabah eline satırı almış milleti doğruyosun yine formundasın :A

Kürre denilen ablamız zaten birinci derece akraba statüsünde olmadığı için haber verilmemesi normal. Zeki kızımız Twitter'dan ünlü olmaya çalışmış. Sağlık alanında durum böyledir resmi olarak herhangi bağı bulunmayanlara dış kapının mandalı muamelesi yapılır gayet olağan ve normal bir durum :)

Nasıl kanun mu var resmi bağı olmayana bilgi verilmez diye . Acunun da resmi olmayan birlikteliği var . Bunu en iyi anlayacak acun olmalı. Semihin de sevgicegi bu konuda merak etmesi ve bekleti içinde olması normal. Acunun hesabına baktım genele olarak kimseye laf sokmamis kurumsal olarak kullanmış bunun pişmanlığı ile kure cevap yetiştirmiş bu bile acunun ruh durumunu anlatır.

Bu durumda semihin acunun uyarması lazimdi acunun ekibinin aklina gelmeyebilir kure kizacaksa semihe kizmali

Ben kesinlikle kürenin reklam peşinde olduğunu düşünmüyorum ki bu forumda her olaya reklam gözüyle bakan biri olarak diyorum kız haksızlık yapildigini dusunmus

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Nasıl kanun mu var resmi bağı olmayana bilgi verilmez diye . Acunun da resmi olmayan birlikteliği var . Bunu en iyi anlayacak acun olmalı. Semihin de sevgicegi bu konuda merak etmesi ve bekleti içinde olması normal. Acunun hesabına baktım genele olarak kimseye laf sokmamis kurumsal olarak kullanmış bunun pişmanlığı ile kure cevap yetiştirmiş bu bile acunun ruh durumunu anlatır.

Bu durumda semihin acunun uyarması lazimdi acunun ekibinin aklina gelmeyebilir kure kizacaksa semihe kizmali

Ben kesinlikle kürenin reklam peşinde olduğunu düşünmüyorum ki bu forumda her olaya reklam gözüyle bakan biri olarak diyorum kız haksızlık yapildigini dusunmus
"Ailesi ve ben olarak haber alamadık" demiş. Buna yanıt olarak da "Ailesine haber verildi" denmiş :) Ben de Acun'un laf sokma peşinde olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca tek tek arasın mı yani? Bu kızcağız fragmanı izleyip veya bölümü izleyip direk ailesini aramıyorsa o kendi aralarındaki problemdir. Bu Acun'u zerre alakadar etmez. Herifin işi gücü yok tek tek akrabalarını eşini dostunu arayıp "Semih iyi" mi diyecek :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
"Ailesi ve ben olarak haber alamadık" demiş. Buna yanıt olarak da "Ailesine haber verildi" denmiş :) Ben de Acun'un laf sokma peşinde olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca tek tek arasın mı yani? Bu kızcağız fragmanı izleyip veya bölümü izleyip direk ailesini aramıyorsa o kendi aralarındaki problemdir. Bu Acun'u zerre alakadar etmez. Herifin işi gücü yok tek tek akrabalarını eşini dostunu arayıp "Semih iyi" mi diyecek :)

Acunun aklina gelmez sanki bir de acun arıyor ))) ekibi var bir telefon daha edecekler altı ustu)) . acunu suçlanıyorum. acun kendini suçluyor yoksa neden polemiğe girsindan kure ile. kureyi etiketlemeden ailesine bilgi verildi der geçer.

Burda düşünmesi gereken semih . Semih ile kure öyle arkadaş sevgili değil anladığım . Semih her firsatta kürenin adını aniyor . Kız da utanmış sevgilim bile diyemis . Acunun kızı dusurdugu pozisyon çok kötü ben acunun bu konuda suçluyor en iyi anlaması gereken kendisi ustelik semih ile aynı kültürel yapıdan geliyorken . Şimdi acuna bir şey olsa ekibi ilk başta Şeyma subasina mi haber verir yoksa resmi eşine mi . Ben bu konuda acunun büyük hata yaptığını ,aramama konusunda da semihin hatası olduğunu düşünüyorum

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Kurretulayn kim bilmiyorum ama Acun yine odunluğunu konuşturmuş görünüyor. Kız sevgilisi için haber bekliyormuş şunun yazdığı yoruma bak terbiyesiz herif. :A

Kurre semihin ssevgilisi bonişim ütopya vardı tv 8 de yayınlanmıştı orda sevgili
oldular kız diyor ki ailesine yada bana haber verilmedi ki diyor benim bildiğim
böyle durumlarda hemen ailelere haber veriliyor atakan da böyle olmuştu babası
açıklama yapmıştı Acun da bunun bilgisini vermiş ailesine haber verdik diyo
sanıyorum Kurretulayn ın semihin ailesine ile bağlantısı yokmu acaba haber
verildiğinden kızın haberi yok ben olsam arar sorarım ailesine;) çünkü yarışmayı
takip ediyorum erkek arkadaşım orda ailelere haber verildiğini bilmem lazım
ve ailesini arayıp sormam lazım:)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kurre semihin ssevgilisi bonişim ütopya vardı tv 8 de yayınlanmıştı orda sevgili
oldular kız diyor ki ailesine yada bana haber verilmedi ki diyor benim bildiğim
böyle durumlarda hemen ailelere haber veriliyor atakan da böyle olmuştu babası
açıklama yapmıştı Acun da bunun bilgisini vermiş ailesine haber verdik diyo
sanıyorum Kurretulayn ın semihin ailesine ile bağlantısı yokmu acaba haber
verildiğinden kızın haberi yok ben olsam arar sorarım ailesine;) çünkü yarışmayı
takip ediyorum erkek arkadaşım orda ailelere haber verildiğini bilmem lazım
ve ailesini arayıp sormam lazım:)
Olabilir yani Kurre denilen kızın haberi olmayadabilir Acun böyle çatal diliyle cevap vermiş ailesine haber verdik diye orada yazabilir yani iyi ya da kötü olduğunu bu kadar böbürlü cevap vermesine gerek mi var bu adamı hiç sevmiyorum sinir zaten ya. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060

Az önce yorumumda yazmıştım ablam senin yorumunu okumadan
aynı şeyi düşünmüşüz bence acunun laf soktuğunu düşünmüyorum
dediğin gibi kıza ailesi ve ben olarak haber alamadık diyor acunda
cevap veriyor ya bu kızın semihin ailesi ile bağlantısı yok yada aileye
haber verildiğinden kurrenin haberi yok dediğim gibi ben olsam ailesini
arar sorarım çünkü en son yarışmada konuştuklarında semihe ailen
iyi falan demişti ;)

Olabilir yani Kurre denilen kızın haberi olmayadabilir Acun böyle çatal diliyle cevap vermiş ailesine haber verdik diye orada yazabilir yani iyi ya da kötü olduğunu bu kadar böbürlü cevap vermesine gerek mi var bu adamı hiç sevmiyorum sinir zaten ya. :A

Canısı bana öyle gelmedi acunun cevabı savunma adına söylemiyorum
kızın ailesininde benim haberim yok demesine sanırım acun sinirlenmiş
olabilir dediğin gibi güzel cevap verebilirdi ama burda kurre nin ailesi
ile konuşması lazımdı bence tabii:-)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Çok karışıklık olmuş ya burda kurrretülayn ailesinden bilgi alabilirdi aslında çünkü bu yarışmada böyle birşey oldumu acun aileleri ile bunu paylaşıyor bildiğim kadarıyla

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ailesine de yeteri bilgi verilmemiş sadece hastahanede denilmis . Bu durumda kureye reklam yapıyor diyenler açık ara yanıldılar . Hatta acun ailesinden kürenin bilgi alamadığını da ima ederek istenmeyen gelin imajına katkı sağladı bravo acun.

Yahuu acun para uğruna tüm yarismacilarin haşatini cikardin survivirda sakatlanmayan sadece sen kaldın. adam akıllı ailelere neden bilgi vermesin konturun mu yok nedir ))bu kadar vurdumduymaz olunmaz

Çok karışıklık olmuş ya burda kurrretülayn ailesinden bilgi alabilirdi aslında çünkü bu yarışmada böyle birşey oldumu acun aileleri ile bunu paylaşıyor bildiğim kadarıyla

Son düzenleme:

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Ailesine de yeteri bilgi verilmemiş sadece haatahanede denilmis . Bu durumda kureye reklam yapıyor diyenler açık ara yanıldılar . Hatta acun ailesinden kürenin bilgi alamadığını da ima ederek istenmeyen gelin imajına katkı sağladı bravo acun.

Yahuu acun para uğruna tüm yarismacilarin hasatini cikardin survivirda sakatlanmayan sadece sen kaldım adam akıllı ailelere neden bilgi vermesini konturun mu yok nedir ))bu kadar vurdumdumduymaz olunmaz
Bölümden sonra aramışlar birde.Onun ööncesinde gün boyu Semihin ailesi falan aranmamış geri dönülmemiş sağlık durumuyla ilgili.Atakan da olduğu gibi anında aileye haber verilmemiş.

Yani Kurre haklı burda sevgilisi hakkında bilgi almak en doğal hakkı.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Ailesine de yeteri bilgi verilmemiş sadece hastahanede denilmis . Bu durumda kureye reklam yapıyor diyenler açık ara yanıldılar . Hatta acun ailesinden kürenin bilgi alamadığını da ima ederek istenmeyen gelin imajına katkı sağladı bravo acun.

Yahuu acun para uğruna tüm yarismacilarin haşatini cikardin survivirda sakatlanmayan sadece sen kaldın. adam akıllı ailelere neden bilgi vermesin konturun mu yok nedir ))bu kadar vurdumduymaz olunmaz
Bu arada dikkatimi şu çekti.tamam burda tabiki aileleri dışında başkalarına Acun söylemek zorunda değil belki ama Acun sanki kızı fazla terslemiş burda.işin açıkçası bu sert tepkiyi bende anlamadım.biraz daha üsluplu konuşabilirdi.ayrıca ailesi bu konuda bilgi almamışsa burda Acun büyük bir yanlış yapmış..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bu arada dikkatimi şu çekti.tamam burda tabiki aileleri dışında başkalarına Acun söylemek zorunda değil belki ama Acun sanki kızı fazla terslemiş burda.işin açıkçası bu sert tepkiyi bende anlamadım.biraz daha üsluplu konuşabilirdi.ayrıca ailesi bu konuda bilgi almamışsa burda Acun büyük bir yanlış yapmış..
Aşırı tepkilerde hep bir şeyi bastırma duygusu vardır acun aslında bu kadar sert girerek hatasını örtmeye çalışıyor bugün öğrendik ki doğru düzgün bilgi verilmemiş keşke acun küreye giydirecegi vakti telefon açip teskin etseydi halk çocuğu Acuna bu yakisirdi

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aşırı tepkilerde hep bir şeyi bastırma duygusu vardır acun aslında bu kadar sert girerek hatasını örtmeye çalışıyor bugün öğrendik ki doğru düzgün bilgi verilmemiş keşke acun küreye giydirecegi vakti telefon açip teskin etseydi halk çocuğu Acuna bu yakisirdi
Bu konuda ailesi detaylı bilgi almamışsa Acun haksız çünkü yarışmada daima söylüyor siz bize ailenizin emanetisiniz filan..ayrıca aşırı lüzumsuz tepki acuna yakışmıyor..

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060

Bence turkuazcım aileye haber verildi ama bundan kurrenin haberi yok
galiba acunun tepkili cevap vermesi bundan olabilir

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Acundan twitter da thug life yemeyi basaran tek insan olmus galiba :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Acun Semihi teskin edeceği yerde çocuğa bir girişmediği kaldı @Forumdash :A

Acundan twitter da thug life yemeyi basaran tek insan olmus galiba :A
Sen thug life yemez miydin :A