Acun Ilıcalı Neden "KKTC" Diyemiyor?

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Hazır konu hortlamışken söyleyeyim. Bu finalde özellikle üstüne basa basa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dedi. @mrt-06 ya duyurulur :A
öyleyse konu kilitlensin o zaman? @Yiğitt bir el at:D
zaten ben sonra düşündüm onu.Yunanların işi gücü bütün program Acunu mu takip edecekler.Haberleri bile yoktur.Önemli olan Yunan televizyonuna çıktığında ne dediği.Orada da Acun bilir işini:A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
zaten ben sonra düşündüm onu.Yunanların işi gücü bütün program Acunu mu takip edecekler.Haberleri bile yoktur.Önemli olan Yunan televizyonuna çıktığında ne dediği.Orada da Acun bilir işini:A
Yunanlar hakli lo Kktcye bak bide guney kibrisa resmen rezil bi yer Kktc :(

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Daha önceden de KKTC diyordu. Yada Kıbrıs Türk Cumhuriyeti diyordu. :D Adam haber yapmak için yapayım demiş resmen. :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hazır konu hortlamışken söyleyeyim. Bu finalde özellikle üstüne basa basa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dedi. @mrt-06 ya duyurulur :A
Ne kiliti? Haber olana kadar demiyormuş haberden sonra demişse ne yapalım demekki çıkan haberleri görüp deme kararı almış. :A