Acun Ilıcalı Kanal Sahibi Mi Oluyor?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
acun-il%C4%B1cal%C4%B1-e-ticarete-giriyor.jpg

Magazin muhabirlğinden Acun Firarda ile medya hayatına başlayan ve kariyerinde hızla yükselen Acun Ilıcalı'yı tutabilen aşk olsun.

Acun Ilıcalı Milliyet Gazetesin'den Senem Aydın'ın sorularını yanıtladı ünlü yapımcı ve sunucu çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı kanal ile ilgili sorulara cevap verdi.

Kendimle ilgili hayallerim var. Ama hayal kurup da, onun peşinden gitmedim. Ortam bazı şeyleri getirdi. Bir gün bir bakarsın, bir kanal sahibi olabilirim.
[h=3]<h3 style="font-size: 1.3em; font-weight: normal;">Böyle bir düşünceniz var mı gerçekten?</h3>
Son iki senede, iki kere kanal sahibi olma şansım oldu. İsim söylemek istemiyorum ama çok ciddi görüşmelerim oldu. Açıkçası kendi potansiyelimin bir kanala yetebilecek düzeyde olduğunu düşünüyorum. Kanal sahibi olmak beni çok çok mutlu etmez ama bir bakarsın olaylar beni oraya götürür.
[/h][h=3]Senelerdir bu dünyanın içinde biri olarak, nasıl bir televizyon düşünüyorsunuz?[/h]
Bir kanalın benim kontrolümde olduğu gün, çok farklı şeyler yapacağımı düşünüyorum. Sana yaptığım her iş bir numara olacak demiyorum. Olamaz zaten. Ama kendi sevdiğim işleri yapıp, üretmek istiyorum.

Bakalım Acun Ilıcalı ileri ki senelerde hayalini gerçekleştirebilecek mi göreceğiz.

o4uNAkv9Uk1lg4D156mR64vG.jpg

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Kanalın yayın akışı: Survivor 3 gün Yetenek Sizsiniz 2 gün O Ses Türkiye 2 gün ::D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Bekleniyodu zaten kendi kanalını kurmasını olursa güzel olur.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O kadar program yapıyor, kanal kurmaması ilginçti. Kendi şirketi bile var ama kanalı yok. Kursun 'Acun TV' diye bir kanal, tamamdır. Açıkcası Acun Ilıcalı'nın yeni bir kanal kurmasını isterim. Yani kendi programlarını, kendi kanalında yayınlar. Kendisi için bu en iyisi olur. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Kanalın yayın akışı: Survivor 3 gün, Yetenek Sizsiniz 2 gün, O Ses Türkiye 2 gün ::D
Ahah :F

Bir ara TNT'nin ortaklarından buna kanalın yarısına sen sahip ol, programlarını istediğin gün yayınla felan diye teklif gelmişti. Herhalde onu diyor. :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Başka kanalda 5 günü ele geçiren Acun kendi kanalı olsa 7 günü almakla kalmaz Acun ile Evlen Benimle Acun abi yardım et Acun Haber Bülteni ile de doldurur akışını. :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
EveN post: 1380299' Alıntı:
Başka kanalda 5 günü ele geçiren Acun kendi kanalı olsa 7 günü almakla kalmaz Acun ile Evlen Benimle Acun abi yardım et Acun Haber Bülteni ile de doldurur akışını. :D
Yok okadarda değil:biggrin:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
EveN post: 1380299' Alıntı:
Laf ediyorsunuz yine oturup 4 günü izliyorsunuz sizi anlamıyorum. :D