ABC'nin Yayın Takvimi Belli Oldu

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
mesmeso61 yeni bir haber konusu açtı

ABC'nin Yayın Takvimi Belli Oldu

abcheader.jpg

ABC yeni başlayacak olan ve merakla beklenen devam edecek olan dizilerini ne zaman yayınlayacağını açıkladı.​

25 Eylül: The Good Doctor

27 Eylül: The Goldbergs

27 Eylül: Modern Family

27 Eylül: Designated Survivor

28 Eylül: Grey’s Anatomy

28 Eylül: How to Get Away With Murder

29 Eylül: Marvel’s Inhumans

1 Ekim: Ten Days in the Valley

3 Ekim: The Middle

3 Ekim: Fresh Off the Boat

3 Ekim: black-ish

5 Ekim: Scandal

6 Ekim: Once Upon a Time

Ayrıca Alex Inc., The Crossing, Deception, For The People ve Splitting Up Together sezon ortasında yayınlanacak.​
Orijinal formatta oku

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
htgawm ve designated survivor bir izlediğim .X yenilerden beğendiğim oljursa bakarım

bu arada perşemb e gecesi #TGIT gecesi geleneksel olarak :X scandal bu sezon bitecekmiş bakalım yerine ne gelecek

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Inhumans'ı izlicem #Ouat da herşey başa dönmüş, 6.sezonu izlerim ben de finali yaparım kendince :T: the good doctor fragmanı var mı? Bakayım.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Kimmiş o? Zaten bıraktım dedim iyi yapmişim felaket içime doğmuş meğer :A
biz safiye sultanın biricik dostları kraliçe elizabethin hayattaki en yakın akrabası ve düşmanı olan kraliçe mary (adelaide kane) katılmış kadroya:D zaten artık teen wolftu reign di derken ergenik dizileri bırakma vakti gelmişti Ouat da hafif ergenik ama iyi bir geçiş dizisi sayılabilir:A
adelaide-kane-mary-trait-reign.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
biz safiye sultanın biricik dostları kraliçe elizabethin hayattaki en yakın akrabası ve düşmanı olan kraliçe mary (adelaide kane) katılmış kadroya:D zaten artık teen wolftu reign di derken ergenik dizileri bırakma vakti gelmişti Ouat da hafif ergenik ama iyi bir geçiş dizisi sayılabilir:A
adelaide-kane-mary-trait-reign.jpg
Masalsı dünyası olan bir dizinin nesi ergenik :F ergen dizisinden çok çocuk dizisine düşmüş demen lazım :A Şimdi ben de bıraktım diziyi (6.sezonu izliyim sonra) iyice sihirli anneme bağlar :A zaten konu başa dönmüş uyuz ettiler beni:T:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Masalsı dünyası olan bir dizinin nesi ergenik :F ergen dizisinden çok çocuk dizisine düşmüş demen lazım :A Şimdi ben de bıraktım diziyi (6.sezonu izliyim sonra) iyice sihirli anneme bağlar :A zaten konu başa dönmüş uyuz ettiler beni:T:
sen bırakıyorsan dizi güzelleşiyor demektir:A