Netflix A Series of Unfortunate Events - 1. Sezon Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
sen önce this is us ı bitir sonra beklemeye geç :) beni çağırıp kendin kaybolmayı huy edindin bir daha zor gelirim :)
Drama izleyecek modda değilim, komedi izlemem gerekiyor. :( Modum ne zaman dram olursa o zaman izlerim sana keyifli seyirler efendim. ;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x2

Yine sinema tadında bir bölümdü. Kont'un gerçek yüzünü herkes gördü, hakime hanıma üzüldüm duyguları istismar edildi hemde çocukları sahiplenemedi. Çok sevmiştim bu karakteri ancak bölüm sonuna bakacak olursak ileriki bölümlerde yeniden göreceğiz gibi. :)

Bebek hem tatlı hem de çok zeki, adamı kandırıp kendini oyuna getirtti. Bölüm 1 saat olmasına rağmen hiç sıkılmadım. Çocukların annesi de ileriki bölümlerde kurtulacak bence.

Puanım; 8.5/10

@Çiğdem- @destere siz de izleyin güzel dizi. :( Keza @Aserat sen de...
çok fazla dizim birikti :) bir ara bakarımda şimdi değil :)
hhahaha bende @destere durumundayım cnm yarım diziler biriktiler dağ gibi :F

yeni dizilere şu aralar bakamıyorum ama 1 bölüm verilmişken legioana baktım hemen
değdide gerçi :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1x8

Birinci sezonu bitirdim her bölüm kalite düşüyordu ama eğlenceli bir anlatımı var dizinin insanı sıkmıyor, beni tek şaşırtan şu oldu; ilk bölümden beri o adamla kadını ailesi sanıyordum meğer başka çocukların ailesiymiş, ama bu iki aile arasında bağlantı var bunu da gelecek sezon işleyecekler. Çocuklar aynı yurda düştü çünkü.

HIMYM'deki Barney (bir türlü gerçek adını şey edemedim. .ss) çok güzel performans gösterdi ama filmdeki adam çok daha iyi oynamıştı yine de beğendim. Çocukların da oyunculuğunu beğendim ama biraz duygusuz kaldılar. Gelecek sezonu bekliyoruz. :)

1. Sezona puanım; 8/10

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

1x1

Kitabını ya da filmini daha önce duymadığım için daha tarafsız izleme imkanım oldu. Özellikle atmosferi, görüntü kalitesi on numara. Harry Potter atmosferine yakın olduğu için izlemesi keyifli ama hikaye biraz sinir bozucu tabi. Çocuk karakterleri ve oyuncuları başarılı buldum. Barney ve dizinin atmosferi nedeniyle kafa dağıtmak için tavsiye ederim o kadar da çocuk dizisi değil bana göre. :D @OzaN @Çiğdem- İkinci sezon gelmeden konusunun açıldığını görürüz umarım. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

1x1

Kitabını ya da filmini daha önce duymadığım için daha tarafsız izleme imkanım oldu. Özellikle atmosferi, görüntü kalitesi on numara. Harry Potter atmosferine yakın olduğu için izlemesi keyifli ama hikaye biraz sinir bozucu tabi. Çocuk karakterleri ve oyuncuları başarılı buldum. Barney ve dizinin atmosferi nedeniyle kafa dağıtmak için tavsiye ederim o kadar da çocuk dizisi değil bana göre. :D @OzaN @Çiğdem- İkinci sezon gelmeden konusunun açıldığını görürüz umarım. :A

Aaa bu arada mesajını taşıdım Pos Bıyık bey :A :A :A @MasacRE-